Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je tam čárka nebo ne?

terezka6
30. lis 2016

Ahoj holky, menstruaci mám dostat až v sobotu, ale nevydržela jsem a dneska večer jsem si udělala test. Pokud by se zadařilo, bylo by to na první pokus 🙂 Co myslíte, je tam?

evulinkab
30. lis 2016

No já myslim, že tam nejaký nádech dušíka vidím...

verus04
30. lis 2016

taky bych řekla, že se tam něco rýsuje..ráno bych to zkusila znova

alilisi
30. lis 2016

Taky tam něco vidím, ale ještě chvilku vydrž... 🙂

irisv
30. lis 2016

taky vidím čárku, teda dvě

terezka6
autor
30. lis 2016

Díky holky, ráno to zkusím znova a uvidíme. To by bylo překvápko pod stromeček :D

luj89
30. lis 2016

Gratuluju k těhotenství 🙂. Ztmav si tu fotku v nějakým programu a uvidíš je líp.

astyna
30. lis 2016

až v sobotu? Tak to chce vydržet. MS ještě může dorazit, bohužel...

terezka6
autor
30. lis 2016

Když si s tím pohraju ve photo editoru, tak je vidět líp, no 🙂

pet359
30. lis 2016

počkala bych do soboty, jak říká astyna.... jj, dárek by to byl moc hezký 😉 já si dělala test 11.10. a chlap má narozeniny 3.11 ....takže to byli tři týdny a dva dny...jako u tebe to vychází s vánocemi...no a myslela jsem, že se zblázním 😂 někdy jsem házela udičky a on nereagoval...ale pak mi řekl, že to tušil 😂

lea212
30. lis 2016

podle mě tam je, nezbývá než čekat, jestli bude sílit....

terezka6
autor
30. lis 2016

@pet359 To je hezký 🙂 A jak jsi mu to "dala"?

pet359
30. lis 2016

nechala jsem mu udělat magický hrnek...tzn. že je celý třeba černý a jak ho zaliješ horkou vodou, tak se odkrývá obrázek nebo text nebo obojí...no z jedný strany jsem nechala dát text: krásné narozeniny Ti přeji, ps.: a z druhé strany: za pár měsíců se uvidíme, tatínku....

terezka6
autor
30. lis 2016

@pet359 To je super, to by mě vůbec nenapadlo 🙂

pet359
30. lis 2016

nevím, původně jsem chtěla nějakou tu fotku, ale byl to ještě takový flíček...., když jsem mu to říkala, tak mě nevím jak, napadlo tohle....teď jsem i přemýšlela, že bych to takhle dala mým rodičům a prarodičům k vánocům...

megynka13
1. pro 2016

Nevidím vůbec nic. Občas mi přijde, že si to ty maminky snad chtějí vsugerovat tak moc, že se navzájem podporují v tom, že tam něco je ...

katiex
1. pro 2016

@pet359 já teda vidím... A to jsem jen na mobilu...měla jsem takový test 12dpo večer taky ;). Tohle je Ladymax test, že? Ten falešné duchy nedělá... ;)

katiex
1. pro 2016

@terezka6 to mělo být tobě ;)... Pardon
@pet359 ;) promiň za označení...preklikla jsem se...

megynka13
1. pro 2016

Nevidím ani ducha, natož nějakou čárku ...

terezka6
autor
1. pro 2016

Tady jsou testy ze včerejšího večera a dnešního rána k porovnání. Včera jsem k tomu teda potřebovala velkou představivost, dneska už nešla přehlédnout. Škoda, že vyfotit mi to moc nejde...

megynka13
1. pro 2016

No, já stále nic nevidím ... Každopádně je ještě dost brzy, určitě bych počkala třeba týden a pak zkusila test znovu, případně si zašla co nejdřív na krev a tam by to mohli vědět s větší určitostí ... pokud tedy nechcete čekat. Věřím, že každá maminka se těší, je ale zbytečné dělat si stovky testů a jen si přát něco vidět ... z toho aby člověk zblbnul.

terezka6
autor
1. pro 2016

@katiex Díky, je z Dr. Maxe 🙂 Mně se to zdá z tý dnešní fotky docela jasný.. Ale uznávám, že včera to chtělo zapojit fantazii :D

terezka6
autor
1. pro 2016

@megynka13 Ani na tom druhém? Vždyť tam je silnější čárka než nahoře. Já těhotenství nijak neplánovala a ani z toho nešílím, jestli to klapne nebo ne, ale zvědavá jsem ;)

xvitko13
1. pro 2016

Jj, jsou tam dvě čárky každý normální oko je snad vidí 😀 Gratuluji 🙂!

astyna
1. pro 2016

Ty poslední testy už jsou jednoznačné, tam je to pěkně vidět 🙂 já jsem teda nikdy netestovala před MS.

@megynka13

Občas tam je vidět jen ta dutinka, kde se má objevit 2. čárka, to by byla bílá, to jsem měla taky, holky to tady označují za falešně pozitivní, přitom ani náhodou nejde o pozitivní test...

megynka13
1. pro 2016

Právě. Vždy si tu pročítám fóra, kde někdo vyfotí těhotenský test, všichni gratulují a šílí a pak? Nic. Protože já nikdy na žádném nic nevidím, ale jako kdyby si to všichni tak děsně chtěli představit, že to prostě vidí ... a pak všude zase píší, že jim vyšel falešně pozitivní test. Ne, nevyšel. Jen ho ve svých očích viděli pozitivní ... Já opravdu nevidím vůbec nic ani na těch druhých. Ale jak jsem psala, je to strašně brzy. Každopádně hodně štěstí.

terezka6
autor
1. pro 2016

Tak uvidíme (doslova). MS má být v sobotu, ale asi to nevydržím a udělám si těš i zítra ráno, je to docela vzrůšo :D

terezka6
autor
1. pro 2016

@xvitko13 Děkuju 🙂

astyna
1. pro 2016

@terezka6

já bych už netestovala, pozitivní je, ale obrovské procento embryí odchází i s menstruací. Jen abys pak nebyla zklamaná...Počkej až po termínu, to bude jistější 🙂

terezka6
autor
1. pro 2016

@astyna Tak já počkám do soboty 🙂 Díky

katiex
1. pro 2016

@megynka13 jenže pokud je ta druhá čárka růžová, tak to není žádná falešná naděje, ale těhotenství, přestože nemusí dopadnout dobře... Pokud máte ty diskuze tak pročtený, tak byste ten rozdíl měla poznat. Tohle je normální růžová čárka, ani ne duch. A pokud to nevidíte, tak jste fakt slepá...ty čárky nemusej být stejně silné, není to ovulační test...

Sem začni psát odpověď...

Odešli