Je možné, že se podařilo nebo ne?

princezna19
25. črc 2022

Ahojky, s manželem jsme měly pohlavní styk NECHRÁNĚNÝ. Udělal se do mě, hned ze mě nevytahnul, nechal ve mě než sám nevyklouzne jeho pták 🐦 🤣 .... Podle testu jsem měla ovulaci. Je to 5den po ovulaci. Bolí mi záda dole nad prdeli. Tak poboliva a málo kdy píchne v podbřišku a tak kdyby jsem měla v děloze tunu vody ... Beru prášky femibion1. Může se radovat nebo ne? Jaké jste to měly vy? Děkuji 😇 za komentáře

kejty2501
25. črc 2022

@princezna19 myslím si, že je ještě brzy na nějaké radovaní se ☺️ určitě bych počkala ještě pár dní na první test a uvidis. 5 dní po ovulaci ještě není mimi ani zahnízděne v děloze, aby rostlo HCG a měla jsi nějaké příznaky

vikysek0987
25. črc 2022

@princezna19 Tak radovat se klidně můžeš 🤷‍♀️
Po pěti dnech je opravdu brzy na jakékoliv příznaky, vajíčko ještě není ani v děloze zahnízděné-to by mohlo teoreticky začínat, ale trvá to několik dní a po té až vyjde v případě toho,že se chytí ,těhotenský test....
Příznaky které popisuješ bych přisoudila spíše doznívající ovulaci, jelikož pozitivní test je teprve předzvěstí přicházející ovulace a ani to není na 100%

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru