Je tento test pozitivní? Jsem těhotná?

natyy34
7. zář 2019

Ahoj. Mam na Vas dotaz. S pritelem se snazime chvili o miminko a 21 sem byla u své doktorky a měla jsem zánět, ale to že se snažíme o miminko jsem jí říkala a i že jsme měli předtím 21 pár dní zpět nechraneny pohlavni styk, rikala mi ze by nebylo dobre otehotnet kdyz mam zanet, ale ze jsem mlada a zdrava holcina a ze by jsme ten plod ochranili pozvala si me za 14 dni na kontrolu, ale bohuzel nejsem ted doma a jdu tam tedka 12.9. 4.9 jsem mela dostat menstruaci, uz par dni pred 4.9 jsem mela obcasne nepravidelne bolesti jakoby mi mela zacit menstruace, uz je ale 7.9 a porad nic, bolesti mam obcas a jen par vterin. Tak jsem si udelala dneska tehotensky tehotensky test a vysel mi takhle. Jsem tehotna nebo ne? Predem dekuju vsem za odpoved 😊

pepickovapavlinka
7. zář 2019

@natyy34 je pozitivní. Moc gratuluji

balogis
7. zář 2019

@natyy34 test je pozitivní,zda je těhotenství správně uložené a vše je jak má být ti ale řekne až Doktor, nicméně těhotná jsi 🙂

adenka84
7. zář 2019

@natyy34 ahoj ano jsi gratuluji.. jen si dej pozor na leky pokud nejake uzivas.. treba ATB by mohli.miminko ohrozit. Pokud jste si miminko moc prali tak bych urcite Dr co nejdrive navstivila i kdyz jsi mimo domov a nebo se s ni spoj alespon telefonicky.. Leky mohou byt nyni nebezpecne..

natyy34
autor
7. zář 2019

@adenka84 Dekuji moc za odpoved. Zadne leky uz neberu, dobrala jsem je pred tydnem, ale lekarka mi dala kvuli tomu tehotenstvi kdyby nahodou bylo nejake atb ktere by tomu plodu pry neublizili.

adenka84
7. zář 2019

@natyy34 tak to je vse v poradku..drzim ti palce

natyy34
autor
7. zář 2019

@adenka84 je to asi blba otazka, mozna mi neporadite, ale nevite proc mam ty obcasne bolesti jakobych mela dostat menstruaci?

misicka1988
7. zář 2019

@natyy34 Tyto bolesti jako při MS jsou dost běžné, měla jsem při druhém těhotenství. Pokud to tedy nejsou nějaké veliké křeče.

natyy34
autor
7. zář 2019

@misicka1988 bolesti to jsou jako kdyz ma zacit menstruace proste takova píchavá křeč ale né že by se to nedalo vydržet, jsou přes den a občasné.

veronikava
7. zář 2019

Já mám taky občas bolesti jak kdybych měla dostat MS a to jsem 26tt+3, doktorka říkala že je to naprosto normální🙂 a ke dvoum čárkám gratuluji, budu držet pěsti, aby bylo všechno jak má byt🙂.

dat
7. zář 2019

@natyy34 to je bezne, mne tyto bolesti doprovazely skoro cele tehotenstvi.. Nejprve uhnizdovani, hematomy, napinani delohy... Hod se do klidku a pohody a gratuluji 🙂

dat
7. zář 2019

@natyy34 to je bezne, mne tyto bolesti doprovazely skoro cele tehotenstvi.. Nejprve uhnizdovani, hematomy, napinani delohy... Hod se do klidku a pohody a gratuluji 🙂

misicka1988
7. zář 2019

@natyy34 Ano, přesně jako by měla přijít MS. Pořád jsem se chodila kontrolovat na WC, jestli jde to náhodou nedostala. Ale vše bylo ok, ani jsem nešpinila.

adenka84
7. zář 2019

@natyy34 tyto pocity a bolesti jako pred MS jsou skutecne normalni.
Pokud by se bolesti, ale prestehovali k jedne strane a zvetsovali se na intenzite tak neodkladej navstevu lekare.. Mohlo by jit o mimodelozni tehotenstvi.. Po prvni navsteve lekare budes vedet zda je vse ok.. hodne stesti...

denca033
7. zář 2019

@natyy34 ahoj gratuluji krásný pozitivní test

natyy34
autor
7. zář 2019

@veronikava dobre, doufam ze to tak opravdu bude a dekuji moc 😊

natyy34
autor
7. zář 2019

@denca033 dekuji moc 🙂

kiki1912
7. zář 2019

@natyy34 gratuluji k pozitivnímu testu a přeji příjemné těhotenství

natyy34
autor
7. zář 2019

@dat Chci se zeptat, tedka na vecer jsem mela prujem, je pravda, ze jsem za dnesek nejedela v podstate nic normalniho, protoze jsem nebyla doma, ale zacalo po me po prujmu malinko bolet u pupiku na prave strane, myslite ze je to kvuli tomu prujmu nebo ne? Je pravda, ze tuhle bolest uz znam a mam pocit ze se mi to deje u prujmu. Ale jistota je jistota.

adenka84
7. zář 2019

@natyy34 pokud tu bolest znáš tak to bude skutečně od průjmu..

dat
8. zář 2019

@natyy34 to vis, ze to muze byt z toho.. Mne doprovazely vselijake bolesti vsude po brise, ja teda mel v tehotenstvi spise zcpu at sem jedla co sem jedla. Z 90% vsech bolesti mi na gynde rekli ze se deloha natahuje, jeji upony apod..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru