Odpoledne pozitivní, ráno jen duch. Špatné, že?

methis
16. zář 2023

Ahoj holky, snažíme se 2 roky o druhé. Dnes 2 den po vynechání (13dpo), včera odpoledne byla čárka jasně viditelná (horní test), dnes ráno ale mnohem slabší. Asi špatné, co?

ada22
16. zář 2023

Některé holky tu psaly že odpoledne měly silnější test než ráno. Ještě bych se úplně nevzdávala 😉

methis
autor
16. zář 2023

@ada22 díky. Zkusím tedy zase v pondělí

nikolrub
16. zář 2023

@methis ahoj, stalo se mi to taky, pak jsem si delala ten den jeste z odpoledni moci test a zase byl slabsi nez z te ranni moci. Tak uz jsem pocitala s tim, ze to proste neklaplo, za dva dny jsem zkusila test znovu, abych videla, jestli uz je tam jen jedna carka.. no a test byl mnohem silnejsi nez predtim. Ted jsem v 8tt, kdyz jsem si volala na gyndu tak jsem o tom rikala sestricce a ta mi na to rekla, ze to neni nic neobvykleho, ze hcg kolisa. Tak drzim palce 🙂

methis
autor
16. zář 2023

@nikolrub díky za podporu. Uvidíme v pondělí

lencaa11
16. zář 2023

@methis udělala bych digitální test

misha31
16. zář 2023

Ja mela silnejsi odpo, takze zkusila bych testovat zhruba ve stejnou dobu a moc pred testem nepit

merope
16. zář 2023

@methis Jestli vydržíš čekat do pondělí, tak to je ideál, no stress a v pondělí uvidíš už jasně.

peclen
16. zář 2023

Prosimte, neres silu, test bud je, nebo neni pozitivni. Proste zalezi jak moc je moč koncentrovana.

lichozroutsudy
16. zář 2023

@lencaa11 A proc digitalni?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru