Jak u vás probíhal začítek těhotenství?

jituskamou
8. dub 2019

Dobrý den, už mám 5 dní zpožděnou menstruaci přikládám to k tomu že jsem nedávno vysadila antikoncepci. Břicho bolí jako kdybych to mělo přijít ale pořád nikde. Nějaký příznaky nemám jen poslední dobou zničeho nic jako pocit na zvracení asi tak 10 min pak zas né myslíte že by to mohlo být začátek těhotenství děkuji za odpověď

agneska7
8. dub 2019

Možné je vše. Ale je celkem málo pravděpodobné že by jsi už měla příznaky tehu jako je pocit na zvracení, to je spíše PMS ale každopádně zkus test a ten ti odpoví

jituskamou
autor
8. dub 2019

@agneska7 děkuji taky si myslím že je to PMS nejsem zvyklá že se zpoždý vždy to mám skoro na minuty

miba10
8. dub 2019

Co zkusit test? Čert nikdy nespí

krisatko
8. dub 2019

@jituskamou pokud se vysadila HA nedávno, nemusí být cyklus vůbec pravidelný. Já měla po vysazení cykly 50 i 63 dní dlouhé.... Tolik zbytečných tehu testů 😂😂

jituskamou
autor
8. dub 2019

@krisatko děkuji za názor nemyslela jsem si že to může mít menstruace takové rozestupy

krisatko
8. dub 2019

@jituskamou joo to já taky ne... A přesto. Mívala jsem ovulaci třeba 26, 32 den cyklu. Bylo to nekonečné a o to víc na palici snažení o mimco.

jituskamou
autor
8. dub 2019

@krisatko tak to snad nebude přeju si aby ten test byl pozitivný

krisatko
8. dub 2019

@jituskamou už máme drobka, vysadila jsem v červnu 2016, prodělala jedno ukončení ve 22tt, jeden zamlklý potrat a na potřetí se povedlo. Ale byly to nervy 😂

jituskamou
autor
9. dub 2019

Tak teď jsem z toho zmatená mám výtok a spineni co to znamena

agneska7
9. dub 2019

Cokoliv proč nezkusis test?

agneska7
9. dub 2019

Prostě je ted tělo zmatené po tom vysazení antikoncepce a jasně taky to může být tehu ale to ti tady fakt nikdo neřekne. Jestli chceš mít jasno udělej si test

jituskamou
autor
17. dub 2019

@miba10 tak jsem si zkusila test NN jedná carka

jituskamou
autor
17. dub 2019

Tak nic

miba10
17. dub 2019

@jituskamou tak buď mám halucinace nebo ta fotka zkresluje, ale MOŽNÁ vidím ducha...?

jituskamou
autor
17. dub 2019

@miba10 myslím že skresluje no ale brouka jste mi dala do hlavy

miba10
17. dub 2019

@jituskamou jestli ten test ještě máš tak zkus udělat lepší fotku nebo za 2-3 dny udělej nový. Nechci ti dělat nějaké falešné naděje. Ta fotka je opravdu hodně špatně udělaná. Každopádně držím palce

jituskamou
autor
17. dub 2019

@miba10 děkuji no test fotím po prvé tak priste se zlepšil 😃😃

petiiiska
24. dub 2019

@jituskamou taky tam vidim ducha, jak dopadl dalsi test?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru