Je na čase udělat si test? MS má 8 dní zpoždění

tehu15mika
4. srp 2014

Ahojky....v červenci jsme se pokouseli parkrat o mimi.... ted se menstruace jeste nedostavila,termín mam 27.7.
Co myslite pujdevto uz videt na testu???Děkuji

mydvaapes1
4. srp 2014

ANO 😀...určitě si jej udělej.

amanda2014
4. srp 2014

myslím, že 100% 🙂 jsi tedy držák, já bych to tak dlouho nevydržela 😀 😎

sarkad2856
4. srp 2014

@tehu15mika Určitě si udělej a už by měla být // , tak dej vědět at je tam najdeš 😉

pampalin
5. srp 2014

@tehu15mika A to jsi vydržela tak dlouho netestovat? To jsi teda fakt dobrá! Určitě udělej testík a dej nám pak vědět. To už by měl být testík se slušnou dálnicí. 🙂

amanda2014
5. srp 2014

@tehu15mika Tak co už sis dělala test? 🙂 a co příznaky? máš nějaké? 😉

pampalin
5. srp 2014

@amanda2014 Taky hoříš zvědavostí, viď? 🙂

lucfuci
5. srp 2014

Jak jsi dopadla? 🙂

amanda2014
5. srp 2014

@pampalin úplně strašně 😀 obdivuju takovou trpělovost 🙂 já už mám na tento cyklus koupený 3 tehu testy a nemůžu se dočkat až to zkusím testnout 😀

tehu15mika
autor
5. srp 2014

no zkousela jsem to ted odpoledne a bohužel naskocila jen jedna carka:( ☹ 🤐 zkusim v ranich hodinach to je pry lepsi tak nevím.... 😖

tehu15mika
autor
5. srp 2014

@amanda2014 příznaky snad animoc ne jen nemam mens. Trochu zvysene chute...obcas mi neni nejlip a jsem unavena....ale test negativní z odpol. Hodin 🙄

tehu15mika
autor
5. srp 2014

@pampalin jedna čarka ☹

tehu15mika
autor
5. srp 2014

tarra27
5. srp 2014

@tehu15mika někdy se muže projevit později....a kdyby ne, nezoufej...vnitřně si řekni, at to dpadne nejlíp pro tebe i miminko a at otěhotníš v nejlepší čas...pokud t zvládneš ty i mimi a budete zdraví, je správný čas, at jsi těhotná...a pokud ne, počkej na lepší dobu...tohle si vtluč do hlavy...pomáhá to....uvidíš, že otehotníš přesně nejlíp, kdy máš...

nechej to těm nahoře....já Ti rozumím, že bys nejraději chtěla mimi hned...že MS obulíš a řekneš si, snad příští měsíc...ale vše má svuj důvod...

drž se.

pampalin
5. srp 2014

Hm, tak to nevypadá moc nadějně, ale jak píše
@tarra27 , vše má svůj čas.

tehu15mika
autor
6. srp 2014

@tarra27
@pampalin
Dekuji za podporu ;) pomohlo to... Tak uvidime zkusum dalsi za par dni....

tarra27
6. srp 2014

@tehu15mika já Ti rozumím, neboj ale, určitě otěhotníš...dříve nebo později přijde tvůj/váš čas...
já si i myslím, že dušičky si vybírají maminky a pak u nich vyčkávají na vhodnou chvíli. Dušička, která si Tě vybrala je určitě už u Tebe a jen vyčkává...aby přišla a bylo vše tak jak má být. než jsem otěhotněla, moje dušička u mě byla rok...my se nesnažili, jen jsem věděla, že bych mimi kdyby přišlo chtěla a byla bych ráda....a pak přišlo...ve třetáku před státnicema, státnice jsem dělala v na konci 7.měs...kdyby přišlo dřív, těžko by se mi dělaly státnice atd...a vůbec i třeták...proto říkám, vše má svůj důvod a vše je tak jak má...že nejsi těhotná vůbec neznamená, že u Tebe není, naopak...

makronka1986
7. srp 2014

@tehu15mika ahoj, já jsem 10dní a taky negativ...neboj...

tehu15mika
autor
7. srp 2014

Dneska po ceste se mi udelalo nevolno ze jsem se malem pozvracela v pulce namesti:D jeste ze to odeznelo....neumim si predstavit tu ostudu...

@tarra27 dekuju moc tve veti me vzdy prijemne naladi....asi jsi hodne pozitivni clovicek 🙂 ....

@makronka1986 no ja mela posledni mens v cervnu ted mela prijit 27 cervence a nic... Nevim jak se to pocita spis od kdy.....

tarra27
7. srp 2014

@tehu15mika nevím, jak moc pozitivní, ale já razím heslo jasně, stručně, výstižně a bez lhaní 🙂) a na něco opravdu musí být vhodná doba...i sama se ohledni, za svým životem, němáš dojem, že věci jsou tak jak mají být?
já třeba když jsenm se s nekým rozešla a brečela jsem, milovala jsem ho, ale třeba pil a já věděla, že bych byla neštastná...nebo když se mi nekdo líbil ale já jemu ne...a dnes díky Bohu!!! mám báječnýho chlapa, taky má svoje mouchy, ale mám se s ním krásně....miluju ho a věřím, že on mě taky...

tak se drž a neboj, opravdu, večer se modli, aby vše bylo nejlepe pro tebe, tak ja má být...a uvidíš, že bude.. .-)

tehu15mika
autor
7. srp 2014

@tarra27 dekuju snad to tak bude musim si vse primyslet....

makronka1986
7. srp 2014

@tehu15mika já měla 28.června a mám 32dní cyklus...

tehu15mika
autor
8. srp 2014

Jojo takze 11(12) dni zpoždeni

nnikaa
8. srp 2014

@tehu15milka nezoufej, já měla taky tři negativní testy po 13dnech zpoždění 🙂

hancazivocich
8. srp 2014

@tehu15mika - a seš si jistá, že tam není šmouha? je to teda dost blbě nafocený, ale když to zvětším, ale možná se mi to zdá....

tehu15mika
autor
9. srp 2014

To se asi zda ja tam nic nevidim...premyslim za jak dlouho dalsi test...
@hancazivocich

Dnes se mi zdal sen ze si delam test a byl pozitivni... A pak jsem sla na gyndu a tam to potvrdili...bohuzel jen sen ....

mlledq
9. srp 2014

Ahoj, ne že bych se snažila o mimi, ale koukala jsem, že mezi vámi jsou zkušené těhu, tak mi třeba někdo poradí 🙂
V červnu jsem po 7 letech vysadila antikoncepci, MS přišla přesně za 28 dní, tak jsem byla spokojená. Během následující ovulace jsem trochu zašpinila a teď už mám týden zpoždění. Necelý týden před očekávanou MS mě začaly strašně bolet bradavky, musela jsem doma nosit podprsenku a to trvalo 8 dní! Občas jsem měla i trochu pocit na zvracení, ale bůh ví, jestli to nebyla třeba z jídla. Právě ta bolest bradavek a zpoždění MS mě přimělo si udělat test, už jsem si dělala tři, včera poslední a všechny negativní. Myslíte, že by to i tak mohlo být těhotenství?!
Děkuju moc za odpovědi

tehu15mika
autor
14. srp 2014

Tak ja jsem zacala ted krvacet se zpozdenim 18ti dni....ach jo 😢
@mlledq
@tarra27

tarra27
14. srp 2014

@tehu15mika no, podívej, sice se ted neraduješ, ale jsou věci jak mají být,....to si říkej...lepší ted než později.

Drž se a neboj, tvoje dušička vyčkává na správnou dobu....ona je u tebe a čeká....nech ji prostor, aby přišla v dobu, o ktere bude vědet, že je nejlepší....nenut ji násilím a pláčem, aby už konečně přišla .-) ona tě miluje, neboj....udělá vše nejlíp jak má být....určitě ji ted mrzí, že jsi smutná....

tehu15mika
autor
14. srp 2014

Asi ano... Snad priste... Hrozne to zaboli ale to prejde.... Dekuji opet za podporu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru