Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

tahia24
8. pro 2011

@sonicata ZAčAL po mne kričat ja sem povidala že chcem decko,a on že počka a p*******,Mame v byte noveho psa štena mame už dvoch psov a mne sa zda že je spokojny s čoklom.Ale ja ne

camelinka
8. pro 2011

@tahia24 hmmm tak si manzel moc vysvetlit nenecha co ☹ .Ono s tou trpelivosti to taky nejde donekonecna, nikdo nemladne a bohuzel to s vekem puje cimdal hur 😔

dadous
8. pro 2011

@tahia24 no počkej, tomu mymu je 35 a na vyšetření šel bez kecu 😅 ale každej chlap je jinej, řekni mu , že v dnešní době, jsou na tom žensky i chlapi s neplodností na stejno, takže je dost možny, že problem ma on, a pokud ano tak by se to mělo řešit co nejdřív, jestli chce mít vubec děti 😵 on ještě děti nema?

sonicata
8. pro 2011

@tahia24 chlapy zatrápený já teda mám 3 taktiky a to jedna je že se snažím mu to vysvětlit v klidu co je ve věci , že to ublíží mě a že když je možnost že jinak mi nudou muset ubližovat znova což asi nebude chtít že ? A tak ho pomalu dotlačit k tomu že řekne že ano a dotáhnout ho tam nic to není hlavně vyplní papýry a tam by mělo být že sperime budou zlikvidovány .........2 je ta ráznost a 3 na city sem tam slza .........ale můj přítel je o rok mladší jak já a ba právě naopak on k doktoru honí mě 😀 vydrž to je ta jeho ješitnost chlapská a nebo aby mu t řekl nějakej kámoš že sis mu jako né stěžovala ale žes z toho vyřízená to pomáhá taky

tahia24
8. pro 2011

@sonicata Dakujem za radu rozmyšlam nad tym že asi vyskušam este vickrat všecko.Bože sak obyčajne mu nonení vtaka 😀 neroby problem tak co robí drahoty

sonicata
8. pro 2011

@tahia24 to je trdlo mi máme taky hafana ale dítě je dítě můj teda nejdřív nechtěl ale to že nebyl hotový byt teď to doděláváme a hlavně jako taky z něj vypadlo že už si ho nebudu všímat až budu mít tu svojí hračku takže jsem mu to vysvětlila ale nabrečela jsem se fest nakřičela ale na rovinu nejvíc pomohla taková jako domluva ......a hlavně to že jsem měla zamlklý potrat původně chtěl děcko až příští léto začít zkoušet ale já když jsem viděla co se stalo řekla jsem ani prd a sám dokonce přestal se chránit a úplně bez řečí ba naopak sám mi řekl jé mě to ujelo já to nestihl 😀 a to 3x po sobě a pak řekl to neva vi´d stejně by jsem to zkoušeli v březnu ! Ale dost o mě já mám pocit že ten tvůj je jako můj otec ten je taky takovej no musíš v něm vyvolat pocit že když to neudělá dá ti najevo že mu nezáleží na tobě .........a nato se ti musíš točit oni hajzlíci jsou někdy pěkně sobečtí a jinak to prostě řešit nejde

tahia24
8. pro 2011

@dadous Nie deti nema,ale vychoval brata ked mama jeho bývala dlho v robote,no a ja nevim či to može bit ten problem,že už ma plne zuby deti

tahia24
8. pro 2011

@sonicata ok,mne sa zda že rozmyšlaš jak já.No musim sa už odhodlat,aj sa ho bojim teda teho hukana šak on je jak truba 😀

dadous
8. pro 2011

@tahia24 jo jo, jak píše sonicata , musíš hrat na city 😵

tahia24
8. pro 2011

😒 mne sa zda že on na to nereaguje a je už imunní 😉 😀 😀 😀

tahia24
8. pro 2011

@dadous mne sa zda že on na to nereaguje a je už imunní

sonicata
8. pro 2011

@tahia24 podívej já dyckys byla ta co se přizpůsobila ,ale co s budem ženy povídat jaké si to doma uděáš takové to máš já mám zkušenost čím hodnější a všímavější žena jsem byla tak jsem dopadla jak sedláci u chlumce stěhovala jsem se k rodičům a on si našel jinou a když jsem to sledovala dál a viděla že pěkní ramenatý divoši zkrotly pod rukama sviní co vlastně ty holky dělaly no meuseli nic jen hezky ukazovali co chtějí a furt vypadaly krásně a já dycky servaná kluk vedle mě kvetl a já dopadla jak pitomec u rodičů sama doma a tak jse m řekla dost ! Já ti dám že tohle budu dělat zas dnes mám chlapa podle svách představ strašně si rozumíme já se mám jak princezna a proč ??? protoe já jsem ta co ho sice miluje ale kdykoliv se mi něco nelíbí tak se ozvu tak že on vidí , že si za svým budu stát a že když si svůj názor obhájím tak asi vím proč to chci ........🙂 už jsem přeci velká holka a děti v 29 si myslím že už jsou na čase a tak si představ najednou se panáček chce ženit a sám mi budí ráno abych si měřila bazální teplotu (podle něj BAZALKU)Moja povím ti to tak dokud mu ty neukážeš jak moc to dítě chceš a jak moc si pro to trpěla a že on je ten co tvrdí že tě miluje tak ať si odstříkne a nedělá machry 😀 ...........uffffffff to jsem se rozjela 😀

dadous
8. pro 2011

@sonicata 😀 hotova slohova prace 😀 ale je to tak 😵

monikachrudinova
8. pro 2011

@sonicata nejsem smrad co si myslíš 😠

dadous
8. pro 2011

@sonicata ježiš vona je ještě tady 😝

camelinka
8. pro 2011

@monikachrudinova a co jsi? doufam ze si tehotna a az se to narodi tak bude bucet stejne jako maminka 🙄

tahia24
8. pro 2011

@sonicata 😀 😅 Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjj to je supeeeeeeerrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dodala si mi odvahy teraz idem ven j jeho psema už sem mu povidala že sa večer musime narovinu povipravat.Kurnnna BABO jsi fakt dobra!!!!!

sonicata
8. pro 2011

@monikachrudinova nemusím si nic myslet vidím co tu pácháš táhni někam fakt že jo

sonicata
8. pro 2011

@tahia24 to je život on mě fest naučil ..........a hlavně jsem dostala fest nafackováno od života a nejen od života i od jednoho chlapce ,ale od té doby se dycky můžu posrat strachy když chlap vystartuje ,ale nikdy neustoupím 😀 ikdyž jsem takkkkkkk malinká 🙂 je fakt dobré když ti o něco jde si za tím stát a to fakt pevně jak vidí chlap že jsi zvyklatelná neprosadíš si nikdá nic .........jojojo radit to já umím ale doma jsme si poradit do nedávna neuměla ale teď už je to jiná 😀

denousek
8. pro 2011

@tahia24 jee to me moc mrzi 😔 ale neves havu vsechny jsme si prosli par smutnejma pokusama .ono to vyjde...

salomee
8. pro 2011

... teda bez jakékoliv návaznosti... teď jsem si vzpomněla na jeden "příznak", ale podle toho jsem rozhodně nic nepoznala..: začalo mi pořád zaléhat v uších, nikdy před tím se mi to nestávalo, ale tak dva měsíce jsem pořád během dne polykala, aby to odlehlo. MOžná je to blbost, i můj známý gynekolog se mi vysmál, že to příznak žádný není, ale já jsem pak někde četla, že se to stává..jak se všechno překrvuje, veškeré sliznice a celkově, tak že to být může... 😎

camelinka
8. pro 2011

@salomee jojo to je mozny. Me asi prvni 2 mesice kazdy den tekla krev z nosu a z dasni a strasne spatne se mi mluvilo,asi prekrveny hlasivky 😅

sonicata
8. pro 2011

@salomee jééééééééééé já to říkala včera přítelovi že mi furt zaléhá 😀

vladka1828
8. pro 2011

@camelinka ja som sa zhruba pred 14 dnami ráno zobudila a na vankúši velikánska škvrna od krvi, tvár aj vlasy špinavé od zaschnutej krvi 😀 vyzerala som ako zombie 😀 😀 ...len v mojom prípade to bola asi prasknutá cievka v nose 🙂

camelinka
8. pro 2011

@vladka1828 hmmm to znam 😝 , manzu sem vydesila k smrti 😅

salomee
8. pro 2011

@sonicata No vidíš, to je taková věc, které asi málokterá těhulka věnuje pozornost, bolestivá prsa,nevolnosti, chutě...to sleduje každá, taky jsem to tak měla, ale tohle bylo něco, co jsem si těžko mohla vymyslet, nebo namluvit, bo jsem nevěděla, že by to mohlo souviset🙂. Prostě jsem si všem nevinně stěžovala, jak mi zaléhá, asi jsem s tím byla už otravná, ale bylo to fakt takové otravné a hodně nezvyklé. 😲

vladka1828
8. pro 2011

@camelinka podobne....ja som ho hned budila, lebo som videla krv na ruke...tak sa ho pýtam, že či mám aj niečo na tvári.....chudák, ten ked ma zbadal, tak sa dosť vyľakal, že čo sa mi stalo 😀 ....potom som pozerala po nete, že čím môže byť to krvácanie spôsobene a tam veľa žien písalo, že na začiatku tehu mali takéto problémy, tak som sa už vytešovala, že možno to predsa len vyjde...no ked sa na to reálne pozerám, tak určite to nemohol byť príznak tehotenstva..... 🙂

sonicata
8. pro 2011

@salomee já to tolik nemám ale sem tam zývnu už ze zvyku 😀 aby odlehlo spíš máš recht já to nesleduju 😀 Co teda já považuji za něco co nemůžu nějak ovlivnit a co jsem teda asi vsugerovat nedá je moje až šílená přecitlivělost a špatná kontrolovanost emocí jako že hned bouchnu a jsem fakt histerická ikdyž se o nic nejedná to mě strašně udivilo netušila jsem že by to mohlo k těhu být až později jsem se o tom dočetla doslova ořvu cokoliv třeba teď se narodilo mimi a jen palkalo a já už měla na krajíčku včera jsem se spřítelem bavili o strejdovy co ho mám ráda a já začala při vyprávění hystorky bulet jen to co to píšu už se mi zbýhají slzy to je síla

tahia24
8. pro 2011

@sonicata teraz sem sa s mojim prestala bavit,lebo sem neco pisala a nevedela sem jak to mam napisat a moj muž mi znočoho nic povedal co si ,,Jebnuta alebo co?,,tak taketo chovani ja si zaslužim,za to moje staranie mam chut mu jednu jebnut a rozvest sa snim,k barjakej inačej žene sa chova vzorovo a velice sa usmiva a namna len nadava,že nic nevim .Necitim sa vobec jak chcena žena 😨

tahia24
8. pro 2011

@denousek dufam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru