Je to duch?

bara00100
29. srp 2018

Ahoj, prosim zda ma nekdo zkusenost s duchem a nasledne pozitivnim tehotenskym testem? 22.8 mi koncila Ms a ovulace pripada na 2.9. Dnes mi vysel takto test. Nechci plasit ani se predem nadchnout, kdyby to vyslo, jen me zajima, jestli to nekdo mel podobne 🙂

ajronka
29. srp 2018

Zkus jiný, mně to přijde jako vadný test.

evaaskalova
29. srp 2018

@bara00100 tohle je spise znehodnoceny ci vadny test, nikoli pozitivni

bara00100
autor
29. srp 2018

@ajronka vcera jsem delala a vysel stejny. 2. zkusim digital radeji

agneska7
29. srp 2018

Tak to je bohuzel vadny test

bara00100
autor
29. srp 2018

@agneska7
To je test jeste vcerejsi. Tak nebo tak, jsem zvedava. Do dneska jsem netusila ze se muje objevit nejaky duch, jak se tomu rika 😁

agneska7
29. srp 2018

@bara00100 bohuzel i tento je vadny ty bile carky tam nemaji co delat a jeste je nejaky rozpity . duch vipada jako hodne slaba RUZOVA carecka .

bara00100
autor
29. srp 2018

@agneska7 dobre, dekuju 🙂

corry21
29. srp 2018

Nemacela jsi ho dyl než je v návodu nebo nad max? To není duch ale úplně rozpity test 😕 co tě vedlo dělat si tehotensky test ještě před ovulaci? 😶

agneska7
29. srp 2018

@bara00100 jako tehu byt muzes jen ty testy jsou vadne a neukazaly by ti pozitivitu i kdyby jsi tehu byla . bohuzel si narazila na spatnou krabicku

bara00100
autor
29. srp 2018

@corry21 co me k tomu vedlo? Zvedavost, jelikoz se nechranime a nechavame to na prirode a tohle se mi jeste neukazalo do vcerejska. Ale jestlize jde o vadnou krabicku, je to vysvetleno 🙂

ajronka
29. srp 2018

@bara00100 já se jen zeptám, podle čeho víš, že ovulace připadne přesně na 2.9.? Pokud jsi ms měla a ovulaci ještě ne, zbytečně si děláš těhotenský test 😉

corry21
29. srp 2018

@bara00100 ja chápu že někdo testuje před ms a podobně protože touží po mimcu, je zvedavej atd, ale před ovulaci kdy ještě nemohlo dojít k oplodnění 🤔 ptala sem se spíš jestli si třeba mela nějaké těhotenské příznaky a napadlo tě že by mohla být menstruace i při tehotenstvi.

berenika39
29. srp 2018

Jestli jsi po MS a před ovulací, tak at dělám co dělám, nevím, kde by jak těhotenství vzniklo a už vůbec nepadá v úvahu, že by byl vidět pozitivní test.

POkud by proběhla ms už za těhu, viděla bys jasné dvě čárky a byla těhotná cca 7 týdnů.
To by ten test vypadal jinak.

Jednoduše, nemáš být jak těhotná...

jhoki
29. srp 2018

Testuje se snad, když nedorazí MS. Jinak v tom nevidím žádný smysl. A toto není duch, ani pozitivita. Připadá mi to taky nějaké rozmáčené, jak fix v lihu.

jhoki
29. srp 2018
jhoki
29. srp 2018

Tak to má vypadat, pro představu.

leniczka23
29. srp 2018

Nastuduj si jak funguje zenske pohlavni ustroji a poceti, pak nastuduj navod na tehotenskem testu a pak testuj..
Drzim.palce at to brzo vyjde.

zuzan88
29. srp 2018

Taky slyším prvně dělat si test po MS, ještě tak brzo... Většinou se dělá, když nedorazí, teda aspoň já to tak měla😉 ale i tak toto určitě není pozitivní.

bejbinecko
30. srp 2018

@bara00100 vyzera ze je premoceny a ta testovacia ciarka.je biela skus iny tento vysiel nejako.divne.ale.kiezby sa mylim

novissova
5. zář 2018

Mohu poprosit o názory, vidíte tam ducha nebo jsem paranoidní?

corry21
5. zář 2018

@novissova mě přijde že stinek tam je!

leniczka23
5. zář 2018

@novissova vidim..

leniczka23
Autor odpověď smazal
Zobraz
novissova
5. zář 2018

Zítra udělám ještě mamatest... Ty brdo.. Tak takhle rychle jsem to druhatko nečekala 😁

leniczka23
5. zář 2018

@novissova ja bych se neradovala, tohle je fakt pidi duch..tech jsem mela na testu nekolik a nic z toho nebylo..musi silit.

bejbinecko
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavca1982
5. zář 2018

@bejbinecko Tady vidím čárku

leniczka23
5. zář 2018

@bejbinecko vidim, ale chapu ho, oni jak nevidi dalnici tak nevidi. Nemyslim si ze je to duvod ke zmene doktora. Ty si tam.sla jen kvuli tomuhle testu?

bejbinecko
5. zář 2018

@leniczka23 nie kvoli tomu berem lieky ktore.sa.v tehotenstve nesmu uz dlhodobo a mam upozornenie ze ked by som ostala tehotna musim ich vysadit....inak dnes.som 14 dpo a mamatest vysiel takto nie je moc.slaba ciarka ? Ten test naposledy.co som tu hodila.bol 12 dpo

leniczka23
5. zář 2018

@bejbinecko ahaa tak to jo, a vzal ti.krev? Nebo pozval si te za par dni?
A vis stopro kdy byla ovulace? Me prijde carka v poho krasne sili.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru