Je možné těhotenství?

nekdonekde
22. kvě 2017

Ahoj holky prosím o radu podle výpočtu mam dneska ovulaci, nechráněný sex jsem mela pred 2 dnima a pred 3 týdny v době menstrulace,...dnes me silene bílé podbrisek na levé straně a jsem děsně unavená je možnost těhotenství? Pokud ano, ze kterého sexu? Další me menstrulace ma přijít za 10 dni,...moc děkuji za odpověď

marryjanew
22. kvě 2017

Ahoj, pokud máš ovu dnes tak to můžou být ovu příznaky - někdo je takto pociťuje.. ( pokud ovšem víš že ta ovu važně je). Ze sexu před 2ma dny by na příznaky těhotenvství bylo strašně brzy, to je bych řekla nemožné. Pokud bys teoreticky měla ovu před 3mi týdny pak by to možné bylo.

nekdonekde
autor
22. kvě 2017

@marryjanew děkuji moc za názor🙂

marryjanew
22. kvě 2017

@nekdonekde nemáš za co, přeju hodně štěstí ;)

kacka_
23. kvě 2017

Ahoj holky, přidám se do debaty. Ovulaci jsem měla před 10 dny. Nyní mám 3 dny zpoždění menstruace. Jindy to mám na den přesně. Ráno jsem si jen tak zkusila udělat těhotenský test, ale negativní. Asi ještě brzo na test, což? Díky za rady :-*

misula29
23. kvě 2017

@kacka_ jak víš že ovu byla před 10 dny? Ty počty jsou dost pofidérní, ovulace před 10 dny a 3 dny zpoždění by znamenalo,že bys měla jen 7 dní lut. fázi a to by bylo strašně málo na možnost uchycení vajíčka ...

kacka_
23. kvě 2017

@misula29 Ovulaci mám na svém těle za ty roky vypozorovanou, to jak se u mě projevuje 🙂 Tak jsem to zjistila.

misula29
23. kvě 2017

@kacka_ takže od ovulace do ms máš pravidelně prodlevu týden?

kacka_
23. kvě 2017

@misula29 Jojo, je tomu tak.

marryjanew
23. kvě 2017

@kacka_ Ahoj, jak píše
@misula29 máš krátkou lutealní fázi. Může ti na to pomoct pyridoxín k prodloužení. můžeš se poradit i s lékařem. Hodně štěstí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru