Po namočení silná čarka, po uschnutí slabá. Co myslíte?

kenhany
13. pro 2019

Ahoj , chtela jsem se zeptat , jestli se nekomu take stalo , ze ihned po namoceni jste videli druhou carku sice ne tak silnou jako kontrolni ale z dalky byla normalne videt , ale po uschnuti cca 4min byla o hodne slabší .
Dnes mam ocekavanou MS . Delala jsem si mamatest . Prikladam kdyztak foto . Uz minuly mesic jsem takhle narazila na falesne pozitivni test , tak ted nevim jak brat tento . Dekuju

jjasmina
13. pro 2019

@kenhany Po namočení muže být více vidět ryska, já teda na tomhle testu nevidím nic.

puhelin
13. pro 2019

@jjasmina Nad koncicim pismenem O? Neco tam je...

hasara33
13. pro 2019

@kenhany vidím tam růžový stínek, pokud nepřijde MS tak bych to viděla nadějně 😉

kenhany
autor
13. pro 2019

@puhelin ano nad pismenkem O , mam spatny fotak , ve skutrcnosti jde videt lepe

jjasmina
13. pro 2019

@puhelin Nooo možná jo 🙂 je to opravdu jen letmé, ale přála bych samozřejmě 🙂

jjasmina
13. pro 2019

@kenhany Však zkuste ještě vydržet a za dva dny třeba zopakujte a uvidíte 🙂

makra1988
13. pro 2019

U prvního syna jsem taky měla slaboulinkatou čárku v den menstruace. Teď u druhého úplně tmavou. Udělejte si test za týden a bude jasno ale pokud máte pravidelnou menstruaci, taky budete mít brzy jasno 👍držím pěsti

piskoteka
13. pro 2019

@kenhany Stínek vidím. Vydržte pár dnů a když nepřijde ms, tak udělat nový test. Já měla po termínu ms test negativní, tak jsem to brala jako posunutý cyklus. Ten týden jsem se ještě s kamarádkou pěkně picla na párty. Za týden najednou (pardon) kozy jako vozy a na testu už dálnice 🤭 Držím pěsti.

katgatoo
13. pro 2019

Já svoje těhotenství vždy začínala mnohem slabším duchem, tohle už je dost nadějné.

jjasmina
13. pro 2019

@katgatoo já gtřeba měla tři dny před ms takto

kenhany
autor
13. pro 2019

Dekuju za nazory 🙂
Spis jsem uz ani nedoufala , protoze citim bolesti , jakobych to mela dostat , ale rekla jsem si c,ze test zkusim . Ten test byl delany ve 16h .
Tak zkusim zitra rano jeste 🙂

jjasmina
13. pro 2019

@kenhany Já si třeba test ani jednou nedělala ráno, ale určitě zkuste, každá sme jiná 🙂

hasara33
13. pro 2019

@kenhany teď je to prostě 50:50 no, zítra udělej test ráno a dej vědět 😉 držím palce

cuuza
13. pro 2019

Mně teda z fotky přijde, že byl ponořený víc než po max...

kenhany
autor
13. pro 2019

@cuuza byl ponoreny tak 1/3 jen 😀

kenhany
autor
13. pro 2019

Tak jsem ted zkusila jeste jeden , abych se ujistila , zda tamten nebyl falesne pozitivni .
A objevila se opet slaba carka , tak tomu trochu nadeje davam a zitra rano zkusim digitalni 🙂

jjasmina
13. pro 2019

@kenhany na digitalní bacha, má horší citlivost, mívá většinou až 25

hasara33
13. pro 2019

@kenhany s tím digitálním bych raději počkala, nejsou nejlevnější a aby to pak nebyly zbytečně vyhozený peníze ,☺️ navíc mají menší citlivost takže bych raději zítra ráno zkusila ještě ten mamatest

codal
13. pro 2019

Vidím ducha.

kristyn.g
13. pro 2019

@kenhany ahoj, Já jsem měla takové jako menstruační bolesti asi až do 20 tt. Uvidíš buď přijde nebo nepřijde mrcha.

suromana
13. pro 2019

@kenhany
Já měla vždycky menstruační bolesti, i když jsem byla těhotná, duch tam asi je, na testování ještě brzo, zkusila bych tak za 2 dny. Hodně štěstí.

kenhany
autor
14. pro 2019

Tak jsem dnes rano zkusila prouzkovy ladymax a tam na me taky vyskocila slabsi carka a pote na ujisteni digitalni a vysledek ( viz foto )
To uz snad nemuze byt falesne pozitivni ne ? 😀

jjasmina
14. pro 2019

@kenhany Tak to je už jasný 🙂 Potichu gratuluji, ted ten boj teprve začne a přeji at se vše uchytí jak má a je vše v pořádku 🙂

kenhany
autor
14. pro 2019

Dekuju , uz jednu holcicku mam , tak uz vim co me ceka 😀 odpocitavani dnu na UTZ 😀

jjasmina
14. pro 2019

@kenhany Já sice nejsem těhotná poprvé, ale poprvé to snad dotáhnem do zdárného konce.Přeji hodně zdaru 🙂

hasara33
14. pro 2019

@kenhany skvělé, výborná zpráva 😍 gratuluji a ať je vše v pořádku 😄

krupka3
15. pro 2019

Je tam duch, Mamatest je spolehlivy, gratuluji.

kenhany
autor
15. pro 2019

Ze vcerejsiho rana a z dnesniho , carka zatim sili , tak snad bude dobre 🙂
V patek bych mela byt 5tt , myslite , ze tam treba vacek uz bude videt ? Rada bych to mela potvrzene od doktora , abych to na Vanoce sdelila manzelovi 🙂

jjasmina
15. pro 2019

@kenhany No stejně uvidíte až podle ultrazvuku, ono kolikrát ani dálnice na testu bohužel nic neznamená no.. Já měla v 6tt srdeční akci, kdy jdete k dr?

krupka3
15. pro 2019

@kenhany 5tt je moc brzy, zbytecne vystavujes mimi utz navic, kdyz te dr zase brzy pozve na potvrzeni srdecni akce. S timhle v ruce klidne manzelovi na Vanoce oznamuj - i kdyby to nedopadlo, hadam, ze jakykoliv smutne tak jako tak budes chtit sdilet s nim. K dr tak 7/8tt ideal. A sili hodne rychle, coz je super.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru