• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je digitální těhotenský test Clearblue spolehlivý?

24. listopadu 2016 
Zdravím, koukám, že si chválíte ten Clearblue, tak ho asi zkusím :grinning: Myslíte, že by mohl něco ukázat v den očekávané MS nebo mám zkusit až o den později?
15. zář 2016 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka88 za me to jsou vyhozene penize..ja mela biochemicke tehotenstvi a clearblue mi ukazoval 2-3tydny ..pak prislo velke zklamani kdyz se ms se spozdenim dostavila..:(
15. zář 2016 v 16:59  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka takže radíš raději vydržet a pokud nepřijde, dojít k doktorce?
15. zář 2016 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka88 to ne testovala bych necim levnejsim jako treba dr max.. Me ukazal carku asi 2dny pred ms a v den ms uz dalnice..
15. zář 2016 v 17:08  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě testovala při prvním těhu nějakým rapidem nebo jak se jmenoval, vyšel negativně, asi za 2 dny jsem zkusila zase a opět negativně, v den kdy jsem byla objednaná k doktorce zase vyšel negativně a to už jsem byla na začátku 6tt :grinning: U druhého jsem netestovala vůbec a teď přemýšlím, jestli ty peníze investovat, když jsem stejně objednaná necelý týden po očekávané MS na preventivku a budu to vědět 100%. A ten dr.max je tenhle https://www.drmax.cz/dr-max-lady-max-test-comfort-14188 ?
15. zář 2016 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka88 kdyz mudr tyden po vynechane ms asi jeste vubec nic neuvidi..ale zalezi kdy byla ovulka..ja kupovala tyhle
15. zář 2016 v 17:48  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka moc děkuji, o víkendu zajdu do lékárny a koupím :slight_smile:
15. zář 2016 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v pondělí nebo v úterý bych měla dostat MS, má smysl si dělat zítra ráno test Clearblue? Možné otěhotnění 8.11., už 4 dny únava, bolest prsou, břicha, bedra - jako při MS, ale před ní to nikdy nemívám. Taky je mně často na zvracení - obvykle mě nic nerozhodí! :slight_smile: Před půl rokem jsme přišli o mimi - mimoděložní těhotenství. jeden vejcovod pryč, tak nevím, jestli je to možné těhu nebo se děje něco zdravotně vážnějšího...Snažím se nepanikařit...
19. lis 2016 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkas75 Pokud má dorazit v po nebo út, tak určitě ho můžeš udělat. Mě měla MS dorazit v neděli a dělala jsem digitální Clearblue ve čtvrtek a byl pozitivní s výpočtem 1-2 což přesně sedělo :slight_smile:
19. lis 2016 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja už šílim. Mam 11 dní zpoždění, tety negativní, prsa bolí jak blázen, MS nikde a břicho jen občas zařeže. Zkoušela jsem obyč testy, teď nějaký dražší, ale nic. Tak zkusím ten clearblue, přítel je přesvědčen, že jsem. To čekání je hrozný
22. lis 2016 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz,moje Ms byla 21.10.Ted se dostavila 14.11.mela jsem velice slabe krvaceni spise spinenim.14dni mi je po ranu nevolno jsem stale unavena,casto mam nutkani na močeni.Tlaky v brišku jsem nafoukla a obcas me pichne v brisku.
Mohla bych byt tehotna?:slight_smile:
22. lis 2016 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla Clearblue nakonec negativní, začala jsem víc krvácet ještě před termínem MS, zítra jdu k doktorce, na krev atd....snad budete mít větší štěstí :frowning2:
22. lis 2016 ve 21:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monoklnaoku tak jak to s tebou vypada?
23. lis 2016 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalina1 To vypadá jako uhnízdění, TT jsi zkoušela?
23. lis 2016 v 11:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@morttis menzes nikde a mam teplotu 37,3... Mám docela nepravidelnou, takže to zpoždění může být reálně o něcp kratší, zkusim test příští týden ;)
23. lis 2016 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobodka14 Ano zkoušla dnes ale byl negativni :(
24. lis 2016 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobodka14 ale přiznaky nevolnosti nafouknutí přetrváva :slight_smile: :(
24. lis 2016 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek