Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Po namočení silná čarka, po uschnutí slabá. Co myslíte?

kenhany
13. pro 2019

Ahoj , chtela jsem se zeptat , jestli se nekomu take stalo , ze ihned po namoceni jste videli druhou carku sice ne tak silnou jako kontrolni ale z dalky byla normalne videt , ale po uschnuti cca 4min byla o hodne slabší .
Dnes mam ocekavanou MS . Delala jsem si mamatest . Prikladam kdyztak foto . Uz minuly mesic jsem takhle narazila na falesne pozitivni test , tak ted nevim jak brat tento . Dekuju

jjasmina
13. pro 2019

@kenhany Po namočení muže být více vidět ryska, já teda na tomhle testu nevidím nic.

puhelin
13. pro 2019

@jjasmina Nad koncicim pismenem O? Neco tam je...

hasara33
13. pro 2019

@kenhany vidím tam růžový stínek, pokud nepřijde MS tak bych to viděla nadějně 😉

kenhany
autor
13. pro 2019

@puhelin ano nad pismenkem O , mam spatny fotak , ve skutrcnosti jde videt lepe

jjasmina
13. pro 2019

@puhelin Nooo možná jo 🙂 je to opravdu jen letmé, ale přála bych samozřejmě 🙂

jjasmina
13. pro 2019

@kenhany Však zkuste ještě vydržet a za dva dny třeba zopakujte a uvidíte 🙂

makra1988
13. pro 2019

U prvního syna jsem taky měla slaboulinkatou čárku v den menstruace. Teď u druhého úplně tmavou. Udělejte si test za týden a bude jasno ale pokud máte pravidelnou menstruaci, taky budete mít brzy jasno 👍držím pěsti

piskoteka
13. pro 2019

@kenhany Stínek vidím. Vydržte pár dnů a když nepřijde ms, tak udělat nový test. Já měla po termínu ms test negativní, tak jsem to brala jako posunutý cyklus. Ten týden jsem se ještě s kamarádkou pěkně picla na párty. Za týden najednou (pardon) kozy jako vozy a na testu už dálnice 🤭 Držím pěsti.

katgatoo
13. pro 2019

Já svoje těhotenství vždy začínala mnohem slabším duchem, tohle už je dost nadějné.

jjasmina
13. pro 2019

@katgatoo já gtřeba měla tři dny před ms takto

kenhany
autor
13. pro 2019

Dekuju za nazory 🙂
Spis jsem uz ani nedoufala , protoze citim bolesti , jakobych to mela dostat , ale rekla jsem si c,ze test zkusim . Ten test byl delany ve 16h .
Tak zkusim zitra rano jeste 🙂

jjasmina
13. pro 2019

@kenhany Já si třeba test ani jednou nedělala ráno, ale určitě zkuste, každá sme jiná 🙂

hasara33
13. pro 2019

@kenhany teď je to prostě 50:50 no, zítra udělej test ráno a dej vědět 😉 držím palce

cuuza
13. pro 2019

Mně teda z fotky přijde, že byl ponořený víc než po max...

kenhany
autor
13. pro 2019

@cuuza byl ponoreny tak 1/3 jen 😀

kenhany
autor
13. pro 2019

Tak jsem ted zkusila jeste jeden , abych se ujistila , zda tamten nebyl falesne pozitivni .
A objevila se opet slaba carka , tak tomu trochu nadeje davam a zitra rano zkusim digitalni 🙂

jjasmina
13. pro 2019

@kenhany na digitalní bacha, má horší citlivost, mívá většinou až 25

hasara33
13. pro 2019

@kenhany s tím digitálním bych raději počkala, nejsou nejlevnější a aby to pak nebyly zbytečně vyhozený peníze ,☺️ navíc mají menší citlivost takže bych raději zítra ráno zkusila ještě ten mamatest

codal
13. pro 2019

Vidím ducha.

kristyn.g
13. pro 2019

@kenhany ahoj, Já jsem měla takové jako menstruační bolesti asi až do 20 tt. Uvidíš buď přijde nebo nepřijde mrcha.

suromana
13. pro 2019

@kenhany
Já měla vždycky menstruační bolesti, i když jsem byla těhotná, duch tam asi je, na testování ještě brzo, zkusila bych tak za 2 dny. Hodně štěstí.

kenhany
autor
14. pro 2019

Tak jsem dnes rano zkusila prouzkovy ladymax a tam na me taky vyskocila slabsi carka a pote na ujisteni digitalni a vysledek ( viz foto )
To uz snad nemuze byt falesne pozitivni ne ? 😀

jjasmina
14. pro 2019

@kenhany Tak to je už jasný 🙂 Potichu gratuluji, ted ten boj teprve začne a přeji at se vše uchytí jak má a je vše v pořádku 🙂

kenhany
autor
14. pro 2019

Dekuju , uz jednu holcicku mam , tak uz vim co me ceka 😀 odpocitavani dnu na UTZ 😀

jjasmina
14. pro 2019

@kenhany Já sice nejsem těhotná poprvé, ale poprvé to snad dotáhnem do zdárného konce.Přeji hodně zdaru 🙂

hasara33
14. pro 2019

@kenhany skvělé, výborná zpráva 😍 gratuluji a ať je vše v pořádku 😄

krupka3
15. pro 2019

Je tam duch, Mamatest je spolehlivy, gratuluji.

kenhany
autor
15. pro 2019

Ze vcerejsiho rana a z dnesniho , carka zatim sili , tak snad bude dobre 🙂
V patek bych mela byt 5tt , myslite , ze tam treba vacek uz bude videt ? Rada bych to mela potvrzene od doktora , abych to na Vanoce sdelila manzelovi 🙂

jjasmina
15. pro 2019

@kenhany No stejně uvidíte až podle ultrazvuku, ono kolikrát ani dálnice na testu bohužel nic neznamená no.. Já měla v 6tt srdeční akci, kdy jdete k dr?

krupka3
15. pro 2019

@kenhany 5tt je moc brzy, zbytecne vystavujes mimi utz navic, kdyz te dr zase brzy pozve na potvrzeni srdecni akce. S timhle v ruce klidne manzelovi na Vanoce oznamuj - i kdyby to nedopadlo, hadam, ze jakykoliv smutne tak jako tak budes chtit sdilet s nim. K dr tak 7/8tt ideal. A sili hodne rychle, coz je super.

Sem začni psát odpověď...

Odešli