Je pravda, že už před ejakulací vytéká sperma?

alverde
25. čer 2008

Ahoj, ráda bych znala názor vás všech....je pravda, že při prodlužované souloži ještě před samotnou ejakulací samovolně vytíká sperma? Ale jen, když se ta soulož příliš prodlužuje..tak mě napadlo, jestli bych takto také mohla otěhotnět a jestli je pravděpodobnost i tak velká, pokud vyteče jen trošička?

alverde
autor
3. črc 2008

Ahoj, kromě Gabky vám všem ostatním děkuji....co se týče prášků - měla jsem bušení srdce, malém na omdlení, pocení, řekla bych i deprese ale snížené prožitky při sexu jsem si nenamlouvala...A taky jsem přibírala...kondomy vážně nenávidím. Partner si to dá, a nějak se mu to tam přiškrtí a to jsme měli kvalitní pepino a potom mu v kondomu klesá erekce...mě to trochu dře, zkrátka je to neosobní....mohla bych antikoncepci více řešit....ale já se potají přiznám vám všem, že si sice nalhávám, jak bych teď dítě nechtěla, protože vím, že na to není vhodné období, ale když vídím děťátko mé sestry tak se rozplývám a čtu si knížky o miminku...na ulicích zvědavě nakukuju maminkám do kočárku.... a to mi bude teprve 21. Těhotná být teď nesmím. Teprve se chystám hledat své první zaměstnání.....ale pořád mě něco pokouší.....mít to zázemí a finance, mám mimčo hned....ale NESMÍM musím počkat a asi fakt začnu tu antikoncepci více řešit a nebudu blbnout a řešit kapičky....pokouší mě čertík a pak mám špatné svědomí.....chjo.....ať už je mi tak o 3 roky víc prosím😀

evaviki
3. črc 2008

A neskusala si k prerusovanej sulozi pouzit aj spermicidny krem? Ten by ti nemusel vadit a spon trosku by si to "poistila" 🙂

alverde
autor
3. črc 2008

nezkoušela jsem spermicidní krém....slyšela jsem názory, že to moc nepomáhá...dá se koupit i v drogerii nebo jenom v lékárně? Jinak sestra mi radí ovulační testy, ani moc nevím jak to funguje...ale že bych zjistila ovulaci a s ní plodné dny spojené a měla bych abstinenci.🙂 Jenom mě ještě zajímá.....minule jsem měla menses po 33 dnech. Dnes mám 28 test negativní a pocity v břiše na menses, trochu citlivější bradavky...dnes už míň, ale ještě včera mě velmi píchalo v levém vaječníku jako při ovulaci. Opravdu nechápu....trvalo to 3 dny....co to mohlo být?

evaviki
3. črc 2008

Mozno je to len PMS. Alebo uz predzvest MS, nemusis mat kazdy cyklus presne 😉
Urcite krem nepomaha, ked si vobec nedavate pozor, ale na tu kvapocku by to mozno mohlo zabrat.. Pokial viem, tak sa da kupit v lekarni a nie je na predpis...
Inak co sa tyka prerusovanej suloze, pozri na https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Mozno tam najdes aj nejake ine rady 🙂

alverde
autor
3. črc 2008

evaviki moc ti děkuji🙂 ten krém zkusím. No jo, ale pms se projevuje pícháním ve vaječníku? To se mi nikdy nestalo! Nechápu.....

evaviki
3. črc 2008

a nemozes byt nejak prechladnuta? To by mohlo vysvetlit to pichanie..

kobliha33
12. bře 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu být těhotná.Mám nepravidelný menses,ale vždy kolem 5 to dostanu,ale dostalo jsem to už 31.1. a končilo mi to 5.2. jenže 9.2. jsme s přítelem měli svoje poprvé a měli jsme kondom jenže tak po 5 min. jsem měla pocit že praskl a taky že jo,ale neudělal se do mě.Tak asi po týdnu jsem si dělala test další jsem si dělala další týden a pak 3.3. a dnes 11.3. všechny mi vyšli že nejsem,dělala jsem si ten mamatest 10. Měsíčky se mi zpozdiliy o 5 dní. A četla jsem příznaky a najednou se cítim více unavená a bolí mě břicho atd... :((
kamarádce je 20 a říkala že ve 2 týdnu jí doktorka zjistila že je těhotná a že když si test pak zkusila asi ve 4 týdnu udělat tak jí nevyšel...tak se chci zeptat na váš názor jestli si myslíte že jsem nebo ne a jak je velké procento že jsem ...:((

Děkuji za odpověď 🙂

tatko_smolko
30. pro 2014

@alverde ahoj .. ano je to pravda pred samotnou ejakulaciou sa penis partnera naplni tekutinou tzv kvapky lasky a je doat pravdepodobne ze aj tato tekutina obsahuje spermie .... a su zname pripady ze aj s takejto tekutiny zostali dievcata a zeny tehotne ...😉

dracula
30. pro 2014

Tohle učím děti v 9. třídě v sexuální výchově. Sakra, koho jste měli na tento předmět? Jaktože toto nevíte v dospělosti? Je jasné, že při přerušované souloži ještě před ejakulací jde z muže už trochu ejakulátu. Takže přerušovaná soulož je velmi nespolehlivá antikoncepční metoda.

dracula
30. pro 2014

Doporučila bych zakladatelce diskuze stránky o antikoncepci, které doporučuji i dětem naší ZŠ.

www.naseantikoncepce.cz

Tam se dozvíte základy o spermicidech,...

anien
30. pro 2014

@dracula Dotaz je z roku 2008 😉 Myslím, že tazatelka to má už dávno vyřešeno. 🙂

zdenek_15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
robo1982
27. říj 2016

@alverde - Tak jsem udělal malí test a v preejakulátu jsem sperma nenašel, ani jednu ! Přesně jak to popisují vedci v pruzkumu HIV. Ejakulát plný života no preejakulát nikoliv. Zítra udělám ještě jeden s dlouhou předehrou a výsledek poreferuji. Jak již ale bylo někde zmíněno každý to může mít jinak. S manželkou jsme meli přerušovanou soulož několik krát a nic se nestalo.

verena
27. říj 2016

A jak jsi to hledal?

iwet91
27. říj 2016

@robo1982 😀 😀 😀 😀 😀 😀

womanone1
15. čer 2018

@gabka.d - tak to nečtěte a nekomentujte !

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru