Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je to cysta nebo těhotenství?

ema1996
25. led 2019

Ahojte, mám problém, který se týká tohohle tématu. Měla jsem zpoždění menses 6 dní, udělala jsem si těh. test a vyšel pozitivní. Poté jsem udělala ještě jeden a také pozitivní, i když druhá čárka byla slabší než u toho prvního. Druhý den ráno jsem udělala znovu test a také pozitivní se slabší druhou čárkou. Jela jsem na gyndu a podle ultrazvuku mi doktorka řekla, že to zatím není jasné, že je možné, že tam vajíčko ještě putuje, ale že tam mám nejspíš i malou cystu. Udělali mi krevní test na HCG a hodnotu mám 820. Doktorka řekla, že to vypadá dobře, ale ještě není 100% těhotenství, v pondělí mám jet na další test z krve na HCG. Do té doby jsem se chtěla zeptat, jestli máte některá zkušenost a nemůže to být spíše mimoděložní, nebo způsobeno tou cystou, než abych byla opravdu těhotná. Děkuji za odpovědi 🙂 do pondělí daleko a jsem nervózní

sister05
25. led 2019

Ahoj, mimoděložní by bylo s HCG nad 1500 a na ultrazvuku nic nevidět. Je možné, že jsi šla k Dr moc brzy. Je dobré počkat. Neboj, HCG 820 je krásný, v pondělí by měl být nárůst, tak uvidíš.

monkey81
26. led 2019

@ema1996 ahoj, cyst jsem mela nekolik a nikdy nebyl pozitivni test....bude to v poradku, uvidis

mmblack
26. led 2019

Ahoj, mně zároveň s těhotenstvím vznikla i cysta, doktorka říkala, že to je v prvním trimestru časté a že by měla postupně zmizet, což se i děje. Tak třeba je to spíš příznak, držím palce.

ema1996
autor
26. led 2019

@sister05 já jsem právě v minulosti byla na operaci s cystou, proto jsem raději šla k doktorce hned, a že mám vyšší HCG pro mě bylo překvapením. Tak snad to bude dobré, děkuji 🙂

ema1996
autor
26. led 2019

@monkey81 já jsem právě četla, že cysta může způsobit pozitvni test, také jsem ji minule měla a test byl negativní 🙂 tak uvidím 🙂 děkuji 🙂

ema1996
autor
26. led 2019

@mmblack to mě velmi povzbudilo, děkuji 🙂

monkey81
26. led 2019

@ema1996 sice to pisou v pribalovem letaku, ale neudela regulerni carku.

Sem začni psát odpověď...

Odešli