Je možné, abych byla těhotná?

lucyly
7. zář 2016

Ahoj, už několik dní mám takové šimrání v podbřišku jako před menstruací (tu jsem ale měla minulý týden), píchá mě v zádech, ode dneška jsem dokonce malátná, točí se mi hlava, ráno zvracím a mám mírně zvýšenou teplotu. Mohla bych být těhotná? I přesto, že jsem měla pravidelnou, i když hoodně slabou a krátkou menstruaci, a to teprve před 12 dny? (případné početí možné před 6 dny) Nebo to ani nebyla menstruace a těhotná můžu být už dýl? Na test je asi zatím hodně brzo, tak nevím, co si o tom myslet... Děkuji z a názory 🙂

aaphrodite
7. zář 2016

Vydržet a udělat test z ranní moči. Ideálně od doktora maxe. Mama test dělá mníohdy plané duchy. U nás byla čárka vidět už po 12dní po oplodnění. a každým dnem sílila... Nakup a testuj.

astyna
7. zář 2016

Pokud jsi měla menstruaci, tak těhotná "asi" nebudeš. Ale vše je možné...Přiklánila bych se k nějaké viroze 🙂

misulinka44
7. zář 2016

Pokud byla menstruace hodně slapa klidně můžeš být těhotná i z předchozího cyklu... v tom případě by test byl už silné pozitivní. Není nic snazšího než test udělat... pokud by byl negativní tak těhotná nejsi

misulinka44
7. zář 2016

*slaba

lucyly
autor
7. zář 2016

ok, děkuji 🙂 a je nějaká možnost otěhotnění až po té menstruaci? Prý se dá i během ní? V tomto případě bych na ten test ještě musela aspoň týden počkat :(

nuggett
7. zář 2016

Já otěhotněla druhý den po menstruaci...takže i to je možné :D...kamarádka to samé..pár dnů po menstruaci a bylo to. 😀

nuggett
7. zář 2016

@nuggett Jinak test pozitivní mi vyšel až těsně před další menstruací (cca 3 týdny)...jinak všechny před tím byly negativní :-P

lucyly
autor
7. zář 2016

děkuji za povzbuzení 🙂 stále doufám, ale test zatím negativní... bylo mi to teda jasné, protože je to přece jen pár dnů, ale.. 🙂 zkusím za dva tři týdny a snad už tam ta druhá čárka bude 🙂

nuggett
7. zář 2016

@lucyly Já taky stále čekala a čekala...pak jsem si dělala test jenom tak před dovolenou ať mám jistotu a ejhle...dovolená byla naprosto abstinenční a ještě jsem nechápala, že takhle těsně po menstruaci 😀

lucyly
autor
7. zář 2016

@nuggett děkuji 🙂 snad to bude stejné 🙂 strašně moc si ho přejeme a ten pocit v bříšku jsem nikdy jindy než před menstruací neměla, takže doufám, že je to ta příčina... 🙂

nuggett
7. zář 2016

@lucyly držím palce!!! 🙂)

lucyly
autor
7. zář 2016

@nuggett děkuji 🙂 potom dám vědět 🙂

mitenka9
8. zář 2016

@lucyly Ahojky, zrovna včera mi můj muž (gynekolog) říkal, že má těhotný, který mají "menses" (třeba slabější) až do 20. týdne...a tak se stanou někdy ty "story" v TV o tom, jak žena porodila a ani nevěděla, že je těhotná..

bajuliss
8. zář 2016

@mitenka9 prave ja na sobe poznala tehotenstvi hned (4+1 a to uz par dni jsem tusila)..... Moje kamaradka porad ty se mas ty se mas....a kdyz jsem byla nekdy v 10tt ...tak za mnou priletela, ze byla na gynde na prevencce a ze ji dr zjistila, ze je 21tt... Do te doby menstruace, sice pry slabsi, ale kamoskaje hodne hubena a ma problemy se stitnou zlazou, tak to davala za vinu tomu...jinak ani priznaky zadne... Ja prave nikdy nechapala, jak to ta zena tak slouho nepozna a kamoska je tomu jasny dukaz... Ale je aspon hezky, ze si ted tak tehulkujeme spolu 😍
@lucyly ja myslim, ze to chce jeste trosicku cas, a ze se druha carka ukaze 🙂 ja zkousela prvni test ve 4+1 a byla hooodne slaboucka, dalsi den uz byla malilinko silnejsi...takze nezougej, myslim, ze nadeje tam je, a moc ti prwju, at se druha carecka ukaze 🍀😋

lucyly
autor
8. zář 2016

@bajuliss děkuji moc,porad ní dodavatele naději,i když to už začínám vzdávat 🙂 ještě týden počkám a uvidím 🙂 zatím nic ☹

bajuliss
8. zář 2016

@lucyly nezoufwj, jeste je fakt brzo 🙂 ja kdybych si delala ten testik o par dni driv, tak si myslim ze bude jeste bily jak stena 🙂 ale chapu ze zvedavost a takove to ze se na mimi tesis a nevis co a jak...to je hruza..

mishaye
8. zář 2016

Ahoj, mam prosbu chtela bych jen poradit, kolik mam delku menstr. cyklu? Na tabulce je uvedena jen jedno cislo :(( tak nevim, ktery je spravny :( abych mohla vypocitat kdy sem mela ovulaci.. kazdy mesic sem mela menses:
10.3.
6.4.
5.5.
7.6.
11.7.
10.8.

Delka mens.cyklu je 30 nebo 31??
Mela sem nechran.styk 27.8.
O ovulaci sem nevedela, ze je to nutny 🙈 tak proto by me zajimalo, jestli sem mela ovulaci ci ne..
Diky za vase nazory!

bajuliss
8. zář 2016

@mishaye ahoj 🙂 presne ti neporadim....navic kazda ji muze mit driv nebo pozdeji...ale na ovupaci jsou i testiky 🙂 jsou na podobnem principu jako tehotenske....nekdo meri i teplotu... Ja se timto teda nikdy neridila...
Jinak otehotnet muzes i jindy.....ovulka ma vyssi pravdepodobnost, ale neni to podminka...da se otehotnet i v jine dny 🙂 sestrenka otehotnela posledni den menstruace, coz je pravdepodobnost otehotneni hoooooodne mala 🙂

mishaye
8. zář 2016

@bajuliss aha, tak jo fajn. Diky! 🙂)

mishaye
10. zář 2016

Ahoj, dnes je po 14 DPO.. od vcerejska sem nedostala menses.. boli me hlava, casto mi picha podbrisniku.. co si o tom myslite, sem v tom? Diky 🙂

misulinka44
10. zář 2016

@mishaye to je snad zbytečná otázka ne? 😂 Jasne jak facka😉

mishaye
10. zář 2016

@misulinka44 ja sem taky myslela 100% 😂,ale jak rikala kamaradka ze to mela stejne,ale nezkusila clearblue.. a ze to dite potratilo kvuli slabe carce.. rekla sem ji, ze clearblue je novinka a je spolehlivejsi.. tak snad uvidim na gyndu v utery 🙂 tak jsi me potesila, diky 😀

nuggett
11. zář 2016

@mishaye já to měla stejně nedělala jsem si Teda clearblue ale u testu jsem měla stejnou slabou čárku za týden jsem šla na gyne a byl to 4 tt tuším 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru