• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je digitální těhotenský test Clearblue spolehlivý?

24. listopadu 2016 
ukazuje mi to 1-2 ale mamatest je negativni tak ted prave nevim jestli mam tomu digi tt verit ?
20. kvě 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tedy nikdy clearblue nepouzivala,ale myslim si,ze urcite to pozna driv,jak mamatest...me treba mamatest poznal tehu az v 9tt....dnes jedu take zkusit clearblue,tak jsem zvedava na vysledek......asi bych si ale pak zkusila udelat jeste dalsi test....nebo zasla k dr
20. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Měla sem oba. Clearblue mi to ukázal o dva dny dřív než mamatest 10...na kterém pak byl hodně špatně viditelný duch. A oba mi to ukázaly cca.5 dní před očekávanou MS.
20. kvě 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já ho zkoušela až 5tt, a odpovídal i ten týden,co zkázal (3+), co mě zaujalo, že už nestoji 200,ale koupila jsem ho za 100,-
20. kvě 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
taky mám s CB pozitivní zkušenost, ale testovala sem ho až po obyč testu a měsíc po vynechané menstruaci - a pak ho manželovi zabalila k narozeninám (ten den, neschovávala sem ho půl roku) :slight_smile:
20. kvě 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vyšel úplně přesně :dizzy_face:
20. kvě 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maudn: a kde za 100,-?? Jinak za mě taky pozitivní zkušenost ;)
22. kvě 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ho si ho dělala 4 dny před očekávánou ms a i zároveň mamatest a oba vysly pozitivní,ale velmi maličko,nebylo to skoro vidět a těhotenství to bylo :wink:
22. kvě 2013 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take mi vysel presne :wink:
22. kvě 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně vyšel přesně :wink: on ukazuje už před očekávanou ms. mamatesty jsou až ode dne očekávané ms.
22. kvě 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz, do včerejšího dne jsem měla na testech s citlivostí 10 //, dostala jsem i CB digital a tam mi to ukázalo 1-2, což je OK, ale dnes ráno jsem testila znovu a obyč test 10 (zkoušela jsem dva) ta bylo totálně bílo, ze zoufalství jsem otestovala CBD a tam mi zase ukázal + a 1-2, vůbec to nechápu nemáte někdo zkušenost?
10. črc 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předvčírem sem si udělala test mamatest a byl tam dušík.Myslíte že mi ukáže digitální test něco?Ms mám mít 16.7. :slight_smile: A kdy ho mám zkusit? :slight_smile: Takže jsem na vážkach.Musí být ranní moč u digitálního?moc děkují.
10. črc 2014 v 15:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych určitě digi test zkusila, je nejpřesnější a když si takhle na začátku, tak ráno.
10. črc 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já teda jsem byla s digitálním testem 100% spokojená -měla jsem 17 dní zpoždění mamotest vyšel 3x negativně,doktorka těhotenství nepotvrdila píchla vyvolavačku a MS pořád nikde,nedalo mi to a zkusila jsem zase mamotest a digitál - mamotest slabšího ducha,ale viditelného po 18 dnech zpoždění a digitál rovnou potvrdil+ a ukázal 1-2 takže radost :slight_smile: když jsem to říkala doktorce tak sama říkala že ten digitál je asi jeden s nejspolehlivějších testů u nás( ukázal těhu i když ho sama na ultrazvuku ještě neviděla) po dalším týdnu už potvrdila i doktorka :grinning:
13. črc 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ja vyzkousela 14 dni od zpozdeni a byl pozitivni, jiny test mi pozitivne nevysel, a ja opravdu tehotna byla, takze ja byla spokojena :slight_smile:
13. črc 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud je ten digi citlivost 10 tak ukáže i dřív..
13. črc 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne ukázal mamatest slabou čárku 4 dny po termínu ms a clearblue 1-2 tt což odpovídalo...
13. črc 2014 v 09:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem spokojená s digitálním ukázal mi dříve než mamatest , rozhodně doporučuji :slight_smile:
13. črc 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě Mamatest neukazoval nic a to už jsem meškala 3. den. Koupila jsem si pak jiné testy a digitální. Jiného výrobce jsem zkusila ještě odpoledne a bylo to tam. Digitální ráno a také ukazoval. Za mě Mamatest už nikdy, slyšela jsem, že na něj nadává víc holek, že ukazuje až pozdě.
13. črc 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já ho kupovala za 240 kč :( ale zatím jsem ho nezkousela. Zajímavé je,že vám vychází líp než mamatest, když ten má citlivost 10 a clearblue 25.
13. črc 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja nejdriv zkusila "normalni" test, kde bylo neco malo videt, ale fakt malo. druhej den rano jsem zkusila clear blue a tam uz bylo plusko a 1-2 tydny. doktorka pak tehotenstvi potvrdila. takze ja clearblue doporucuju, aspon clovek vi, na cem je:slight_smile:. jedina nevyhoda je, ze ten displej po case zmizi, takze pokud si ho chcete schovat na pamatku, budete mit digi test bez displeje :stuck_out_tongue_closed_eyes:. takze na pamatku vyfotit :wink: !
13. črc 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měla pozitivní oba, viz album :slight_smile:. Den "před menstruací" slabý dušík (Mamatest), den "po menstruci" silnější dušík (Mamatest) a další den digitál, který ukázal 1-2 od oplodnění (reálně jsem byla 14 dní od početí). Za mě tedy mohu doporučit Mamatest i ClearBlue. Každopádně v budoucnu bych opět zvolila kombinaci obou testů :wink:.
13. črc 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den po vynechané ms jsem zkusila mamatest a duch tam byl, ale oči jsem si musela málem vykoukat, jak to bylo špatně vidět. Asi za půl hodiny jsem udělala digi CB a výsledek + 1-2tt. :slight_smile:
13. črc 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si udělala CB 10 dní po ovulaci a byl negativní. ale nedalo mi to a na druhý den na mamatestu hodně špatně viditelný duch, ale byl tam:slight_smile:
13. črc 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prosím vás a je rozdíl mezi digitálním clear blue a tím nedigitálním,myslím ve spolehlivosti?
29. črc 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobrý den dělala sem sú 3 mamatest a třikrát slabe mi odpovedel ze bych měla být těhotná ale dneska sem si dělá digitalni a ten mi ukázal ze nejsem a menstruaci sem měl 18.4.a ještě sem nedostal můžete mi poradit dekuji moc
23. kvě 2015 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ukazoval mamatest od. 21 DC slabo čárku, ale digital negativni. Těhotná jsem :wink: Zkus za dva dny zase ten normální testík, čárka by měla být výraznější.
23. kvě 2015 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamatest a Clear blue v jeden den, 1 den pred terminem ms. Snad to postaci jako odpoved :wink:
23. kvě 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak to Ti teda bohužel neřeknu, protože když mě vyšel pozitivní výsledek, tak už jsem znovu netestovala a šla až na kontrolu k doktorce. Myslím si, že se zbytečně nestresuj a vydrž k doktorce :slight_smile:
17. čer 2015 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtela jsem se poradit ve ctvrtek jsem si vecer udelala test clearblue obyc byl negativní a v patek rano kdyz jsem se na nej koukla byl pozitivni viz foto udelala jsem si proto v sobotu rano znovu Cb a byl tam jen slabý duch udelala jsem si i test jinych značek a vyšly negativní. Co myslíte? Jsem cca 10 DPO.
9. srp 2015 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek