Je tam nebo tam není?

baruuuuu
14. bře 2016

Ahoj holky, za dva dny mám dostat ms, jsem tedy 12 dní po ovulaci. Nevydržela jsem a dnes jsem udělala test. Nevím jestli mám už vsugerovaný halucinace a nebo tam opravdu ten úúúplně slabounkej duch je. Zkusila jsem si tu fotku ztmavit a jde na ní vidět líp. Co si o tom myslíte? Protože na té původní moc vidět nejde. Vidíte ho taky? 😊 Děkuju za odpovědi 😊

v82
14. bře 2016

Ja ho vidím i na te světlé ☺. Tak držím palce at je to pravda.

baruuuuu
autor
14. bře 2016

Tak to jsem ráda 😊 Teď už vím že to není halucinace 😀 Zkusím to zase za dva dny, v den ms 😊 Děkuju, snad to vyjde, snažíme se osm měsíců 😐

v82
14. bře 2016

Neee, halucinace takhle nevypadá ☺.

baruuuuu
autor
14. bře 2016

Tak mám aspoň naději že to komečně vyjde 😊

werik153
14. bře 2016

Nechci strašit ale holky tady na koníku psaly, že mama test dělá před MS falešné duchy....zkus raději ještě jiný test 🙂

serrena
14. bře 2016

Jestli to je mamatest. Já používala Cemio Gravitest, vypadá úplně stejně a ducha ukázal až když jsem otěhotněla, předtím nikdy.
@baruuuuu co je to za test?

lukza
14. bře 2016

Urcite udělej jinej test tyto testy rady dělají duchy, ale moc ti přeji aby aji na jiným druhu byla druha a jinak super testy jsou s lekarny dr . max ty jejich ty nedělají falešný duchy

baruuuuu
autor
14. bře 2016

Dekuju za odpovedi holky 😊 Tohle je mamatest. Pouzivam ho ale uz osm mesicu a nikdy mi ducha neudelal, vzdycky bylo snehobilo 😀 Tak me to dneska zarazilo. Kamaradka si ho dnes delala take a nic tam nemela, a to ji ma taky za chvilku prijit ms. No musim doufat 😊

lukza
14. bře 2016

@baruuuuu zkus testu k tak za dva dny a uvidíš 😉 držím pěstičky

baruuuuu
autor
14. bře 2016

To budou nekonečný dva dny 😀 Ale zmáknu to. Dekujuuuu 😊

werik153
14. bře 2016

@baruuuuu zkus už zítra, já jsem měla silnější čárku na pepino test z DM drogerie 🙂

lukza
14. bře 2016

@baruuuuu můžeš i zítra ale fakt jinej test a jsou dobře i pro i no testy a dm.drogerie

baruuuuu
autor
14. bře 2016

Já právě zítra jdu do práce od sedmi a nestíhám ho ráno nikde koupit 😊 Koupím ho odpoledne a do rána to snad vydržím 😀 Nebo taky ne 😄 Ale o to by pak čárka byla silnější 😊

lukza
14. bře 2016

tak to aspoň uteče když budeš v práci a kup si do zásoby a uvidíš 🙂)

kolibricek36
14. bře 2016

na tom druhém vidím ducha - takže snad ti můžu blahopřát

lukza
14. bře 2016

@baruuuuu ale kukni do mého albička na první těhu a tam mám testíky kde jedu uplne od ducha co není ani vidět 🙂)

baruuuuu
autor
14. bře 2016

Tak jsem koukala a myslim ze na tom prvnim testu to vypada stejne jako u meho testu, jen ten telefon mi to moc nepobral asi 😊 Ja porad doufam ze je to pravda uz kvuli tomu ze mam tak trosku i priznaky, jestli ovsem taky nejsou vsugerovany 😄

515ka
14. bře 2016

Vypadá to krásně ale taky jsem měla podobného dušíka na mama testu a byl falešnej :( zkus určitě jinou značku ...ale držím palce ať jen sílí 🙂

baruuuuu
autor
14. bře 2016

Počítám se vším 😊 I s tím že budu možná zase jen zklamaná. Zajimalo me hlavne jestli to tam ostatní vidí 😊 Dekuju za palečky, budu je potřebovat 😊

nnikyys
14. bře 2016

Tak držím pěsti, aby ti to vyšlo.. 😉 Já si zrovna dělala dnes taky test, mám 3 dny před menstruací a vyšly mi dva testy a úplně stejně viditelné jako tobě, a čárka sílí.. ale už pátý den špiním.. ☹ tak nevím, co si mam myslet..

baruuuuu
autor
15. bře 2016

Ono to špinění může znamenat nidační krvácení 😊 Ale četla jsem že většinou to trvá tak dva dny. Tak snad je to ono. Přeju aby to vyšlo a snad se budeme radovat obe 😊

luckeyluckey
15. bře 2016

Já když sem nebyla těhotná, tak sem měla mamatest vždycky jako sníh, když se to pak povedlo po několika měsících, měla sem úplně stejného ducha a teď sem už pár dni před porodem. Přeji hodně štěstí

v82
15. bře 2016

Ja jsem spinila šest dní v době kdy jsem měla mít menzes, ale bylo to postupně světlejší a nikdy jasná krev. A měla jsem to tak i obou. U první hned na začátku ještě před testem a u druhé az někdy v osmém týdnu.

moni92
15. bře 2016

Holky vidíte tam něco nebo ne..?

baruuuuu
autor
15. bře 2016

Kamarádky maminka měla v těhotenství menstruaci normálně až do šestého měsíce 😊 Každý to má opravdu jinak 😊 Tohle je muj první náznak ducha na mamatestu po osmi měsících, tak snad je pravý a vydrží tam 😊 Děkuju

baruuuuu
autor
15. bře 2016

@moni92 Já to vidím, jde vidět krásně 😊 Tak snad gratuluju 😊

amendee12
15. bře 2016

Také vidím tiše gratulujuu🙂

kolibricek36
15. bře 2016

@moni92 já bych řekla, že ho vidím, tak snad ti můžem gratulovat 🙂

olivie14
15. bře 2016

@baruuuuu já to vidím také, ale musím z vlastní zkušenosti říci, že mě mama test ducha udělal :( a pak to normálně přišlo. Moc bych ti přála, aby ti to vyšlo, a bylo to tam.

baruuuuu
autor
15. bře 2016

Já jsem si ty testy dělala dva, to jsem tady ale nepsala. Na tom prvním to vypadalo stejně, ale po půl hodině to zmizelo. Měla jsem ten test položený na parapetě nad topením, tak nevím jestli tím horkem nebo vysušením ten proužek zmizel 🤔 Ale byl to jiný test, nějaký za 60,- co mi kupovala kamarádka 🙂 Nevím ale už jak se jmenoval 😬 Pak jsem si udělala mamatest, kde duch taky vylezl ale aspoň tam zůstal 😊 Ale uklidňuje mě že to vyšlo na obou stejně 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru