Je mi 14 a bojím se, že jsem těhotná

juli24
21. zář 2017

Je mi 14 a bojim se, ze jsem tehotna. Oba jsme pod zakonem a nemeli jsme pohlavni styk, ale pritel me udelal jenze nejdriv masturboval a ja se bojim, ze jsem tehotna. Menstruaci jsem nikdy nemela. Obcas me boli bricho a taky mam pocit jak kdyby se mi na stranach natahovalo a taky se nekdy tresu. Vim, ze si mam koupit test, ale stydim se a taky se bojim jak to mam rict mamce...

vendelinka08
21. zář 2017

Prosim? 😒

8karolina4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
efka17
21. zář 2017

Klid, těhotná asi nejsi, ale že ještě nemáš menstruaci radši řeš s maminkou nebo obvodním lékařem, který tě nejspíše odešle na gynekologii.

undergroundchild
21. zář 2017

14 let a zrovna na modrém koníkovi? Zrovna na takové stránce...

kaculik007
21. zář 2017

A to si to prase neumi umyt ruce... jeste aby se ti tam dostal nejaky zanet... boze deti, hrajte si s panenkama a autickama...

apajda
21. zář 2017

Pokud nemáš menzes, tak ještě nemůžeš být těhotná, ne? A testy mívají někdy i v supermarketu

juli24
autor
21. zář 2017

@apajda cetla jsem ruzne diskuze a pry ano, ze ms predchazi ovulace a to nikdo nevi kdy bude

biedronka10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apajda
21. zář 2017

To předchází, ale nemyslím si, že té první. Bývá v půli cyklu, který ještě nemáš vytvořený. Pokud by ses trefila zrovna do první ovulace a ještě otěhotněla tímto pitomým způsobem, asi by tě dali do skript. Pokud ti je špatně, spíš se ti blíží ta první menstruace

kubuska
21. zář 2017

@apajda ale cyklis preci nezacina zanikem vajicka ( menstruaci) ale jeho uvolnenim z vajecniku a tomu nic nepredchazi, takze ano nejdriv je ovulace a pak menstruace 🙂

@juli24 otehitnet prenosem je velmi mala pravdepodobnost. Sperma na vzduchu dost rychle umira, ale! Nahida je blbec.
Testy prodavaji i v drogeriich, nebo i na internetu. Jestli se stydis pozadej nejakou svoji otrlejsi kamaradku. Pokid vyjde negativne neber to jako: Jo super! Ale zacni se chranit a zacni nad tik vic premyslet. Kondomy, spermicidy jsou bez predpisu. Samozrejme nejlepsi by byl pust ale vsechny jsme byly mlade. Alespon ja ano, ale pockala jsem si abych alespon nebyla pod tim zakonem :D chran se. Prosim.

apajda
21. zář 2017

Jasně, to je pravda, myslela jsem to spíš tak, že pokud dotyčná ještě nikdy neměla menzes, je malá pravděpodobnost, že by jí zrovna teď začal cyklus a že by se zrovna teď trefila do ovulace. Tím nechci říct, že nemůže být těhotná, ale že pravděpodobnost je dost malá. Nicméně, autorko, ochrana je i tak důležitá....

martanka007
21. zář 2017

Já si těhotenské testy objednávala přes internet s doručením do lékárny, je to pěkně zabalené a nikdo neví, co v balíčku je, poštovné je zdarma. Těhotná bys být neměla, ale dle mého názoru není na škodu si test udělat a hlavně být opatrná i do budoucna

kacik88
22. zář 2017

Kristova noho. Ještě vám nefunguje mozek a už se vrháte na intimnosti. Přála bych ti abys byla těhotná. Pak ti aspoň dojde, že sex není jenom prdel a slast, ale že se před tím než se s někým spustíš, musíš MYSLET!!!!!!!! A tajit to před mámou je ta největší pitomost. I kdyby ti měla nařezat (jakože to neudělá), je to první osoba, na kterou by ses měla obrátit, jelikož ve vašem věku je tvůj přítel nespolehlivý a nepoužitelný. Ber to jako ponaučení do budoucna. A čti noviny. Možná by ses divila, kolik 14 letých matek existuje.

nat
22. zář 2017

Promin ale jsi nezodpovedna a hloupa.V prvni rade na tohle mas sakra jeste cas a za druhe se mas chranit.Jezis pouzivate vy mlady dnes vubec mozek?Byt tebou jdu za mamou a resim to s ni.My nrjsme zadmy senzibilove aby je hadali zda jsi tehotna ci ne.😈

bubbi
22. zář 2017

dámy, promiňte, ale to je furt dokola. Nevím, jaký mají některé rady smysl, zakladatelka (pokud si opravdu někdo nedělá srandu), je už dost vystrašená a určitě i poučená do budoucna, takže bych řekla, že urážky snad nejsou nutné. Stalo se, těhotná asi není a že má ve čtrnácti sex, to není první, ani poslední. A že nepoužívá mozek? Bože, kolik "dospělých" ho nepoužívá taky, stačí si tu projít některé diskuze.. Ale u ní ještě můžeme doufat, že bude příště zodpovědnější 😎

mari1990
22. zář 2017

@juli24 ahojky, v klidu, určitě těhotná nejsi... Na názory ostatních tady se vyprdni, sexuální život začíná velmi brzo u všech! Nespali jste spolu, takže je normální, že čekáte, až vám bude 15, kdy už je to "dovolené" a místo toho se jen "oťukáváte". Tohle pro vás bude jen ponaučením ;)
Říct někomu, že nemá mozek, protože pouze nepotlačuje své normální člověčí pudy, mi přijde jako názor toho, kdo ten mozek opravdu nemá.
Jsem ročník 90 a už za mých mladých let jsem měla kolem sebe spoustu lidí, kteří toto praktikovali - takže mladí jsou teda asi pořád stejně blbí jako před 13 lety...

hany_bany
22. zář 2017

@juli24 jestli chceš, napiš mi do zprávy adresu a já Ti můžu jeden test poslat, leží mi tu nevyužitý 😉 Jinak si osobně myslím, že je málo pravděpodobné, že bys byla těhotná, ale snad to bude alespoň poučení pro příště. A není Ti špatně z toho stresu, jestli nejsi těhotná?

kacik88
22. zář 2017

@mari1990 Promiň, ale nemyslím si, že by jsi na začátek sexuálního života ve 14 měla stejný názor, kdyby to byla tvoje dcera. To, že je to zákonem povolené od 15 ještě neznamená, že mít sex v 15 je normální a v pořádku. Většina psychologů se shodne na tom, že v tomto věku nejsou lidičkové, kteří si hrají na dospělé ještě připravení právě zvážit případné následky a rizika. A navíc je dokázané, že žena si sex před 20 ani pořádně neužije. Není to ani normální, ani v pořádku, je to důsledek dnešní urychlené doby...

mari1990
22. zář 2017

@kacik88 Ta doba byla taková vždycky! Dívky mají menstruaci od té doby, kdy jsou sexuálně vyspělé a podle přírody připravené na to, aby otěhotněly!! U některých děvčat je to již kolem 12-13 roku života.
Určitě bych nadšená nebyla, kdyby takto došla moje dcera a oznámila mi to, ale to se u nás naštěstí nikdy nestane, protože o tom budeme doma mluvit a nedělat z toho žádné tabu a zakázanou věc...
Já mám názor, že to normální a v pořádku je. Každý můžeme mít názor jaký chceme, já ti neberu ani ten tvůj.
A pokud jsi si sex před 20.tým rokem života neužila, tak tě lituju, já žádné takové zkušenosti nemám a ani z mého okolí jsem nic takového nepostřehla, právě naopak. To bude určitě něco jako "američtí vědci dokázali..."

vendelinka08
22. zář 2017

Také si myslím, že pokud slečna ještě nikdy neměla menstruaci, tak by ještě na sexulní život a případné těhotenství neměla být připravena. Myslím, že jsi ještě mladá na to, abyste si takto hráli. Hlavně pokud nejste zodpovědní. A to dle tvého příspěvku, opravdu nejste. Kdyby tvoje máma věděla, co tady řešíš, tak ji asi picne. Ať si kamarád masturbuje doma sám... a ty také. Kdyby se opravdu něco semlelo, tak z toho máte průšvih. Jste oba pod zákonem a zodpovídají za vás rodiče, to si neuvědomujete?

dagmar_hribek
22. zář 2017

Tento příspěvek me dostal ale nebudu urážet jako nekteri a napíšu to takhle.z masturbace otehotnet nemůžeš teda nevím o pripadu kdy by muz masturboval pak udelal rukou holku a ona by otehtnela.ty spermie na vzduchu téměř okamžitě umírají aby přežili a dostali se k vajicku tak se muz musi udělat do ženy to znamena pohlavním stykem samozřejmě za předpokladu ze žena má v tu chvíli plodné dny (ovulaci) v dobe kdy ma žena plodne dny má i v pochve idealni podminky pro preziti spermii to znamená ten správný hlen apod. ale netvrdim ze zena nemuze otehotnet i mimo plodné dny.doporučuji pokud jeste nemas MS počkat na první menstruaci a zajit si napsat antikoncepci nebo se chranit jinymi prostředky.myslím ze co nevidet se u tebe prvni menstruace objeví.a příteli vyrid at si předem umeje ruce ne kvuli otehotneni ale může ti tam zanest infekci 🙂 a buďte tak hodný a venujte čas učení a ne takovym hratkam.toho si holka uzijes jeste až až

kacik88
22. zář 2017

@mari1990 A nikdo tady nepsal, že nemá mozek (nejsem blbá a narážku poznám), napsala jsem že je blbost začínat intimnosti když jim ještě NEFUNGUJE mozek. Mám ve svém okolí spoustu 14 a 16 letých dívek. Největší starosti jsou pro ně kluci a vzhled. Já jsem ročník 88 (ačkoli nevím proč ti to musím psát a proč jsi to psala ty, když každému s průměrným IQ to dojde z nicku) a i za mě měly holky sex ve 14, ale bylo jich mnohem méně než dnes, a nechci nikoho urazit, ale opravdu se neřídily svými pudy nýbrž pudy svých partnerů...nevím jestli jsi o tom něco někdy četla, ale kluci mají reprodukční nutkání nastavené jinak než dívky a jsou sexuálně nejaktivnější mezi 16. až 25. rokem, kdežto holky to mají většinou od 20 výš. Nikdo tady nikoho neuráží, jen je tady většina z nás v šoku, což asi vypovídá o tom jak je to podle tebe "normální a v pořádku" 😉

dendasubaristka
22. zář 2017

Zacinam mit strach mit dite s takovou co v dnesni dobe vidim. Za chvili budou ty decka spolu spat uz v 9ti. Napis si do brava. Bože.

vendelinka08
22. zář 2017

No syn má 9 let a právě přemýšlím nad tím, kdy ho začnu poučovat. Když si uvědomím, že za chvíli nás tedy čeká sexuální výchova a doufám, že tedy ve 14ti se bude maximálně věnovat sám sobě. Je to mazec. Prostě na základce jsme se sexu opravdu nevěnovali....

kacik88
22. zář 2017

@mari1990 Za a) mýlíš se, ta doba taková nebyla vždycky, zeptej se třeba babičky, nebo maminky 😉, za b) kdy jsem začala svůj intimní život je jen moje věc a vůbec ti mě nemusí být líto, za c) je zvláštní cizí holce říkat, že je to normální a v pořádku a druhým dechem dodat, že u svého dítěte bys tomu předcházela a za d) tvůj názor ti nikdo nebere, tak neber názor ty těm ostatním 😉 a sama musíš uznat, že kdyby ta holka fakt byla těhotná ve 14, tak by asi byla v dost velkém průšvihu, a že si počínali nezodpovědně, tudíž NEJSOU na intimní život připraveni. Z toho jak rozporuplně tady píšeš je mi líto tebe. 😎

dendasubaristka
22. zář 2017

@vendelinka08 no je to silene. Jdu s prace a deti prvniho rocniku po sobe rvou ty pi..,kur..,hajz.. a tak a kouri to je masakr toto. Jako v 15ti beru zacne prvni laska a tak,ale toto? Masakr,vsak jeste nevi ani o cem ten sex je.

bonavoxa
22. zář 2017

Ani jsem si nestačila všimnout, že je že mě fosilní palivo. Už je to tady. Jsem předpotopní příšera s nemoderními názory. Když mi bylo 14, tak pro mě byl největší erotický zážitek, když v telce dávali Mayovky a nevěděla jsem, jestli si v představách vezmu Old Shatterhanda nebo Vinnetoua. Co se všechno dnes považuje za normální a přirozené...Mě totálně děsí.

biedronka10
22. zář 2017

@dendasubaristka je to dneska hodne o rodicich, nerikam ze.vsichni. Cim dal vic je bohuzel trend volnomyslenkarske vychovy, te liberalni. Rodice honi penize a nezajimaji se co jejich deticky vyvadi. Ja si holku budu trochu hlidat a kdyz to vidim jaka je doba tak mnohem vic.

dagmar_hribek
22. zář 2017

A mimochodem jsem ročník 89 a uz na zakladni škole nás učili natahovat kondom na banan.myslim ze to byla osmá třída.cca 14let.tak kdyz uz o tom učí deti ve skolach je jasne ze to zkusí a budou zkoušet.je jen malá hrstka tech poctivych co si dávají na cas a pred těmito já o sobě smekám ze tak brzo nepospíchaji a věnují čas jinym věcem.v mé době se začalo klidně i ve 13letech, spoluzacky by mohli povídat pro ně natahování kondomu na banan byla uz spíš zábava zrovna ty to ovladali nejlíp.hlavně to udela i to ze ty mlady se dnes předhání prostee jedna řekne ja uz zkousela tuto a tamto a kamaradka aby nebyla pozadu začne také přece.

dendasubaristka
22. zář 2017

@biedronka10 o rodicich a hlavne i o tom ze jeden to vidí a chce to zkusit taky a nauci se to od nej. Muze prijit jeden spatny a nakazit zbytek. Kdysi to taky bylo,party špatných lidí,ale ne tolik jako teď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru