Je možné, že jsem těhotná a nemám příznaky?

podkolka
7. bře 2014

Dobry den, chtěla jsem se zeptat vynechaly mi mesicky a doktor vyloucil cystu, ale nemam zadne bolesti zadne příznaky jak menstruacni tak tehotenske je nejaka moznost ze jsem tehotna a nemam zadne priznaky nebo je to proste pouze vynechani menstruace a budu zklamana?

markyska82
28. dub 2014

@rainucha MS proběhla,TT negativní.Dnes jsem 7DC.Tak budem zkoušet dál.Změnila jsem gynekologa.Teď se budu objednávat na prohlídku - USG(v době kolem ovulky). Sem zvědavá,co mi řekne.Ten předchozí už mě štval,za několik měsíců mi ho nebyl scjhopnej v době ovulace udělat,o vše sem si musela říkat.

markyska82
28. dub 2014

@asus Dušík tam na 100 % je. Hlavně ať sílí.Hodně štěstí,a ať MS nedorazí.Tiše závidím a gratuluji

inessitka
28. dub 2014

Ahojte děvčata,
mám takový problém. S manželem se snažíme o mimi a teď mi vynechala MS. Naposled jsem ji měla 21.3. Už jsem si dělala dva testy a negativní. Za poslední roky jsem ji měla pravidelnou plus mínus jeden dva dny. Mám už dvě děti a u nich jsem měla test už po 14 dnech těhu pozitivní. Jenže po nich jsem byla na operaci štítné žlázy, půlku mi vzali a léky zatím žádné neberu. Před dvěma měsíci jsem byla testech, jestli mám hormony v pořádku a údajně byly...
Máte někdo zkušenosti s něčím podobným? Každopádně plánuji návštěvu dr., protože ta nevědomost mě ničí...

arnettacek
29. dub 2014

Asus
tak to ti neporadim. Fotky nic moc, i kdyz na te prvni to vypada na ducha.
Pockej do menstruace. Ja si delala test ten den co jsem to nedostala a pruhy byly uplne silne
Moc drzim pesti 🙂

mjiuztg
11. kvě 2014

@podkolka taky mam to same test pozitivni cekam treti dite pritel chce abych sla na potrat 😨

pt1981
11. kvě 2014

@inessitka co nejrychleji k lékaři!!! Neodkládej to, přece nechceš, aby se nakonec potvrdilo něco špatného ☹. Držím moc pěsti

inessitka
11. kvě 2014

@pt1981 Ahojky, jdu teď v úterý tak uvidím co mi řekne. Snad to dobře dopadne 🙂 .

pt1981
11. kvě 2014

určitě to dobře dopadne, neboj!!! Promiň, že to tak hrotím, ale takový věci se zanedbávat nesmí! Určitě se ozvi, budu držet pěsti i na nohách 🙂

ssarula
11. kvě 2014

@inessitka ahojky, nejlepší je jestli víš kdys měla ovulaci. Já si tedy taky napsala MS 21. ale musela jsem si to přepočítat, protože to jsem jen hodně lehce špinila a jen tak chvilkama, MS jsem měla až 24.3. no a do teď nic. Ale už z prvního těhu vím, že mám později ovu (tenkrát podle MS jsem byla 8tt ale podle ultrazvuku začátek 6tt, takže ani tenkrát mi testy dlouho nevycházely pozitivně. No a teď by to podle MS měl být 7tt, ale jestli je to tak jak poprvé tak spíš počítám s 5tt., takže ještě počkám týden dva co bude a pak k dr. Mám pnutí v podbřišku, občas mě tam píchne, plnější citlivější prsa a ráno už mi nechutná ani kafe, zle mi teda není, ale už to není ono. Takže doufám a modlím se aby to bylo těhu a ne nějaké komplikace. Tobě také přeji abys byla těhu, jen prostě trošku opožděné a proto ty negativní testy. Držím palečky

eliskav
11. kvě 2014

Ahoj holky, prosím o radu... Je možné, abych měla normálně silnou MS a přesto byla těhotná? Jak by to v tu chvíli bylo s bazální teplotou - klesla by při té MS jako obvykle?
Protože se cítím tak nějak podivně, jak bych byla v tom 🙂 , ale před týdnem proběhla MS a teploty jsou nízko.
Děkuju

rainucha
18. čer 2014

@markyska82
Ahooj, chodíš sem ještě? Jsem na zrovna na tebe vzpomněla 🙂 Jak to u tebe vypadá, povedlo se? Já v pondělí našla // čárky na testu 🙂

markyska82
18. čer 2014

Ahojky.Každý den sem kouknu,jestli mi někdo něco napsal a pak mizím.Ú mě zatím nic.První měsíc měřím BT(ale ovu testy dělám dál). Dnes jsem 24 DC a asi to bude anovulák.Doteď nic. To je teda pech.Nebo se mi natáhl cyklus a ovulka bude ještě později (začala jsem užívat Gynex).
A tobě moc moc gratuluji.Jsi hohná,že sis na mě vzpoměla.Ať je vše v pořádku a hezky rostete.Tiše závidím 🙂

rainucha
22. čer 2014

@markyska82 Ahooj 🙂
Já jsem s BT vydržela asi 14 dní, pak jsem si dvakrát nevzpomněla a pak jsem to vzdala úplně.
Taky už jsem začínala přemýšlet nad Gynexem či něčím jiným. Nejlepší je, že se to povedlo když jsem přestala brát listovka a pít kontryhelový čaj. Ovu určitě ještě dorazí 🙂

Moc ti děkuju. Snad bude všechno v pořádku, k DR jdu až v pátek 27.6. dopo a na UTZ odpoledne 🙂

kripli
22. čer 2014

@podkolka já to měla tak, že mi vynechala menstruace a já pořád čekala na další, měla jsem předmenstruační bolesti, ale furt nic. Víc jak dva týdny. Už jsem nevěděla, co se děje. Jen tak pro jistotu jsem si udělala test a bylo to. Těhotná. Lehce nevolno se mi začalo dělat až po dvou měsících. Ale jinak jsem byla celý těhotenství v pohodě. Takže je možný všechno.

markyska82
22. čer 2014

@rainucha Ahojky.Tak dle ovu testů ovulka zatím nebyla,dle BT také ne.Dnes jsem 28DC,takže asi fakt anovulák.Bazálka se drží na 36,5 už od včerejška.Ach jo

ali34
22. čer 2014

@rainucha gratuluju, taky jsem zvědavá jak to dopadlo 😉

lenka.dv
23. čer 2014

Ahoj holky,asi týden čekám na MS a furt nikde.Poslední jsem měla 15.května,ale testy jsou negativní.Jsem z toho nervózní🙂 Nevíte,jak jsou ty testy spolehlivý?🙂 Jestli je možnost tehu,ikdyz jsou negativni?
U prvniho syna jsem měla test pozitivní ještě před MS.Ale takovéhle vynechani jsem ještě nikdy neměla.

makuka88
23. čer 2014

@lenka.dv Ahoj tak zkus ten digital ClearBlue ale nemyslím si, že by to mělo být lepší, já když nebya těhu tak testy byly negativní a když jsem těhu byla, byly pozitivní ... je to buď a nebo ...

lenka.dv
23. čer 2014

No já si myslím,že to bude nějaký problém než tehu 🙂 Ale tak zajímalo mě,zda to třeba někdo třeba podobně měl.... Jdu odpoledne k dr tak u uvidím,co mě řekne...

kocour1
23. čer 2014

Já se obávám, že pokud by tam bylo teoreticky možné těhotenství, že by to snad lékař poznal ne?...jedná se o příznaky jako je velikost děložního čípku, narostlá sliznice apod...lékaři poznají těhu i jen hmatem, bez ultrazvuku...jen nevidí, zda bije srdíčko apod...

ali34
23. čer 2014

@lenka.dv ClearBlue digital je spolehlivý, ukáže ti i týdny 😉

rainucha
30. čer 2014

@markyska82
Tak mně bylo v pátek těhu potvrzené, dneska jsme 6+6 🙂 Šíleně mě bolí prsa, nemůžu se ani dotknout. Občas je mi zle, ale jinak OK. Na další UTZ jdu v půlce července.

Holky držím vám pěsti, ať se brzy poštěstí! 🙂 A děkuji 🙂

markyska82
30. čer 2014

@rainucha Gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru