Je možnost, že jsem těhotná?

snazilka94
27. bře 2022

Ahojte baby som tu nová. A hlavne dôvod prečo som sa zaregistrovala je prozba o nejake skúsenosti .
S manželom sa snažíme už dlhšiu dobu . Beriem aj utrogestan takže mám pravidelný cyklus. No ale tento mesiac nic. 27den cyklu som začala špiniť tak som si povedala že tak nič s toho dostanem menzes. Ale ja som spinila len 3 dní a od vtedy nič . Dnes som 37den cyklu a menzes nikde nemám vôbec žiadne príznaky žeby mal prísť. Vôbec ma nebolia prsia ani brucho ako to byva každý mesiac. Môžem vás poprosiť o váse skúsenosti ??? Môže to byť tehotenstvo ? Dakujem za odpovede

michaelarousova
27. bře 2022

@snazilka94 test jsi nezkousela?

snazilka94
autor
27. bře 2022

@michaelarousova ahoj . Nie ešte som neskúšala povedala som si že počkám do pondelka a pôjdem kúpiť. Ale až dnes som si uvedomila že som vlastne uz 37den cyklu čo znamená že mi mešká menzes už 10 dní čo je celkom dosť . Preto sa pýtam sa skúsenosť. Či mala niektorá podobny problém

mimi1004
27. bře 2022

@snazilka94 Každé mešká menzes, když je v tom. Kup si test a budeš hned vědět.

snazilka94
autor
27. bře 2022

@mimi1004 ahoj ďakujem za odpoveď. Áno to mi je jasné že každej mešká menzes mne skôr príde.divne to spinenie a to že nemám žiadne príznaky ani žeby mal prísť menzes a ani žeby som bola tehotná

vejuu98
27. bře 2022

@mimi1004 Každá žena to má jinak.Jsou ženy které ms zpočátku mají a pak zjistí že jsou těhotné,ale jsou i takové, kterým ms prostě vynechá.

kekita
27. bře 2022

@snazilka94 a ten utrogestan si vysadila? Protoze pokud ne, tak ten ti blokuje mestruaci... Za prvni bych si koupila tehotensky test a pokud by byl negativni, tak bych vysadila utrogestan. Ale spis bys tohle mela resit se svoji doktorkou 🤷‍♀️

vikysek0987
27. bře 2022

@snazilka94 Je možné, že špinění bylo uhnízdění vajíčka 😊Zkus tedy testík, měl už jistě ukázat....Moc držím palečky, ať najdeš vysněné//❤

te_reza
27. bře 2022

Test.

snazilka94
autor
27. bře 2022

@vikysek0987 ahoj veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Dúfam že máš pravdu zajtra pôjdem kúpiť a uvidíme hádam sa nám už podarilo ,😍

snazilka94
autor
27. bře 2022

@kekita ahoj ďakujem za odpoveď. Myslíš že môžem mať s neho nejaké nežiaduce účinky ? Pretoze do teraz mi práve pomáhal a menzes prišiel stále ako mal a to ho už beriem cca rok

kekita
27. bře 2022

@snazilka94 ne nezadouci ucinky, ale ucinky, ktere ma mit-utrogestan je progesteron, ktery ti "drzi" menstruaci (mozna proto to spineni). Po jeho vysazeni by se mela spustit do cca 2-3 dni. A to ti pise doktorka jen tak??? Pokud ho totiz zacnes brat driv, nez mas-pred probehnutou ovulaci, tak si ji zablokujes... Proto bych byt tebou vsechno resila s dr a chodila napr. na folikumetrii, at mas jistotu.

snazilka94
autor
27. bře 2022

@kekita áno ja ho beriem od 17. Dňa cyklu 10 dni .a stále sa mi do 3dni spustia menštruácia

kekita
27. bře 2022

@snazilka94 Takze ho mas ted vysazeny?

vikysek0987
28. bře 2022

@snazilka94 Snad ano,moc držím palečky ❤

snazilka94
autor
28. bře 2022

@kekita áno už ho neberiem vysadila som ho pred 10 dňami

snazilka94
autor
28. bře 2022

@vikysek0987 ďakujem veľmi pekne ❤️

kekita
28. bře 2022

@snazilka94 tak to teoreticky opravdu muzes byt tehotna. Psala jsem to tady nekolikrat-opravdu se domluv s doktorkou, jak to uzivat, ptz pokud si tehotna, tak se nevysazuje.

snazilka94
autor
28. bře 2022

@kekita áno uvidím dnes po práci idem kúpiť test a zajtra ráno.urobim tak uvidíme . Ďakujem za radu

snazilka94
autor
28. bře 2022

Ahojte. Tak menzes zatiaľ nikde ale mám také.brnenie alebo mravencenie v podbrušku hrozne má bolí hlava. Tak uvidíme čo to je lebo to môže byť podľa mňa aj pms.

kekita
28. bře 2022

@snazilka94 tak pokud mas 10 dni zpozdeni, tak si ho udelej hned-tam ranni moc nic nezmeni.

snazilka94
autor
28. bře 2022

@kekita som v práci a domov prídem az večer takže urobim zajtra 😉

elesse
28. bře 2022

A jinak k příznakům, mě v obou těhotenství začali až cca v 7tt, což je obvyklejší, než že je máš hned po vynechání ms. K příznakům většinou potřebuješ vyšší hodnoty hcg než berou ty počáteční testy

snazilka94
autor
28. bře 2022

@elesse ahoj ďakujem za odpoveď. Aha tak môžem byť tehotná a príznaky začnú až neskôr ? No uvidíme nechcem sa tešiť ráno si urobím test a uvidíme ale ďakujem za skúsenosti

elesse
28. bře 2022

@snazilka94 jojo, urcite je to tak i veznejsi. A nekdo je treba nema za cele tehotenstvi vubec

snazilka94
autor
28. bře 2022

@elesse ďakujem za odpoveď. No posledný 3 dní veľa nenaspim . Včera som bola hore do 2 rána a jasné že som cez deň poto Unavena ale dnes je už zase veľa hodín a znova nemôžem spať. Ale tak je to možno aj s toho že nad ty rozmýšľam
No uvidíme ale ďakujem ešte raz za.skusenosti

snazilka94
autor
29. bře 2022

Ahojte baby tak nič s toho nech sa pozerám akokoľvek nic tam nieje . Mešká mi to už dosť dlho takže.by tam už aspoň náznak podľa mňa bol. No nevadí budem musieť zájsť k doktorovi čo sa.to deje. Prikladám aj foto ale test je snehovo bieli 😢 ale ďakujem za váš čas aj názori ❤️

snazilka94
autor
2. dub 2022

Ahojte dievčatá . Tak menzes mi mešká už 11 dní . A stále žiadne príznaky žeby mal prísť . Počkám do pondelka a budem volat doktorovi . Ale chcela som sa opytat myslíte že má zmysel robiť si ďalší test keď som si ho robila keď mi meškali 6 dni a bol negatívny ?

olga_
2. dub 2022

@snazilka94 Myslím, že to smysl ještě má. Znám případ, kdy byl test negativní hodně dlouho a vše dopadlo výborně.

arevb
2. dub 2022

@snazilka94 zašla bych si na odběr krve na HCG jako samoplatce a hned se ukáže co a jak

snazilka94
autor
2. dub 2022

@olga_ ahoj ďakujem za odpoveď tak si urobím ešte test a uvidím