Je ještě naděje na těhotenství?

jupikkk
25. srp 2019

Ahoj dělala jsem si test a vyšly // a pak jsem dělala znovu a už tam byla jen /, druhý den jsem zkoušla jiný test a taky nic :( myslíte že naděje tam je?

melek5
25. srp 2019

@jupikkk já tam vidím ducha žádný poplach ať nejsi sklamana ale držím palce to určitě vyjde a určitě si těhotná

jupikkk
autor
25. srp 2019

@melek5 ve středu jdu na ultrazvuk a doufám že se to potvrdí ale přijde mi divný že jeden test vysel pozitivní a další 2 negativní přemýšlela jsem o tom jestli to není i moc brzy MS by měla přijít až za 10 dní

kkacca
25. srp 2019

Na ultrazvuku se ti nic nepotvrdi, je brzo..byly všechny testy stejná citlivost?

olga_
25. srp 2019

@jupikkk Pokud má MS přijít za 10 dní, potvrdí ti UTZ tak akorát velké kulové.

urtica
25. srp 2019

@jupikkk Pokud chceš jistotu, nech si v pondělí odebrat krev (hcg) - můžeš jako samoplátce, na uz bude zatím maximálně zvýšená sliznice

kusanagi87
25. srp 2019

Je tam duch 🙂 takoveho jsem mela u obou deti 👍
A jinak jsem vyzkousela 3 znacky testu, jeden vysel negativne (mama test) a dalsi 2 no name vysly pozitivni s duchem. Kazdy ma jinou citlivost, takze bych nepanikarila predem 😊

moxha
25. srp 2019

Nechápu proč děláš test 10 dní před ms!?

balogis
25. srp 2019

Deset dní před ms je teda pekelně brzo bych řekla

lachtanice86
25. srp 2019

10dnu před ms delas test a už si i objednaná na gynekologii? To jako proč?

jituli84
25. srp 2019

Vždy dokážu pochopit , že otěhotnět je velká touha a nedočkavost, ale nemá smysl testovat takhle brzy, kolikrát ani o tom nevíme a vše může odejít s opožděnou menstruací.

agneska7
25. srp 2019

Ten test je vadný taky jsem takový měla adruhy hned ze stejne moce negativní

jupikkk
autor
25. srp 2019

MS jsem ještě tenhle měsíc nedostala, měla jsem ji dostat ale před tím to přítel "pustil" omlouvám se předem že to tak píšu 🤦🏽‍♀️ a 10 dní zbývá do další MS

sudylichozrout
25. srp 2019

@jupikkk tak to znamena, ze mas uz peknou dobu zpozdeni, ze ti jedna menstruace vynechala. To by pak ten vysledek testu byl naprosto logickym vyustenim situace. Ale na to, ze mas tak dlouho zpozdeni (minimalne 20 dnu, kdyz mas do dalsi ms 10 dnu), je slaby. Takze za me neprosperujici tehotenstvi. Zajdi na gyndu.

adenka84
25. srp 2019

Take jsem nejdrive nechapala proc testujes tak brzy pred MS. Ale ted uz to chapu. Zpodeni mas uz dost dlouho pokud by jsi byla tehotna test by vypadal uplne jinak. Tehotna na 90% bohuzel nejsi. Kord kdyz dalsi testy byli negativni.

kristyna233
26. srp 2019

Mě se objevila tak slabá čárka jako tobě... A ted jsem v 6 měsíci. 😀 Budu ti držet pěsti 😊

kusanagi87
26. srp 2019

@sudylichozrout Ja jsem mela takovou čárku po 15 dnech zpozdeni, takze bych nehazela flintu do zita 🙂 A to jsem to mela slabe jen na 1 testu ze 3! No name znacka z lékárny. Mamma test atd.negativni.

anetka9876
Autor odpověď smazal
Zobraz
eelliikk
31. srp 2019

já mám stejnou zkušenost. jsem 24dc a před dvěma dny jsem dělala testy a měla jsem oba dny duchy. dnes už nemám na testu nic, zato, mě pěkně bolí břicho. jak dlouho máš zpoždění ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru