In:time těhotenský test //. Jakou máte zkušenost?

29. črc 2022

Ahoj holky, potrebovala bych znat vas nazor. Mam 2 dny do menstruace (ano ja vim, idealni je delat si test az po vynechani), dnes jsem si zkusila udelat tehotensky test In:time, nejak mi to nedalo kdyz jsem sla kolem Rossmannu, test jsem si delala s prvni ranni moci rovnou oba prouzky a oba prouzky mi ukazali do sotva 5s od namoceni ihned druhou carku, horni test jsem nechavala v moci kratce druhy o par sekund dele a me zajima vas nazor na tento test, znacku, zkusenosti, dela falesne carky? Ja po minulem mesici, kdy me nekolik dni za nos tahal gs mamatest a ukazoval druhou carku i kdyz jsem tehotna nebyla (potvrdil mi to digi i jiny prouzkovy test) bych si nerada delala zase nadeji. Tak me nahodou zajima, zdali In:time neni podobny gs mamatestu 😀 Jiny test k porovnani doma nemam, nepocitala jsem, ze by se tam vubec nejaky duch mohl objevit tak jsem capla u pokladny jen tento a sla jsem. 😅 Jinak dnes jsem 13DPO, samozrejme vim, ze zadna z vas tu neni vestkyne a nereknete mi s jistotou jsi tehotna, to po vas ani nechci, spise jen ty zkusenosti s timto testem. 🙂

lencaa11
29. črc 2022

Řekla bych že to je jasné 🤰☘️☘️

veruuneckaaa
29. črc 2022

Já si myslím také,i když nemám s nima zkušenosti 🍀

autor
29. črc 2022

Holky co vam budu povidat, kdyby to tak bylo byla bych stastna jako blecha, ale po tom minulem falesnem mesici jsem nohama na zemi dokud neuvidim asi jeste vyraznejsi carku a nebudu mit meskani. Tak uvidime co v nedeli zda dojde a pripadne zda carka bude silnejsi, hodim sem echo a dekuji ❤

veruuneckaaa
29. črc 2022

Tak držím palce ať ještě sílí🙏🍀

autor
29. črc 2022

@veruuneckaaa Verunko, moc moc dekuju ❤

veruuneckaaa
29. črc 2022

Není vůbec za co,maličkost🍀Po víkendu se ozvi

lencaa11
29. črc 2022

Vyzkoušela bych po vynechání digitální ten je spolehliví + klasicky držím palce 🤰☘️

autor
29. črc 2022

@lencaa11 Dekuji moc Leni, uvazuji o nem, to uz by mohl po vynechani neco ukazat, tak ja se ozvu holky 🍀

miaelle90
29. črc 2022

Testuji jen touto značkou, když jsem nebyla těhotná, ukázal jen jednu čárku. 4 dny před MS ukázal slabého ducha a byla jsem těhotná, takže za mě je spolehlivý. 👍

paja123kluci
29. črc 2022

Měla jsem totéž před cca pár dny, zkusila jsem víc značek a ty jsou jasně pozitivní. K Dr jdu 3.8 myslím že úplně stačí a také myslím že můžeme gratulovat🙂🤰 Viděla bych to nadějně. Já meškam cca 6 den tak přeji hodně štěstí 🙂🍀🤰

berushe14
29. črc 2022

Kolikatka to je? 10 nebo 25?🙏🍀🍀

autor
29. črc 2022

@berushe14 je to 10 😇

Holky, me to proste nedalo a protoze jsem sla s dcerkou z hriste opet kolem Rossmannu vzala jsem tam jeste jeden test ale tentokrat jinou znacku a to Facelle a vysledek vidite sami 😇 ja si tak moc preji aby to byla opravdu pravda, abych nepadla na hubu (omlouvam se za vyraz) z falesnych carek jako minuly mesic 🤐 Facelle ma citlivost take 10 🙏 jen me tedy obcas zaboli podbrisek jako kdyby se blizila ms, ale uklidnuji se tim, ze jsem to zazila u dcerky kdy jsem tedy vubec netusila, ze ji cekam a zjistila jsem to az po 2 tydnech meskani a ja furt cekala diky bolestem kdy to prijde a ono nedoslo 😀

@paja123kluci tak to je krasa, moc ti gratuluji a preji pohodove a hlavne klidne tehotenstvi, preji spousty stesti! 🤰

@miaelle90 to mi dalo velkou nadeji!! 🙏

klokanka31
29. črc 2022

Ten druhý není duch ale krásná čárka, gratuluju 🍀🍀A mamatesty jsou taky dobré, třeba jsi to měla biochemické...

berushe14
29. črc 2022

Moc gratuluji…bude to dobre🍀🍀❤️

lilian2111
29. črc 2022

To už je jasnačka 😊 držím palce 🍀

miaelle90
29. črc 2022

Určitě těhotná jsi. Držím palce aby se udrželo 🙂

autor
29. črc 2022

Holky, dekuji moc ted uz jen doufat ze v nedeli ta mrcha cervena nedorazi a carka bude jen silit 😇 🍀

nikolite
29. črc 2022

🍀

autor
30. črc 2022

😢😍😍😍 holky.., před hodinou dělaný 🥰

susmevem
30. črc 2022

... gratuluju, krása...😍

autor
30. črc 2022

@susmevem moc moc děkuji 🥰

veruuneckaaa
30. črc 2022

Tak super🍀Gratuluji

lencaa11
30. črc 2022

Velká gratulace ☘️☘️🤰

autor
30. črc 2022

@lencaa11
@veruuneckaaa děkuju holky 🥰

paja123kluci
30. črc 2022

Super , úžasný pocit viď. Tak ať se vám oběma daří a rostete pěkně. Přeji pohodové těhotenství 🥰🤰🍀

nikolaa64
30. črc 2022

Gratuluji

autor
30. črc 2022

@paja123kluci
@nikolaa64 děkuji moc 🥰

lenatko91
30. črc 2022

Já mám s tímto testem samé dobré zkušenosti, dceru mi ukázal brzo a z odpolední moči 😃 nikdy nebyl falešně pozitivní.. takže potichu gratuluju a držím palce! 🍀