Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

margarita1
11. čer 2007

ivett25-
Ahojky, nebuď smutná, já sice MS ještě nemám, jsem dneska 19 DPO,ale test ráno taky negativ. Kat mi sice psala, ať už nepiju večer, jenže já byla vyschlá jak sahara a hodila sem do sebe 1,5 vody. Tak uvidím co dál. A ty nebreč, však se to podaří teď 😀
Jinak já BT měřím každý den ve stejnou hodinu, u mě je to 05:30, než vstaneš z postele. A teplotu si zapisuješ

ljd
11. čer 2007

Ahojky babenky moje...jak je po víkendu 😉

rosall
11. čer 2007

zdar holky...i já mám špatnou zprávu a ta zpráva je zároveň, že se s Vámi loučím.
¨V sobotu jsem začala špinit, sice se ještě nic nerozjelo, ale teplota dnes klesla na 36,8 , ráno se mi udělalo tak špatně, že jsem běžela na záchod a dávila jsem se nad ním..., řekla jsem si udělámi si test a je negativní...nemá smysl si už něco nalhávat.

Vzhledem k tomu, že jsem se rozešla i s přítelem, není u mě ani budoucnost jakéhokoli snažení a tahle diskuse by mě už jenom drásala, i když mi mezi Vámi bylo moc fajn. Sen zůstal snem, mě to zlomilo...protože jsem i bez naděje budoucnosti a musím se znovu postavit, najít nějakou vnitřní sílu se s tímhle zklamáním srovnat.

Všem Vám ze srdce, ale opravdu ze srdce přeji, ať se Vaše sny splní už s následujícím cyklem. Budu na Vás hrozně intenzivně myslet a věřím, že se to podaří..:o) A Vám, co se to už podařilo, přeji, aby jste se v těhotenství i z miminka, co nejvíce radovaly.......jak už jsem řekla, chcete mít přeci ty nejvysmátější děti na světě?...tak produkujte edorfinu štěstí, co to dá!!!!.:o))))))))))

Ivett25:.....tobě to vyjde určitě, o tom jsem přesvědčená!..:o)

Mějte se a držím pěsti!!!!!!

ljd
11. čer 2007

rosall...tak to je mi opravdu líto, že ti to všechno takhle dopadlo ☹ ale špatné věci se dějí aby mohli přijít ty dobré z kterým budeme mít o to větší radost...
A pokud tento člověk nestál za to a nevážil si tě, tak věř že ti do ceesty vstoupí člověk který tě bude milovat a vážit si tě tak jak si to opravdu zasloužíš...
A loučit se s tebou nebudu protože věřím, že se tady čas od času oběvíš nás pozdravit a nebo se vrátíš nastálo s novým snažílkováním 😉
Moc ti přeji aby se všechno obrátilo k dobrému a brzo jsi byla moc šťastná... 😉 🙂

margarita1
11. čer 2007

rosall - To nám přeci nemůžeš udělat, sluníčko naše? Je mi moc líto, co se ti přihodilo, ale věřím, že se vše v dobré obrátí. Přeji Ti moc štěstí

ljd
11. čer 2007

Ivet: přesně vím jak se cítíš, taky tohle prožívám každý nezdařený cyklus a je mi pořád víc a víc smutno 😒
Všechno o měření BT najdeš na stránkách Len, která je zakladatelkou diskuse: Měření bazální teploty, kde se toho spoustu dozvíš...adresa je:
www.merenibt.xf.cz

monja
11. čer 2007

rosall:nahodou jsem narazila na tvoji zpravu,to me moc moc mrzi.myslim,ze ti mozna bylo spatne i z nervicek,ktere urcite ted pochoduji!
neco takoveho jsem taky zazila,snazeni ne,ale rozchod!bylo to hnusny,ale ted,4roky po rozchodu uz jsem rok vdana za bajecnyho chlapa,takze ver - vse zle je pro neco dobre!drzim Ti pesti!

ivett25
11. čer 2007

Rosall, kam jdeeeeeš? Zůstaň s námi!!! 😢

ljd, děkuji! Je mi to hrozně líto, ale život jde dál! Snad se nám to brzy podaří! Budu Vás tady sledovat, ale asi se na chvilku přestěhuju na stránky Len s BT! 😉

margarita1
11. čer 2007

ivett25
ona ti poradí, je skvělá

ljd
11. čer 2007

Ivet: tak to se tam potkáme...já taky pendluju v diskusích 😉

margarita1
11. čer 2007

ale Kat se ještě dneska neukázala

calu
11. čer 2007

ahoj holky, tady je dneska smutno ☹ ikdyz musim priznat, ze to zrovna dneska na me taky padlo... ale vim, ze to zase prejde a urcite jednoho dne vsechny najdem ty sve vytouzene // 🙂

margarita1
11. čer 2007

calu • a jak jsi na tom ty?

calu
11. čer 2007

no nic moc, mam to dostat ve stredu (asi -chodi mi to jak noty na buben🙂 a velmi pravdepodobne to i dostanu, protoze se nedeje nic odlisneho od minulych mesicu...nicmene minuly mesic jsem tak divne spinila, ze jsem nebyla schopna presne urcit, kdy zacala MS, ale BT jeste neklesla, tak mi opet nezbyva, naz cekat🙂

margarita1
11. čer 2007

calu a co testík? Já MS newdostala a test taky negáč tak nevim,jsem 19 dní po Ovu

calu
11. čer 2007

margarita, ty jo 19 dni uz je dost...no ja taky nevydrzela a dneska jsem si delala testik a taky negáč 🙂) a takovýhle zpoždění míváš?? a co BT ?

m.i
11. čer 2007

Ahojka..
rosall: je mi to líto..
u mě pořád MS nikde, testy od pátku pozitivní a čím dál tmavší čárka, v pátek světlá, včera už vidět skoro po minutě..zítra mažu k dokotrce, ať víme co a jak..ta nejistota je strašná..
Holky držím vám všem palečky..

margarita1
11. čer 2007

m.i - držím palečky a myslím, že se mímís zahnízdil 🙂))))))))))
jak jste se dlouho snažili a prosímtě, za jak dlouho po Ovu sew ti ukázal test pozitiv? Díky

calu
11. čer 2007

m.i. ja chci taaakyyyy🙂) gratuluji a taky drzim palecky, aby ses od doktrky vratila s prukazkou 🙂

m.i
11. čer 2007

margarita1: no já doufám..
přestala jsem brát HA v březnu a hned jsme se na to vrhli, podle výpočtů jsem ji měla mít okolo 20. 5. nic jsem zatim nepočítala, neměřila, MS jsem měla pravidelnou, tak nevim..Test jsem první zkusila ten den co jsme měla dostat MS, byla tam slabounká čárka, tzn ve středu, ve čtvrtek jsem si ho nedělala, pak v pátek a byla tmavší, v sobotu a v neděli byla vidět ta druhá / za chvilku..pořádk mě polí v podbříšku, cítím nafouklé břicho a bolestivá prsa, jinak žádná nevolnost či tak něco..

m.i
11. čer 2007

calu: děkuji, ale nechce se mi to moc zakřiknout..
Nevíte nikdo jestli krev na lačno?? Chci tam jít až po práci a nechce se mi tam volat, jsem v práci a nikdo tu o ničem neví..

margarita1
11. čer 2007

m.i - tak to je super. no já okolo 23. 05 ., takže by se to mělo ukázat teď někdy, jestli joo nebo ne. Tam záleží na tom, jak se rychle začně vylučovat hormon do moči. A ty jsi pila večer, když jsis ráno dělala test?
Kat mi poradila večer nepít.jenže to já nevydržim

calu
11. čer 2007

m.i. jestli jsem to spravne pochopila, tak sis delala test asi tak 17 den po OVU( kdyz byla asi 20.5. a prvni test jsi delala minulou stredu ?)

m.i
11. čer 2007

mar.: ve čtvrtek jsem si ho dělala i odpoledne, na mamtestu píšou kdykoliv po celý den 😉, v pátek jsem si ho dělala ráno jak jsem vstala, tzn. v 5,30, v sobotu v 6hod., v neděli 4,30 a večer jsem normálně pila..

m.i
11. čer 2007

calu: okoukla jsem notes, takže poslední MS začla 9.5., +14 dní, to je 23.5. a test jsem si dělala přesně 28 dní po začátku poslední..jé, nejsme v tom zběhlá, nechávali jsem to na náhodě a řekli si, že po půl roce změníme taktiku.. 😉

margarita1
11. čer 2007

tak to je super. A všechny vyšli pozitivní? Tak to je krása budoucí maminko 🙂

m.i
11. čer 2007

mar.: byl pozitivní už ten ve středu ale slabě..ten v sobtu a v neděli nejvíce..jinak ještě raději ne, bojím se..

margarita1
11. čer 2007

m.i - já myslím, že nemáš čeho a to co jsi psala jsou jasné známky těhotenství. Mazej k doktorce a uvidíš, že ti potvrdí to samé

m.i
11. čer 2007

mar.: ve středu napíšu jak jsem dopadla, pokud bude schopna mi to v úterý říci 😉 a nevíš jak teda na tu krev?? Nalačno?? 😅

margarita1
11. čer 2007

já myslím, že ano, púokaždé, když se bere krev, tak by jsi měla být nalačno. Určitě je to lepčí, aby to něco nezkreslovalo. A já budu čekat jak a co.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru