Je tam maly duch? Nebo jsem blazen? 😞

veelinka
29. čer 2017

Mimi by udělalo velkou radost byla bych hodne šťastná, ale snažím se na tu úplně nemyslet a nezblbnout.Tenhle měsíc menstruace přišla,ale slabší kratší , zvětšili se mi prsa a mám změny nálad..Dnes dopoledne jsem zkusila test. Je tam malý duch? Nebo jsem už zblba? ☹

ivet1987
29. čer 2017

No je to možné, zkus zítra ráno, ideálně za dva dny 🙂

kotito
29. čer 2017

já ho vidím, ale zkusila bych ještě jeden, příjde mi nerovnoměrný, takže třeba vadný. Ale taky třeba ne ,-) druhý test řekne víc

veelinka
autor
29. čer 2017

Zkusím počkat a ještě otestuju..děkuji za názor 😊

elamozna
29. čer 2017

Je tam. 🙂 Obě moje děti jsem vypozorovala i z menších duchů. Zkus test z ranní moči. Ale vypadá to hodně nadějně. 🙂

jullli
29. čer 2017

Ja se zase priznam, ze nevidim nic... :/ ale drzim palce

catchulinecka
29. čer 2017

vždyť je tam čárka 😀 podle mě, je tam nějak blbě barvivo, protože je na jedné straně slabounká a na té druhé jde vidět, ale prostě je to čárka 🙂 super! at sílí!

veelinka
autor
29. čer 2017

No ja fakt holky nevim, jeste počkám par dni a budu testovat z ranní moči, a test i od jine značky.Dekuji za názory a za podporu!!!!😊 Co bude to bude...

winter
29. čer 2017

Já tam druhou čárku vidím, ale pro jistotu bych zkusila testovat zítra ráno nebo až v sobotu ráno. A zkusila bych pro jistotu i jinou značku testu.Nevím, co je tohle za značku, mě se osvědčil Dr. Max.

ploutvicka59
29. čer 2017

Mela jsem podobný a ted jsme 19+2tt🤰...zkus to za dva dny...drzime vsech osm prstu🤰

veelinka
autor
29. čer 2017

Winter: Je to mamatest, zkusím od Dr. Maxe. Počkám asi na ten vikend na rano. Ploutvicka: Velka gratulace!!! Uvidim noo, když by se to nepodařilo ted nevadi, není všem dnům konec..Musim myslet pozitivne😊

kotito
29. čer 2017

@veelinka nejlepší je wondofo comfort

pitufa85
29. čer 2017

Ja tam taky ducha vidim...jak radi holky zkus zitra ráno.

linee
29. čer 2017

@veelinka zksu toho dr. maxe. Ja bych rekla urcite, ze tam carku vidim, ale vim, ze mamatesty delaji obcas falesne duchy. Zkus opet za dva dny a preji, at sili!

rozarka69
29. čer 2017

Take ji vidim 🙂 snad to vyjde a moc drzim palce 🙂

veelinka
autor
29. čer 2017

Dekuji moc za podporu !😊 zkusím bud zitra rano nebo o vikendu.

ancickahyksova
29. čer 2017

Říka se ze ten mamatest ukazuje falesne pozitivní duchy,ale to nemusí byt vas případ 🙂 Tak držím palce <3

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru