Je možnost, že jsem těhotná?

snazilka94
27. bře 2022

Ahojte baby som tu nová. A hlavne dôvod prečo som sa zaregistrovala je prozba o nejake skúsenosti .
S manželom sa snažíme už dlhšiu dobu . Beriem aj utrogestan takže mám pravidelný cyklus. No ale tento mesiac nic. 27den cyklu som začala špiniť tak som si povedala že tak nič s toho dostanem menzes. Ale ja som spinila len 3 dní a od vtedy nič . Dnes som 37den cyklu a menzes nikde nemám vôbec žiadne príznaky žeby mal prísť. Vôbec ma nebolia prsia ani brucho ako to byva každý mesiac. Môžem vás poprosiť o váse skúsenosti ??? Môže to byť tehotenstvo ? Dakujem za odpovede

michaelarousova
27. bře 2022

@snazilka94 test jsi nezkousela?

snazilka94
autor
27. bře 2022

@michaelarousova ahoj . Nie ešte som neskúšala povedala som si že počkám do pondelka a pôjdem kúpiť. Ale až dnes som si uvedomila že som vlastne uz 37den cyklu čo znamená že mi mešká menzes už 10 dní čo je celkom dosť . Preto sa pýtam sa skúsenosť. Či mala niektorá podobny problém

mimi1004
27. bře 2022

@snazilka94 Každé mešká menzes, když je v tom. Kup si test a budeš hned vědět.

snazilka94
autor
27. bře 2022

@mimi1004 ahoj ďakujem za odpoveď. Áno to mi je jasné že každej mešká menzes mne skôr príde.divne to spinenie a to že nemám žiadne príznaky ani žeby mal prísť menzes a ani žeby som bola tehotná

vejuu98
27. bře 2022

@mimi1004 Každá žena to má jinak.Jsou ženy které ms zpočátku mají a pak zjistí že jsou těhotné,ale jsou i takové, kterým ms prostě vynechá.

kekita
27. bře 2022

@snazilka94 a ten utrogestan si vysadila? Protoze pokud ne, tak ten ti blokuje mestruaci... Za prvni bych si koupila tehotensky test a pokud by byl negativni, tak bych vysadila utrogestan. Ale spis bys tohle mela resit se svoji doktorkou 🤷‍♀️

vikysek0987
27. bře 2022

@snazilka94 Je možné, že špinění bylo uhnízdění vajíčka 😊Zkus tedy testík, měl už jistě ukázat....Moc držím palečky, ať najdeš vysněné//❤

te_reza
27. bře 2022

Test.

snazilka94
autor
27. bře 2022

@vikysek0987 ahoj veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Dúfam že máš pravdu zajtra pôjdem kúpiť a uvidíme hádam sa nám už podarilo ,😍

snazilka94
autor
27. bře 2022

@kekita ahoj ďakujem za odpoveď. Myslíš že môžem mať s neho nejaké nežiaduce účinky ? Pretoze do teraz mi práve pomáhal a menzes prišiel stále ako mal a to ho už beriem cca rok

kekita
27. bře 2022

@snazilka94 ne nezadouci ucinky, ale ucinky, ktere ma mit-utrogestan je progesteron, ktery ti "drzi" menstruaci (mozna proto to spineni). Po jeho vysazeni by se mela spustit do cca 2-3 dni. A to ti pise doktorka jen tak??? Pokud ho totiz zacnes brat driv, nez mas-pred probehnutou ovulaci, tak si ji zablokujes... Proto bych byt tebou vsechno resila s dr a chodila napr. na folikumetrii, at mas jistotu.

snazilka94
autor
27. bře 2022

@kekita áno ja ho beriem od 17. Dňa cyklu 10 dni .a stále sa mi do 3dni spustia menštruácia

kekita
27. bře 2022

@snazilka94 Takze ho mas ted vysazeny?

vikysek0987
28. bře 2022

@snazilka94 Snad ano,moc držím palečky ❤

snazilka94
autor
28. bře 2022

@kekita áno už ho neberiem vysadila som ho pred 10 dňami

snazilka94
autor
28. bře 2022

@vikysek0987 ďakujem veľmi pekne ❤️

kekita
28. bře 2022

@snazilka94 tak to teoreticky opravdu muzes byt tehotna. Psala jsem to tady nekolikrat-opravdu se domluv s doktorkou, jak to uzivat, ptz pokud si tehotna, tak se nevysazuje.

snazilka94
autor
28. bře 2022

@kekita áno uvidím dnes po práci idem kúpiť test a zajtra ráno.urobim tak uvidíme . Ďakujem za radu

snazilka94
autor
28. bře 2022

Ahojte. Tak menzes zatiaľ nikde ale mám také.brnenie alebo mravencenie v podbrušku hrozne má bolí hlava. Tak uvidíme čo to je lebo to môže byť podľa mňa aj pms.

kekita
28. bře 2022

@snazilka94 tak pokud mas 10 dni zpozdeni, tak si ho udelej hned-tam ranni moc nic nezmeni.

snazilka94
autor
28. bře 2022

@kekita som v práci a domov prídem az večer takže urobim zajtra 😉

elesse
28. bře 2022

A jinak k příznakům, mě v obou těhotenství začali až cca v 7tt, což je obvyklejší, než že je máš hned po vynechání ms. K příznakům většinou potřebuješ vyšší hodnoty hcg než berou ty počáteční testy

snazilka94
autor
28. bře 2022

@elesse ahoj ďakujem za odpoveď. Aha tak môžem byť tehotná a príznaky začnú až neskôr ? No uvidíme nechcem sa tešiť ráno si urobím test a uvidíme ale ďakujem za skúsenosti

elesse
28. bře 2022

@snazilka94 jojo, urcite je to tak i veznejsi. A nekdo je treba nema za cele tehotenstvi vubec

snazilka94
autor
28. bře 2022

@elesse ďakujem za odpoveď. No posledný 3 dní veľa nenaspim . Včera som bola hore do 2 rána a jasné že som cez deň poto Unavena ale dnes je už zase veľa hodín a znova nemôžem spať. Ale tak je to možno aj s toho že nad ty rozmýšľam
No uvidíme ale ďakujem ešte raz za.skusenosti

snazilka94
autor
29. bře 2022

Ahojte baby tak nič s toho nech sa pozerám akokoľvek nic tam nieje . Mešká mi to už dosť dlho takže.by tam už aspoň náznak podľa mňa bol. No nevadí budem musieť zájsť k doktorovi čo sa.to deje. Prikladám aj foto ale test je snehovo bieli 😢 ale ďakujem za váš čas aj názori ❤️

snazilka94
autor
2. dub 2022

Ahojte dievčatá . Tak menzes mi mešká už 11 dní . A stále žiadne príznaky žeby mal prísť . Počkám do pondelka a budem volat doktorovi . Ale chcela som sa opytat myslíte že má zmysel robiť si ďalší test keď som si ho robila keď mi meškali 6 dni a bol negatívny ?

olga_
2. dub 2022

@snazilka94 Myslím, že to smysl ještě má. Znám případ, kdy byl test negativní hodně dlouho a vše dopadlo výborně.

arevb
2. dub 2022

@snazilka94 zašla bych si na odběr krve na HCG jako samoplatce a hned se ukáže co a jak

snazilka94
autor
2. dub 2022

@olga_ ahoj ďakujem za odpoveď tak si urobím ešte test a uvidím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru