• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné, že jsem těhotná, i když jsem dostala MS?

1. května 2014 
ahojte,,prosím vás chci se zeptat,,s manželem se snažíme o miminko,,snažili jsme se i když byli plodne i nepoldné dni,,a po pár dnoch ,,jsem cítila tlak n aprsníkoch,,a po ránu mi je tak divne ne zle na zvracení ale tak od žaludku divne,,tak jsme si mysleli ž ese nám zadařilo,,jenže dostavila jse MS,,tlak n aprsníkoch mám i zle mi je,,je možné že jsem tehotná i když jsem dostala MS???mužu si udelat test i když mám MS??
30. dub 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, test si samozřejmě můžeš zkusit udělat, ale osobně bych počkala, až MS skončí. Nejsem si jistá, jestli by menstruační krev nemohla výsledek zkreslit :wink:.
Já dostala MS při obou dětech, ale trvala jen tři dny a byla velmi slabá, takže těhotenství možné určitě je :wink:
30. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jsem dostala MS včera tak kolem 17hod..a mám to celkovo slabé zatím,,a dostavila se mi o takých 5 dní dříve,,před tým mi skončila 6.4,,a ted se dostavila 29.4,,
30. dub 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 a dekuji za odpověd :slight_smile:
30. dub 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ...hm, tak uvidíme, co pak ukáže těhu test :wink: .
Držím palce!! :slight_smile:
30. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 dekuji,,četla jsem že MS u nekterých případech býva i normálný,že nemusí být slabá,a že klidne býva i do takého 3 až 4 mesíce,,tak jsem sama zvedava,,:slight_smile:
30. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
známá měla normálně MS do 6 měsíce a do té doby nevěděla ani že je těhotná...
30. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marryjanew aha,,takže šance že jsem tehotná ješte je :slight_smile:
1. kvě 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr možné je všechno, já jsem menstruovala pravidelně až do porodu ... několik měsíců to byla opravdu normální menstruace, poslední asi dva měsíce těhotenství už jen silnější špinění ... porodila jsem 8 dní po termínu :sunglasses:
1. kvě 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvakuska :slight_smile: test jsem si zatím nedelala,,,ale hrozne cítím palení v prsou,a ráno mi je tak nejak divne,,chci se zeptat ješte mužu si test udelat i behem MS??nebo počkat až skončí??dekuji
1. kvě 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek