• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné, že jsem těhotná a nemám příznaky?

30. června 2014 
@rainucha MS proběhla,TT negativní.Dnes jsem 7DC.Tak budem zkoušet dál.Změnila jsem gynekologa.Teď se budu objednávat na prohlídku - USG(v době kolem ovulky). Sem zvědavá,co mi řekne.Ten předchozí už mě štval,za několik měsíců mi ho nebyl scjhopnej v době ovulace udělat,o vše sem si musela říkat.
28. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Dušík tam na 100 % je. Hlavně ať sílí.Hodně štěstí,a ať MS nedorazí.Tiše závidím a gratuluji
28. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
mám takový problém. S manželem se snažíme o mimi a teď mi vynechala MS. Naposled jsem ji měla 21.3. Už jsem si dělala dva testy a negativní. Za poslední roky jsem ji měla pravidelnou plus mínus jeden dva dny. Mám už dvě děti a u nich jsem měla test už po 14 dnech těhu pozitivní. Jenže po nich jsem byla na operaci štítné žlázy, půlku mi vzali a léky zatím žádné neberu. Před dvěma měsíci jsem byla testech, jestli mám hormony v pořádku a údajně byly...
Máte někdo zkušenosti s něčím podobným? Každopádně plánuji návštěvu dr., protože ta nevědomost mě ničí...
29. dub 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asus
tak to ti neporadim. Fotky nic moc, i kdyz na te prvni to vypada na ducha.
Pockej do menstruace. Ja si delala test ten den co jsem to nedostala a pruhy byly uplne silne
Moc drzim pesti :slight_smile:
29. dub 2014 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podkolka taky mam to same test pozitivni cekam treti dite pritel chce abych sla na potrat :fearful:
11. kvě 2014 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inessitka co nejrychleji k lékaři!!! Neodkládej to, přece nechceš, aby se nakonec potvrdilo něco špatného :frowning2:. Držím moc pěsti
11. kvě 2014 v 11:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pt1981 Ahojky, jdu teď v úterý tak uvidím co mi řekne. Snad to dobře dopadne :slight_smile: .
11. kvě 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě to dobře dopadne, neboj!!! Promiň, že to tak hrotím, ale takový věci se zanedbávat nesmí! Určitě se ozvi, budu držet pěsti i na nohách :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 13:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inessitka ahojky, nejlepší je jestli víš kdys měla ovulaci. Já si tedy taky napsala MS 21. ale musela jsem si to přepočítat, protože to jsem jen hodně lehce špinila a jen tak chvilkama, MS jsem měla až 24.3. no a do teď nic. Ale už z prvního těhu vím, že mám později ovu (tenkrát podle MS jsem byla 8tt ale podle ultrazvuku začátek 6tt, takže ani tenkrát mi testy dlouho nevycházely pozitivně. No a teď by to podle MS měl být 7tt, ale jestli je to tak jak poprvé tak spíš počítám s 5tt., takže ještě počkám týden dva co bude a pak k dr. Mám pnutí v podbřišku, občas mě tam píchne, plnější citlivější prsa a ráno už mi nechutná ani kafe, zle mi teda není, ale už to není ono. Takže doufám a modlím se aby to bylo těhu a ne nějaké komplikace. Tobě také přeji abys byla těhu, jen prostě trošku opožděné a proto ty negativní testy. Držím palečky
11. kvě 2014 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, prosím o radu... Je možné, abych měla normálně silnou MS a přesto byla těhotná? Jak by to v tu chvíli bylo s bazální teplotou - klesla by při té MS jako obvykle?
Protože se cítím tak nějak podivně, jak bych byla v tom :slight_smile: , ale před týdnem proběhla MS a teploty jsou nízko.
Děkuju
11. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82
Ahooj, chodíš sem ještě? Jsem na zrovna na tebe vzpomněla :slight_smile: Jak to u tebe vypadá, povedlo se? Já v pondělí našla // čárky na testu :slight_smile:
18. čer 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky.Každý den sem kouknu,jestli mi někdo něco napsal a pak mizím.Ú mě zatím nic.První měsíc měřím BT(ale ovu testy dělám dál). Dnes jsem 24 DC a asi to bude anovulák.Doteď nic. To je teda pech.Nebo se mi natáhl cyklus a ovulka bude ještě později (začala jsem užívat Gynex).
A tobě moc moc gratuluji.Jsi hohná,že sis na mě vzpoměla.Ať je vše v pořádku a hezky rostete.Tiše závidím :slight_smile:
18. čer 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 Ahooj :slight_smile:
Já jsem s BT vydržela asi 14 dní, pak jsem si dvakrát nevzpomněla a pak jsem to vzdala úplně.
Taky už jsem začínala přemýšlet nad Gynexem či něčím jiným. Nejlepší je, že se to povedlo když jsem přestala brát listovka a pít kontryhelový čaj. Ovu určitě ještě dorazí :slight_smile:

Moc ti děkuju. Snad bude všechno v pořádku, k DR jdu až v pátek 27.6. dopo a na UTZ odpoledne :slight_smile:
22. čer 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podkolka já to měla tak, že mi vynechala menstruace a já pořád čekala na další, měla jsem předmenstruační bolesti, ale furt nic. Víc jak dva týdny. Už jsem nevěděla, co se děje. Jen tak pro jistotu jsem si udělala test a bylo to. Těhotná. Lehce nevolno se mi začalo dělat až po dvou měsících. Ale jinak jsem byla celý těhotenství v pohodě. Takže je možný všechno.
22. čer 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rainucha Ahojky.Tak dle ovu testů ovulka zatím nebyla,dle BT také ne.Dnes jsem 28DC,takže asi fakt anovulák.Bazálka se drží na 36,5 už od včerejška.Ach jo
22. čer 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rainucha gratuluju, taky jsem zvědavá jak to dopadlo :wink:
22. čer 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,asi týden čekám na MS a furt nikde.Poslední jsem měla 15.května,ale testy jsou negativní.Jsem z toho nervózní:slight_smile: Nevíte,jak jsou ty testy spolehlivý?:slight_smile: Jestli je možnost tehu,ikdyz jsou negativni?
U prvniho syna jsem měla test pozitivní ještě před MS.Ale takovéhle vynechani jsem ještě nikdy neměla.
23. čer 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka.dv Ahoj tak zkus ten digital ClearBlue ale nemyslím si, že by to mělo být lepší, já když nebya těhu tak testy byly negativní a když jsem těhu byla, byly pozitivní ... je to buď a nebo ...
23. čer 2014 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím,že to bude nějaký problém než tehu :slight_smile: Ale tak zajímalo mě,zda to třeba někdo třeba podobně měl.... Jdu odpoledne k dr tak u uvidím,co mě řekne...
23. čer 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se obávám, že pokud by tam bylo teoreticky možné těhotenství, že by to snad lékař poznal ne?...jedná se o příznaky jako je velikost děložního čípku, narostlá sliznice apod...lékaři poznají těhu i jen hmatem, bez ultrazvuku...jen nevidí, zda bije srdíčko apod...
23. čer 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka.dv ClearBlue digital je spolehlivý, ukáže ti i týdny :wink:
23. čer 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82
Tak mně bylo v pátek těhu potvrzené, dneska jsme 6+6 :slight_smile: Šíleně mě bolí prsa, nemůžu se ani dotknout. Občas je mi zle, ale jinak OK. Na další UTZ jdu v půlce července.

Holky držím vám pěsti, ať se brzy poštěstí! :slight_smile: A děkuji :slight_smile:
30. čer 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rainucha Gratuluji
30. čer 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek