Je možné, abych byla těhotná?

lucyly
7. zář 2016
Ahoj, už několik dní mám takové šimrání v podbřišku jako před menstruací (tu jsem ale měla minulý týden), píchá mě v zádech, ode dneška jsem dokonce malátná, točí se mi hlava, ráno zvracím a mám mírně zvýšenou teplotu. Mohla bych být těhotná? I přesto, že jsem měla pravidelnou, i když hoodně slabou a krátkou menstruaci, a to teprve před 12 dny? (případné početí možné před 6 dny) Nebo to ani nebyla menstruace a těhotná můžu být už dýl? Na test je asi zatím hodně brzo, tak nevím, co si o tom myslet... Děkuji z a názory 🙂
aaphrodite
7. zář 2016
Vydržet a udělat test z ranní moči. Ideálně od doktora maxe. Mama test dělá mníohdy plané duchy. U nás byla čárka vidět už po 12dní po oplodnění. a každým dnem sílila... Nakup a testuj.
astyna
7. zář 2016
Pokud jsi měla menstruaci, tak těhotná "asi" nebudeš. Ale vše je možné...Přiklánila bych se k nějaké viroze 🙂
misulinka44
7. zář 2016
Pokud byla menstruace hodně slapa klidně můžeš být těhotná i z předchozího cyklu... v tom případě by test byl už silné pozitivní. Není nic snazšího než test udělat... pokud by byl negativní tak těhotná nejsi
misulinka44
7. zář 2016
*slaba
lucyly
autor
7. zář 2016
ok, děkuji 🙂 a je nějaká možnost otěhotnění až po té menstruaci? Prý se dá i během ní? V tomto případě bych na ten test ještě musela aspoň týden počkat 😞
nuggett
7. zář 2016
Já otěhotněla druhý den po menstruaci...takže i to je možné 😃...kamarádka to samé..pár dnů po menstruaci a bylo to. 😃
nuggett
7. zář 2016
@nuggett Jinak test pozitivní mi vyšel až těsně před další menstruací (cca 3 týdny)...jinak všechny před tím byly negativní 😛
lucyly
autor
7. zář 2016
děkuji za povzbuzení 🙂 stále doufám, ale test zatím negativní... bylo mi to teda jasné, protože je to přece jen pár dnů, ale.. 🙂 zkusím za dva tři týdny a snad už tam ta druhá čárka bude 🙂
nuggett
7. zář 2016
@lucyly Já taky stále čekala a čekala...pak jsem si dělala test jenom tak před dovolenou ať mám jistotu a ejhle...dovolená byla naprosto abstinenční a ještě jsem nechápala, že takhle těsně po menstruaci 😃
lucyly
autor
7. zář 2016
@nuggett děkuji 🙂 snad to bude stejné 🙂 strašně moc si ho přejeme a ten pocit v bříšku jsem nikdy jindy než před menstruací neměla, takže doufám, že je to ta příčina... 🙂
nuggett
7. zář 2016
@lucyly držím palce!!! 🙂)
lucyly
autor
7. zář 2016
@nuggett děkuji 🙂 potom dám vědět 🙂
mitenka9
8. zář 2016
@lucyly Ahojky, zrovna včera mi můj muž (gynekolog) říkal, že má těhotný, který mají "menses" (třeba slabější) až do 20. týdne...a tak se stanou někdy ty "story" v TV o tom, jak žena porodila a ani nevěděla, že je těhotná..
bajuliss
8. zář 2016
@mitenka9 prave ja na sobe poznala tehotenstvi hned (4+1 a to uz par dni jsem tusila)..... Moje kamaradka porad ty se mas ty se mas....a kdyz jsem byla nekdy v 10tt ...tak za mnou priletela, ze byla na gynde na prevencce a ze ji dr zjistila, ze je 21tt... Do te doby menstruace, sice pry slabsi, ale kamoskaje hodne hubena a ma problemy se stitnou zlazou, tak to davala za vinu tomu...jinak ani priznaky zadne... Ja prave nikdy nechapala, jak to ta zena tak slouho nepozna a kamoska je tomu jasny dukaz... Ale je aspon hezky, ze si ted tak tehulkujeme spolu 😍
@lucyly ja myslim, ze to chce jeste trosicku cas, a ze se druha carka ukaze 🙂 ja zkousela prvni test ve 4+1 a byla hooodne slaboucka, dalsi den uz byla malilinko silnejsi...takze nezougej, myslim, ze nadeje tam je, a moc ti prwju, at se druha carecka ukaze 🍀😋
lucyly
autor
8. zář 2016
@bajuliss děkuji moc,porad ní dodavatele naději,i když to už začínám vzdávat 🙂 ještě týden počkám a uvidím 🙂 zatím nic 😞
bajuliss
8. zář 2016
@lucyly nezoufwj, jeste je fakt brzo 🙂 ja kdybych si delala ten testik o par dni driv, tak si myslim ze bude jeste bily jak stena 🙂 ale chapu ze zvedavost a takove to ze se na mimi tesis a nevis co a jak...to je hruza..
mishaye
8. zář 2016
Ahoj, mam prosbu chtela bych jen poradit, kolik mam delku menstr. cyklu? Na tabulce je uvedena jen jedno cislo 😞( tak nevim, ktery je spravny 😞 abych mohla vypocitat kdy sem mela ovulaci.. kazdy mesic sem mela menses:
10.3.
6.4.
5.5.
7.6.
11.7.
10.8.

Delka mens.cyklu je 30 nebo 31??
Mela sem nechran.styk 27.8.
O ovulaci sem nevedela, ze je to nutny 🙈 tak proto by me zajimalo, jestli sem mela ovulaci ci ne..
Diky za vase nazory!
bajuliss
8. zář 2016
@mishaye ahoj 🙂 presne ti neporadim....navic kazda ji muze mit driv nebo pozdeji...ale na ovupaci jsou i testiky 🙂 jsou na podobnem principu jako tehotenske....nekdo meri i teplotu... Ja se timto teda nikdy neridila...
Jinak otehotnet muzes i jindy.....ovulka ma vyssi pravdepodobnost, ale neni to podminka...da se otehotnet i v jine dny 🙂 sestrenka otehotnela posledni den menstruace, coz je pravdepodobnost otehotneni hoooooodne mala 🙂
mishaye
8. zář 2016
@bajuliss aha, tak jo fajn. Diky! 🙂)
mishaye
10. zář 2016
Ahoj, dnes je po 14 DPO.. od vcerejska sem nedostala menses.. boli me hlava, casto mi picha podbrisniku.. co si o tom myslite, sem v tom? Diky 🙂
misulinka44
10. zář 2016
@mishaye to je snad zbytečná otázka ne? 😂 Jasne jak facka😉
mishaye
10. zář 2016
@misulinka44 ja sem taky myslela 100% 😂,ale jak rikala kamaradka ze to mela stejne,ale nezkusila clearblue.. a ze to dite potratilo kvuli slabe carce.. rekla sem ji, ze clearblue je novinka a je spolehlivejsi.. tak snad uvidim na gyndu v utery 🙂 tak jsi me potesila, diky 😀
nuggett
11. zář 2016
@mishaye já to měla stejně nedělala jsem si Teda clearblue ale u testu jsem měla stejnou slabou čárku za týden jsem šla na gyne a byl to 4 tt tuším 😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli