Je možné, že dělám test brzo?

barunka19955
24. črc 2022

Holky jdu pro radu nechráněný sex byl 9.7 dělala jsem mamatest tam falešný duch na jiném testu úplně bílo je možné že dělám test brzo ? Nebo že by se ještě mohl objevit ? MS nepravidelná . Naposledy byla 15.6 ale jak píšu je nepravidelná . Takže podle ní se řídit nemohu . Kdy vám po nechráněnem sexu ukázal test že jste těhotná. Děkuji .

wladimira
24. črc 2022

@barunka19955 záleží kdy byla ovulace je možné ze je brzy nezbývá než počkat ale je pravda ze test sluníčko a mama test jsou poslední dobou na prd

barunka19955
autor
24. črc 2022

@wladimira no já se právě ptám že když sex byl 9.7 tak jetli by už test něco ukázal . Od te doby žádný nebyl.

barunka19955
autor
24. črc 2022

@wladimira a ano jsou na dvě věci mě téměř po namočení se ukázala čárka a na jiném testu úplně bílo :(

gbp
24. črc 2022

@barunka19955 podle me by ti test za 14 dni ukazal. jeste by se dalo teoreticky premyslet o tom, ze sex byl pred ovulaci a spermie cekaly. vetsinou ctu, ze 2-3 dny preziji ve vhodnem prostredi. k 9. 7. bych teda pricetla +3 dny (jakoze teoreticka ovulace) a +14 dni (teoreticka lutealni faze) = 26. 7. a to bych jeste zkusila test. ale je to jen teoreticky, prumerem... 🤷🏼‍♀️

vikysek0987
24. črc 2022

@barunka19955 Nezáleží na tom, kdy byl sex,ale kdy by ovulace....Ale i kdyby byla chvíli po tom sexu,tak by teď na testu mělo něco být....Samozřejmě není to tak u všech....Já měla ovulaci 12 DC a pozitivní test 10 dní po té.....

maxulekapcule
24. črc 2022

Já měla u obou těhotenství ovulaci potvrzenou ultrazvukem, u prvního pozitivní test 10.den po sexu, u druhého až 16.

lencaa11
24. črc 2022

@barunka19955 test cca 14dní +- od sexu

kejty2501
24. črc 2022

@barunka19955 já měla ducha na testu vždycky 8 dní po ovulaci, ale každý to má jinak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru