Poznaly jste těhotenství před očekávanou menstruací?

haninan
15. srp 2017

Ahoj jsem tu nová 🙂 Chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás poznala že jste těhotná ještě před očekávanou menstruaci? Jestli ano jaké jste měla příznaky? A jestli jste si dělala test a byl pozitivní? Já mám do očekávané menstruce ještě 10 dní. Ale strašně mě bolí prsa a záda. Taky pořád chodím na wc. Bolí mě v podbříšku je to takový tlak a občas mě tam i píchne. Ze zvědavosti jsem si dělala dneska ráno test a byla tam slabounká čárečka. Zkusím přidat fotku.. Co myslíte mohlo by to být miminko a nebo se raduju předčasně? Díky Všem za odpovědi 😊

ferrari
15. srp 2017

Je tam slaboučká čárka určitě ještě počkej máš čas,test se ma dělat až týden po vynechání M/S 🙂

haninan
autor
15. srp 2017

@ferrari Diky za odpověď 🙂

mrskato
15. srp 2017

taky ji tam vidim, je to nadějné, i když 10 dní před MS je opravdu velmi brzy.

martinato1989
15. srp 2017

Podle mě je to ještě brzy. Můžeš byt teď těhotná, ale taky to s menstruaci muže odejít...tak ať pak nejsi zklamaná. Udělej si test znovu v den kdy ocekavas menstruaci, to už bude jistější. Držím palce!

haninan
autor
15. srp 2017

@martinato1989 Díky!! 😊😊😊😊

leki
15. srp 2017

Ja teda druhou carku nevidim,ale to nic neznamens. Prvni tehu jsem poznala asi po tydnu (i kdyz to bylo neplanovane a vypocitavani plodnych/neplodnych dni mi vychazelo 4 roky), prvni test negativni, druhy tesne pred ms uz pozitivni. Priznaky jsem nemela zadne, jen pocit. Druhe tehu jsem poznala az tim, ze mi zaclo rust bricho i kdyz jsem zacala cvicit 😀

ferrari
16. srp 2017

@haninan ať sílí držím palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru