Je možné, že jsem těhotná? Je mi na zvracení, bolest břicha

trubkajedna20
27. lis 2017

Ahoj holky, jdu za vami ohedne rady. Je možné, že jsem těhotná? 17.11 jsem mela ovu doslo ke styku, to same 18.11. Je mozne ze bych to na sobe poznala joz ted? 5 dnu po styku jsem mela slabe krvaceni, ktere trvalo jeden den. Vcera a dnes je mi na zvraceni ale nezvracim, pouze me to natahuje a krkam, taky me trosku boli bricho. Zasilam fotku z kalendare pro prehlednost. Vim ze stejne se vse ukaze casem a testem.. ale i tak? Stalo se nekomu neco podobneho s tim ze vysledek byl pozitivni? Dekuji moc za rady a pomoc 🙂

90bobisek90
29. lis 2017

@vendy94 prvni a vsechny sestrenky maji min. po jednom,tak se ceka na me...jsem tak nejak ve vsem posledni,kdyby zrovna tohle nebylo ale tak slozite a ty vecne otazky,kdy,uz...

vendy94
29. lis 2017

@90bobisek90 no presne, u nas teda primo v rodine jeste male deti nemame, ale jednu tehotnou ano.
A ty otazky jsou castejsi a horsi potom co jsme se s manzelem vzali, tak z kazde strany poslouchame, tak kdy uz budeme rodina.
Casto odpovidam, ze my rodina uz jsme a jen cekame kdy k nam bude chtit prijit male miminko..
Na venek se snazim delat si z toho srandu, ale vnitrne mi to vadi. Jak se kazdy pta, protoze asi cekali, ze kdyz jsme se brali, ze jsme museli, ale my jsme se brali z lasky a protoze jsme chteli. O miminku jsme se zacali bavit az nedavno.
Hlavne my se snazime chvilinku a uz jsem nedockava a podrazdena, jsme si tak s manzelem rikali, ze jestli by to takhle melo trval delsi dobu , jak se treba nektere pary snazi rok, dva i vice. Tak me by asi brzo piclo. .

littleannie
29. lis 2017

@vendy94 my se snazime od tohoto mesice a bylo by to naše první mimčo. 😉

dydy4321
29. lis 2017

@vendy94 My se nesnažíme, bylo to neplánované, takže by to bylo docela překvapení 🙂 Rozhodla jsem se, že zítra pojedu později do práce a zkusím test ráno. Budu 12 DPO.

vendy94
29. lis 2017

@littleannie tak to jsme na tom podobne.
A mela si nejake spineni, tu nidaci nebo jak se tomu rika?
Ja nic, tak nevim jestli to musi byt u kazde, nebo jen u nekoho.

Me dneska zas stridave picha v podbrisku, prsa me zatim vubec neboli a to me vetsinou uz pred ms bolivaji. Ted nic. A nalada je zatim taky dobra a to mivam silny pms.

Premyslim nad tim testem, ale nemam ho doma, tak bych musela do lekarny.. Jeste 8dnii a uvidi se..

vendy94
29. lis 2017

@dydy4321 ahaa, tak to by bylo fajn kdyby to vyslo? . Nekdy je to asi lepsi neplanovat, ze se tak clovek na to moc neupne..

dydy4321
29. lis 2017

@vendy94 No manžel z toho moc nadšený není, když jsem mu řekla, že by to mohlo vyjít. Na jaře začínáme stavět a 14 dní zpátky, jsme podepsali hypotéku. Já sem zase názoru, že pokud se něco má stát, tak se to stane.

littleannie
29. lis 2017

@vendy94 nešpinila sem vubec prave 🤨

littleannie
29. lis 2017

@vendy94 ja sem si na zacatku taky rikala ze to vydrzim do ms, ale nedalo mi to no. 😂 ale ted dva negativy tak si pockam uz do soboty. Doufam, ze si tu pak ukazem vsechny pozitivy ❤️

vendy94
29. lis 2017

@littleannie no kezby. Byl by to pro nas takovy hezky vanocni darek..

Manzel uz vymysli, co budeme s prckem prozivat atd. A ja uz bych nejradsi nakupovala oblecky 😂 jsem prdla ja vim..

vendy94
29. lis 2017

@littleannie cetla jsem tady na konikovi, ze nektery holky si delali test uz 8DPO a meli uz 'ducha'.. Ale ja se nejak bojim, ze bych byla zklamana, kdyby nic a nebo ikdyby byla slaba carka a pak by normalne prisla ms, tak se nechci predcasne radovat

vendy94
29. lis 2017

@dydy4321 ahaa a co delas za praci? Musela bys na rizikove na neschopenku?

Zas by bylo fajn, ze bys byla doma s prckem a mohla se i trochu venovat staveni, hlidat remeslnika atak..

dydy4321
29. lis 2017

@vendy94 Mám práci v automobilovém průmyslu v kanceláři, takže bych na rizikové nešla. Zase to úplně nelámu přes koleno, není nám tolik, aby jsme se museli nutně teď už začít snažit.

vendy94
29. lis 2017

@dydy4321 a kolik ti je jestli se muzu zeptat?

dydy4321
29. lis 2017

@vendy94 v prosinci mi bude 24 a manželovi je 25. A tobě?

vendy94
29. lis 2017

@dydy4321 me je 23 a manzelovi 33.

littleannie
29. lis 2017

@vendy94 jo toho sem se taky bála no... ale má zvedavost byla větší 😂 buď v klidu, ja uz bych taky nakupovala nejradši 😂😂

littleannie
29. lis 2017

@dydy4321 dej vedet jak si dopadla. Drzim palce. Snad tam budes neco mit, ne jak ja. 😂

vendy94
29. lis 2017

@littleannie Tak to je fajn, ze v tom nejsem sama.

Me zacalo pred chvilkou bolet bricho, tak jak kdyz ma prijit ms,tak uz prestavam doufat.

Si rikam, ze by az tak to bricho v zacatku tehotenstvi bolet nemelo ne?
Achjoo

littleannie
29. lis 2017

@vendy94 nekde sem cetla ze prej tak boli a pak to neprijde, nebo jen spineni. Ale to je tak, jedna babka povidala a ver tomu nebo ne 😱 me taky furt neco boli a chlap taky jen chodi a rika, to by nemelo neeee, pojedeme k doktorovi 😂😂😂 tak mu furt rikam, ze sem nikdy tehotna nebyla tak nevim co jak ma kde bolet a ne 😂😂

vendy94
29. lis 2017

@littleannie joo, tak to je to same u nas. Ja mu reknu, ze me zas picha v tom podbrisku a on uz by nejradsi jel na urgent..a taky se me pta, jestli to tak ma byt.. 😅

dydy4321
29. lis 2017

@littleannie Určitě zítra dám vědět, ale neočekávám žádný zázrak. Všechny příznaky zmizely a teď už je to jako před MS.

littleannie
29. lis 2017

@dydy4321 tak ono se říká, že ty příznaky připomínají jak PMS, takže bych neztrácela naději. 👍😉

alenkara
29. lis 2017

@trubkajedna20 Já jsem to měla podobne, po pěti dnech od oplodnění mě divne pobolivalo břicho. NECO bylo jinak... Par dnu nato se přidala únava a deset dní po oplodnění mě párkrát divne loupalo v podbřišku. A bylo to tam 🙌

ryznicka
29. lis 2017

Me pichalo v podbřišku, a test byl negativní, myslim, ze to byla spis psychika a dalsi mesic me nepichalo nic a bylo to tam. 🙂

trubkajedna20
autor
29. lis 2017

@alenkara tak to jsem zvedava jak to dopadne se mnou. Mam dva dny do MS tak uvidime 🙂

littleannie
30. lis 2017

Holky tak já dnes byla nucena zůstat doma. Co 15 minut v noci vzhůru, rozbolela mě hlava, šla jsem na záchod, vyzvracela sem se a čekám co se bude dít dál. Cítím se jak bych měla kocovinu. 😞 doufám, že je jen něco ve vzduchu, protože kdyby to měl být příznak těhotenství, tak už asi mimčo nechci. 😞 nemohla sem dojít ani na wc, úplně se mi točil celý svět. 😞

vendy94
30. lis 2017

@littleannie u nas v okoli ted radi nejaky strevni chripky. Tak treba to budes mit taky tak.

Ja si dneska zkusila udelat test v praci a je negativni. Ale nestihla jsem se podivat jakou to ma citlivost. Delala jsem to rano na tajnacku, aby me nikdo nevidel. Obal jsem uz samozrejme zabalila do papiru a do kose, tak se v tom hrabat nebudu. Ted to bude bud a nebo. Do ms mam 7dni..

Achjo to cekani je nekonecny..

kacasa
30. lis 2017

@vendy94 kdyz je do ms 7 dni... kolik dni mas po ovulaci vis?

vendy94
30. lis 2017

@kacasa uplne jista si nejsem ale asi 8-10DPO

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru