Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
5. čer 2007

Linka, ahooj, a ať ti to v práci uteče.

cert..ova
5. čer 2007

taky za chvíli půjdu, ke všem těm příznakům se mi ještě přidala zácpa, ch jo, to snad ani není možný

katarina82
5. čer 2007

jo to znám ☹ Já měla příznaky každý měsíc ☹ Držím palce, aby byly ty tvoje opravdové 😉

cert..ova
5. čer 2007

já je nikdy neměla, tak nevím, možná ovulace

rosall
5. čer 2007

ahoj, ahoj, jste tu ještě někdo?

martan
5. čer 2007

ahoj ja tu jsem🙂 taky cekam nebo spis necekam na MS

rosall
5. čer 2007

ahoj,......a příznaky?...:o)

rosall
5. čer 2007

řešíme to tady vždycky o sto šest.......:o)))))))))))))

katarina82
5. čer 2007

rosall, už jsi doma? 🙂

martan
5. čer 2007

priznaky no nic moc test jsem si dala pred tydnem byl negativni pekne me to vzalo takze ted se snazim si priznaku nevsimat

rosall
5. čer 2007

katarina: ano...už nějakou chvíli..měla jsem návštěvu kamarádku-kolegyni...jsem ji tady bulela kvůli přítelovi..:o))))

rosall
5. čer 2007

martan:.......jak dlouho se snažíte?...je to těžký si nevšímat, viď?...když každo vteřinu na to myslíš?.....co jsi měla za příznaky?

katarina82
5. čer 2007

proč? On fakt zlobí?

rosall
5. čer 2007

katarina: já nevím, vůbec tomu nerozumím...volala jsem mu v 7, odbyl mě , že spí..že ráno vstává v jednu....prostě tomu nerozumím......nevím, co teď mám dělat, upnout se na svůj velký sen v dítko...ale když nebude , srazí mě to na kolena.....nebo co...

martan
5. čer 2007

no snazime se rok ale v zari jsem zjistila tehu a v rijnu v 8tt zamlkle tehu takze ted se snazim vzpomenout jaky to predtim bylo jenze to prislo v dobe kdy jsem to nejmin celala tak si to nepamatuju takze cekam ze to prijde az to budu nejmin cekat jen nevim jak to udelam kdyz na to myslim kazdou minutu priznky mam ted ze bych furt jedla a ze mam prujem to mam vzdy pred MS tak asi nic

katarina82
5. čer 2007

Rosall, ale vždyˇjsi říkala, že ti dneska psal, že tě miluje, ne? Třeba je fakt unavený nebo nemá den.

rosall
5. čer 2007

katarina....jo máš pravdu....je jen pocit...že se něco děje....a mám takový chvíle, kdy chci, aby byl se mnou......a je mi to líto, když nechce.......o těhle svých nadějích, že bych mohla být těhotná....neví......

rosall
5. čer 2007

tedy mých nadějích..............byla by to náhoda a zázrak...když se to dva roky před tím nedařilo.....hmmmmmmmmmm....to je jedno...co mimísek, už spinká?..:o))..nebo řádí?...cítíš už pohyby?..:o)

katarina82
5. čer 2007

rosall, neříkala jsi včera, že ti šeptal, že by mimiko chtěl? A ten pocit, že se něco děje znám, ale ono to asi pramení z té mé, teď už trochu vyléčené, žárlivosti...

rosall
5. čer 2007

..ano..to ano...to mi šeptal,když jsem zapomněla v dubnu si vzít na víkend tu HAK. ........ale chlapi se mění jak počasí.....jojo..bude to taky tou žárlivostí..jenže na druhou stranu....většinou se nemýlí.....ne , nebudu to teď řešit!!!......až to dostanu, tak jo....a když to nedostanu, chci mít přeci nejvysmátější mímo na světě..:o))))))))))))))))

katarina82
5. čer 2007

Jasně neřeš to, stejně nic nevyřešíš a jen by ses trápila 😖 určitě jen nemá den... A když to nedejbože dostaneš, tak mu řekneš, že se chceš snažit?

rosall
5. čer 2007

martan:...já úplně přehlídla tvou odpověď, promiň........vím, jak je to hrozný..čekat a nic.......a když už se to povede..tak zase nic....měříš se?

rosall
5. čer 2007

katarina:...to je otázka?..nad kterou dumám.....ty dva roky byly zoufalství....kdy on už mě hladil po břichu, protože jsem měla zpoždění......když už koukal a vybíral...autosedačku.. a tak...a já to vždycky dostávala.......byl to stres....nevím, katy....jestli bych do toho znova chtěla jít........teď se děly jiné věci s mým tělem než normálně...tak jsem se tomu poddala....ale jeho z toho vynechávám..co si o tom myslíš?

martan
5. čer 2007

to neva chapu jak trapej problemy s chlapem jeste ze je ted nemam ty uz bych asi neunesla preju ti aby jsi to mela s pritelem ok nemerim se jsem na to moc lina a navic si furt chci zachovat takovou tu prirozenost ze to proste delame kdyz chceme ne ze mam odpovidajici teplotu

rosall
5. čer 2007

martan:.....jasný...myslím, že je to hezký přístup...každopádně nějaké vitamínky, hm?..na podporu?....co?

katarina82
5. čer 2007

No to když chlap už doufá a hladí bříško a pak to dostaneš, tak to dobře znám a strašně mě to ničilo, když jsem viděla jak se těší... Ale zase nevím jestli by bylo ok, kdyby si myslel, že jsi na HAK... Nebo jsi si jistá, že by to miminko fakt pořád chtěl?

martan
5. čer 2007

jasne papam listovku

rosall
5. čer 2007

...ne to on ví, že po tom vynechání v dubnu, že už jsem ji nenasadila.....chtěla jsem mít jistotu, že nejsem po tom vynechání těhotná...a díťátkovi neubližuju..ale to jsem si řekla jen pro sebe....jemu jsem řekla, že si teď měsíc odpočinu........jeho to ani nenapadne, že bych mohla být...protože dva roky to nešlo...a já tu hak začla brát víceméně z důvodu léčebných, protože jsem měla moc mužského hormonu

rosall
5. čer 2007

martan:....někde jsem taky četla...že jediná potravinová složka vědecky ověřená, že ovlivňuje plodnost, je zinek....🙂))

rosall
5. čer 2007

katarina, jak dlouho to trvalo vám?....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru