Je tam nebo tam není?

baruuuuu
14. bře 2016

Ahoj holky, za dva dny mám dostat ms, jsem tedy 12 dní po ovulaci. Nevydržela jsem a dnes jsem udělala test. Nevím jestli mám už vsugerovaný halucinace a nebo tam opravdu ten úúúplně slabounkej duch je. Zkusila jsem si tu fotku ztmavit a jde na ní vidět líp. Co si o tom myslíte? Protože na té původní moc vidět nejde. Vidíte ho taky? 😊 Děkuju za odpovědi 😊

zlatickon
3. dub 2016

@prostejina no ted to necham osudu,zustala jsem nakonec sama☹

prostejina
3. dub 2016

@zlatickon ach jo :( no..tak ti preju, at to dopadne tak, jak bude nejlíp..držím se!

monikagurthova
3. dub 2016

@zlatickon Ty brdo, no to je masakr ☹ to jako nevěděl dřív???A to spolu mate mimco?

zlatickon
3. dub 2016

@monikagurthova pry tusil.jsme spolu chvilku 7mesicu a ted teda asi cekame.no rekla jsem mu ze budu s detmi sama ze na potrat kvuli nemu rozhodne nepujdu a ted uvidim bud dudu nebo ne.Stehuje se k nemu,ja to nemuzu nejak rozdychat nechapu to jeste predevcirem jsme spolu to...

monikagurthova
3. dub 2016

@zlatickon To je hrozny ☹ držím pěsti ať to zvládneš......to je fakt hrozny

zlatickon
3. dub 2016

@monikagurthova dekuji,jo zivot je same prekvapeni u me vic spatnych nez dobrych.myslim na tebe tak dej vedet co a jak

monikagurthova
3. dub 2016

@zlatickon To se zlomi, věř mi, ja mela katastrofální 3 roky a pak najednou obrat....Jj dam a děkuji 🙂 jsem z toho zítřka nervozni, na jednu stranu uz me vše boli a chtěla bych aby byla venku ale na druhou stranu jeste nějak nejsem připravena aby uz šla ven 🙂 porad to bylo mam čas mam čas šla najednou vlastně nemám.....hrozny.

zlatickon
4. dub 2016

Dnaeska mi je teda vazne na nic,nemuzu varit-zveda mi to zaludek.Mam porad hlad ale kdyz neco snim je mi zle.Boli me podbrisek a vystreluje bolest do stytke kosti jinak o krizi ani nemluvim😉

zlatickon
4. dub 2016

@monikagurthova ahojky tak jak jsi dopadla?

evoleta
5. dub 2016

Ahoj holky, ms má přijít až za dva dny, ale já mám takové zvláštní pocity, že snad asi nepřijde. Vždycky už tak 10 dní před mě strašně bolí prsa a teď nic. Tak jsem to nevydržela a dneska udělala test. První jsem byla zklamaná z jedné čárky a tak po 2 min se mi objevil slabý duch. Co myslíte? 🙂

evazchleva
5. dub 2016

Gratulíruju!
@evoleta 🙂

evoleta
5. dub 2016

@evazchleva Jejda to jako faaaakt? :O 🙂))) tak to je snad zázrak 🙂 Děkuju, teď po ,,zaschnutí" je tam ten duch malinko silnější.

evazchleva
5. dub 2016

@evoleta No já ho vidím. Taky jsem dnes testovala, a ten Tvůj je proti mému sněhobílému naprosto jasný 🙂.

lusyja74
5. dub 2016

Ahoj holky! .Mám 5 den zpoždění a po kontrole u doktorky kde mě bylo řečeno že nemůže potvrdit ani vyvrátit těhotenství a píchnul mi agolutin. Prý to bud podpoří těhotenství nebo přijde do 14 dnů menstruace. Včera jsem si dělala test a nic no a dnes mi to po kontrole nedalo a testla jsem znova a toto na mě kouklo. Spodní je ze včera a horní dnes. Myslíte že tam něco je nebo to jen chci vidět?

lalacek
5. dub 2016

Dolní slabší duch, horní silnější duch =) Potichu gratuluju.

evazchleva
5. dub 2016

Já ducha taky vidím 🙂

lusyja74
5. dub 2016

jééééé děkuju :D tak ted už jen aby to byla opravdu pravda a mrnous se udržel 😉

lusyja74
8. dub 2016

tak mimi nebude, mrcha přeci jen dorazila

zlatickon
9. dub 2016

@lusyja74 neco tam take vydim a neco podobneho mam dnes taky.chtela jsem testnout az v pondeli ale nedalo mi to

zlatickon
9. dub 2016

@lusyja74 tak to me mrzi a ja myslela ze to je u tebe jasny,no tak to ani u me asi nic neznamena ty duchacky.ach jo tak drzim palce at to priste dopadne

zlatickon
10. dub 2016

Nechapu☹je tam neco nebo ne?

evoleta
10. dub 2016

@zlatickon Jako by se tam snad něco chtělo rýsovat ;) ale strašně malinko.

zlatickon
10. dub 2016

@evoleta no prave hodne malinko mam uz 3dny zpozdeni ale zase nekdo psal ze dve carky muou byt jeste pozdeji.ale ja dnes uz vazne cekala ze bude ohodne vyraznejsi a nic no tak zitra koupim digi a uvidim ale udelam ho asi az v utery

evoleta
10. dub 2016

@zlatickon To já v den, kdy měla ms přijít měla ducha, ale trochu silnějšího, než ty (o pár komentářů nahoru). A za další 2 dny už byly čárky téměř srovnatelné. Na digi se chystám ještě tak za 3 dny a uvidím 🙂 Zkus ještě 2-3 dny počkat a uvidíš. Přeju krásnou dálnici ;) 🙂

zlatickon
10. dub 2016

@evoleta no pockam ale jsou to nervy teda🙂taky ti preju +aspon 1-2tydny ci vic😉

evoleta
10. dub 2016

@zlatickon no podle poslední ms dnes 4+3tt. Za 2 dny zkusím ten digital a počkám tak týden a půjdu na kontrolu. A budu doufat, že už bude srdíčko <3 O těch nervech mi nemusíš moc dlouho vykládat :D

zlatickon
10. dub 2016

@evoleta ty jo krasny to uz bych ani digi nekupovala😉 gratuluju mamino😉tohle kdyby na me vykouklo tak uz nic neresim😉

bledulka84
10. dub 2016

@zlatickon hodně záleží, kdy mělas ovulaci, testuj až za pár dní a uvidíš. já měla pozitivní test až 37 DC, taky se pak ukázalo, že stáří těhu odpovídá o 12 dní míň

evoleta
10. dub 2016

@zlatickon Děkujuuu 🙂 digi koupil manžel, a dneska už mi zas říkal, že už bych si ho mihla udělat. On je snad vic netrpělivý, jak já :D už by chtěl přesně vědět, jestli 100% ano, který týden a nejlépe aj pohlaví :D Tobě moc držím pěsti, budu na tebe myslet a posílat pozitivní energii. Pak dej vědět 🙂

michaelabrazdilova
10. dub 2016

@evoleta Dvě krásné čárky. 🙂 Gratuluji... A opatruj se...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru