• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak má vypadat čípek v prvních týdnech těhotenství?

6. října 2013 
Ahoj holky :slight_smile: mám takový menší problém. S přítelem se snažíme o miminko už několik měsíců, jenže tento měsíc mám spožděnou ms už o 14 dní. Testy i v den ms byli negativní, vyšel mi pouze poslední test a to slabě pozitivní. Pak jsem si řekla že toho nechám a budu testovat později. Takže v pondělí chci testovat znovu a uvidí se.
Má otázka ale je jak by asi měl čípek v těhotenství vypadat. Můj je takový dost dlouhý, uzavřený a tvrdý. Ještě před pár dny byl ale těžko dosažitelný, tvrdý, uzavřený s krátký. Tak sem z toho jelen poraďte děkuju moc :slight_smile: :wink: :slight_smile:
5. říj 2013 v 18:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bych taky ráda věděla :slight_smile:
5. říj 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
má být vysoko dlouhý zavřený a tvrdý,prostě vstup dělohy zapačetěný na tisíc západů
5. říj 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Opravdu netusim, absolutne by me nenapadlo si cipek zkoumat :grinning:
5. říj 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barcinka12 Já měla v těhotenství úplně na začátku čípek každou chvíli úplně jiný. Prostě se měnil z hodiny na hodinu a nedalo se podle toho nic určit.
5. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mooncaa přesně tak. A nejen v začátku, ale i později (zaváděla jsem v prvním těhotenství Utrogestan od zač. do 14.tt a pak od 17. do 28.tt) a fakt, denně jiný. Čípek bych jako laik naprosto neřešila, je to tak o tom si tam něco zatáhnout, praktický význam to má nula nula prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa souhlas, hodinu od hodiny uplne jiny.
6. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek