Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
10. čer 2007

Byla jsem v bazenu, takže jsem to ve zdraví přežila. Bylo nás tam jen osm. Taková mimioslava, grilovačka a tak. Z babičky už mě braly mory 😠

rosall
10. čer 2007

jééééééééééžiši...jaké suzuki???....na krétě jsme jezdili v suzuki jimmi..a bylo to úplně úžasný autičko........napiš označení, ať se podívám, jak si žiješ...:o)))))))))))))))))))))

ty jo...ten chlap tě má tak rád.::o)))))))))))))))))).....ty jo....ty hele..to je krása...:o))))))))))))

rosall
10. čer 2007

copak babička vyváděla?..:o)))))))))))))))))))))))))))..tancovala na stole?.:o))))))))))))))

katarina82
10. čer 2007

to maličký, pošlu odkaz.

katarina82
10. čer 2007

http://www.suzuki-motor.cz/AutoKatalog.aspx?K=1... s klimou, okna, zrcátka v elektrice, taková ta moje klasika, ale fung jsem nikdy neměla...

rosall
10. čer 2007

jojo...pošli............:o))))))))))))....ty jo...jak to včera na tebe nahrál, co?..on tě má tak rád..:o)

katarina82
10. čer 2007

babička, ta je bez komentaře. Je strašná... 😠 Myslí si, že jsme ti nejúžasnější na světě a všechno co máme je nejlepší. Kdybych měla hovno na hlavě, tak mi řekne, že mi to sluší 😀

rosall
10. čer 2007

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......:o))))))))))))...to budeš frajerka....už tě tam vidím s autosedačkou..nákupníma taškama.....:o)))))))).......máš v taťkovi fakt oporu...:o)

katarina82
10. čer 2007

Jo, pěkně to na mě nahrál 😀 Se divím, že to vydžel přes noc neříct mi to 😀 Já ale nejsem zvyklá jezdit v takovým malinkým autíčku. Měla jsem octávku, calibru a samé takové krávy...

rosall
10. čer 2007

.....náhodou ...tak to je hezký...:o)))))))))))))).........to vždycky říkali o mě...když jsem někde u někoho byla na jídle..:o)...tak jsem vždycky poděkovala a řekla, že to měli moooooooooooc dobrý....a teta říkala....že si myslí, že i kdyby mi dali hovínko na talíř..tak to sním a řeknu, že to bylo dobrý...:o))))))))))))))))))))))))))))))..............tak jsem jako malý díťátko byla vystavena dilematu, jestli má cenu něco někomu pochválit..:o))))))))))))))))))))))))))

rosall
10. čer 2007

...to já bych si asi s velkým autem moc neporadila..:o))))))))))))...mám golfa...a jsem s ním úplně spokojená....když mě někdo chce vnutit, abych řídila jiný auto...tak raději vycouvu..:o))))))))))))

rosall
10. čer 2007

....fakt to nahrál jako super překvápko..:o))))))))))))))))))))))....ty jo..klobouk dolů před ním......on je starší než ty nebo jste na stejno?

katarina82
10. čer 2007

Ale babička to přehání. Jsem na to alergická 😠
Ja octavku milovala 😵

katarina82
10. čer 2007

je o 14 dní mladší 😀 Nejmladší chlap, se kterým jsem kdy co měla 😀

katarina82
10. čer 2007

Jsem ho kdysi nechtěla, že je moc mlady pro mě 😀

rosall
10. čer 2007

kolik ti vlastně je....tak nějak předpokládala jsem podle katarina82..že 24...ale když jste od 18 spolu.....tak jsi ho v těch 18ti nechtěla, že je moc mladej?.:o)))))))))))))))))))))))))))

rosall
10. čer 2007

teda..25

katarina82
10. čer 2007

My jsme spolu do 19, po matuře. Je mi od dubna 25 😠 Stará herka 😀 My se známe už cca od 17,5 ale já se v té době bavila se samýma staršíma a chodila s frajerem, co byl o 6 roků starší, takže herečka jak blázen 😀 😀 😀 Přece se nebudu zahazovat s takovým mlaďochem 😀

katarina82
10. čer 2007

Od devatenácti, ne do 19 😀

rosall
10. čer 2007

čím tě tedy dostal?..:o)))))))))))

katarina82
10. čer 2007

Nevím... On se v těch 17 do mě zamiloval na první pohled, ale já byla teda proti. Ale pak jsme se v těch 19 potkali na parbě a on mě hodil domů a až do osmi do rána jsme v tom autě prokecali. A od té doby jsme se od sebe nehli 😀 On je to delší prříběh, ale to když tak jindy 😀

rosall
10. čer 2007

hmmmmmmmmmmmm...je to jak od steelový..čoveče...zamačkávám slžu....
...katarinko...já už dnes půjdu spáti,hmmm....jinak jsem ti poslala interní poštu....četla jsi ji?...kdybych se už zítra jaksi neukázala..nebo já bych se ukázala..napsala bych....zprávu...a pak už ne..no...
ať to tak není...mysli na mě...vším čím můžeš

katarina82
10. čer 2007

Já ti odepsala do IP😉 A když jsi neodepisovala, tak jsem ti písla i do mailu.

katarina82
10. čer 2007

Ty to v IP nemáš?

rosall
10. čer 2007

áááááááááááá...už jsem koukla...:o))))))))))))))))))...super..díkas....opatrujte se holky...a těšte se , že se máte....zítra vám na tom ultrazvuku budu držet...obroooooooooooovskýýýýýýýýýý pěsti

katarina82
10. čer 2007

Jinak na tebe budu myslet samozřejmě, a každopádně i když budeš špinit, tak měř 😉

katarina82
10. čer 2007

Tak teda goood night a zítra držím palce 😵

rosall
10. čer 2007

for you too...pappa

katarina82
10. čer 2007

páááááááááááááááááááá

ivett25
11. čer 2007

Krásné ránko holky! Tak já jsem v háji a pro další měsíc se opět řadím mezi snažilky! 😢 😢
V pátek jsem po 21 DPO začala špinit a v sobotu se to rozjelo! Ach jo! Už jsem pomalu kupovala výbavičku. Nikdy se mi nestalo, že bych měla takové zpoždění. Max. zpoždění bylo 1 den, ale 5!! To nikdy!
Rozhodla jsem se, že si budu měřit BT. Poradíte mi? Měří se každý den ve stejnou dobu, a to i při MS? A jak se pozná OVU?
Holky, je mi smutno! 😢 😢 😢 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru