Je možné, že jsem vážně těhotná?

annie24
27. lis 2016

Ahoj holky, mám otázku.. Beru antikoncepci flaya a cca minulý měsíc jsem měla zánět tlustého střeva a střevní potíže. Ovulace byla cca 9.11. 2016 a menstruace měla přijít 23.11.2016. Beru antikoncepci, takže menstruace je pravidelná, ale před čtyřma dny měla přijít a furt nic. Většinou mám týden před menstruaci bolesti prsou a den před menstruaci mírné bolesti,pak přijde mrcha. Tentokrát jsem zaznamenala,že chodim často čurat a mám trošičku výtok, prsa mě nebolela a to bylo divné. V den očekávané menstruace mě začalo bolet břicho jako by měla mrcha přijít, občas mě tam píchne, někdy mi je nevolno, jsem hrozně unavená, někdy se mi zamota hlava, nemám vůbec na nic chuť, ale zároveň bych furt něco jedla,bolí mě záda, jsem náladová a bolí mě prsa. V den očekávané menstruace jsem se testovala a byl tam duch, byl dobře vidět a dneska jsem testovala zase a duch je silnější. Mohla bych být těhotná?

annie24
autor
1. pro 2016

Ahoj holky, tak je to potvrzené jsem těhotná a 9.12. Ultrazvuk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru