Je to duch nebo ne?

leontyna23
28. bře 2016

Ahoj holky.. Nebudu to protahovat, mám dva dny spozdeni, 5 dní mě bolelo v podbřišku a dva dny před MS to ustalo..dnes jsem dělala test a po 10ti minutách tohle. Myslíte, že je to Dušek nebo nic?🙂

leontyna23
autor
28. bře 2016

Má fotce moc nejde vidět: (

juliemichal
28. bře 2016

@leontyna23 podle mě to vypadá bohužel spíše na rysku.na fotce to vypadá,že je to šedá čárka,ale nevím jak vypadá ta čárka naživo.

leontyna23
autor
28. bře 2016

Ta ryska se objevuje na testech?:((

xoriska
28. bře 2016

@leontyna23 jestli je to mama test tak spíš ryska, jejich testy to dělají velmi rádi. Zkusila bych za dva dny nový a čárka by měla být silnější

leontyna23
autor
28. bře 2016

Je to mamatest a ten je prý dost presnyz, takže asi s ničím počítat nemůžu: (

juliemichal
28. bře 2016

@leontyna23 ano ryska se bohužel taky na testech objevuje ☹ ☹ a jak píše @xoriska tyto testy dělají rysky rády.zkus si třebas koupit dr max,ale i oni dělají rády rysky ☹ ☹ za mých těhotenství byly nejlepší tyto testy ☹ ale teď se o dost zhoršily ☹

leontyna23
autor
28. bře 2016

Tak děkuji za odpovědi, za dva dny zkusim ale už nevěřím: (

xoriska
28. bře 2016

@leontyna23 bohužel podle mě nejhorší testy, dělala jsem od Maxe a a těmi mám dobrou zkušenost, tak uvidíš 🙂

leontyna23
autor
28. bře 2016

Nejhorší? Právě, že každý říká nejlepší🙂 ale asi je lepší zkusizw více značek🙂 děkuji.. Když nic, můžeme zkoušet dál🙂

monikagurthova
28. bře 2016

@leontyna23 Ahoj, mamatesty nejsou moc dobre, doporučuji od dr.Maxe nebo digitální. Mamatesty ukazuji rady falešné tehu a nebo jak píši holky ukazuji rysku ☹

xoriska
28. bře 2016

@leontyna23 no já se porad setkávám s tím, že holkám ukazuje rysky, takže za mě bohužel 🙂 ale určitě zkus jiné a uvidíš které ti budou vyhovovat

leontyna23
autor
28. bře 2016

A co se týče toho, co píší, bolesti a zpoždění, myslíte, že nějaká šance by mohla být? I když test neukáže?: (

monikagurthova
28. bře 2016

@leontyna23 jako šance urcite je, udelala bych si test za cca 2 dny a uvidíš. Ale i když neukáže nebo jen slabě a MS se nedostavi šla bych k doktorovi, muže to byt cysta. Každopádně držím pěsti aby to bylo mimčo 🙂

leontyna23
autor
28. bře 2016

Tak snad jen to bude ryska a žádná cysta🙂 můj syndrom bílého pláště by mi nedovolil jit k k dr 😀

monikagurthova
28. bře 2016

@leontyna23 stejne tam budeš muset jestli se ti ukážou // 🙂 tak jako tak te to nemine.

renca1978
28. bře 2016

@leontyna23 ahoj ja ted udelala tech mamatestu asi 10, na vsech byl duch...pak jsem zkusila Cemio testy taky ukazali ducha...posleze mrcha prisla...uz tem testum neverim a neni to poprve co se mi to stalo...Drzim palce at to u Tebe dopadne lip😉

leontyna23
autor
28. bře 2016

S těma careckama bych běžela s radostí 😀

leontyna23
autor
28. bře 2016

@renca1978 tak to mě mrzí,člověk má naději a pak nic:( my se ještě úplně Nesnažíme, necháváme to na přírodě ale tento tentokrát měsíc jsem divná..a to mrcha byla vždy přesná! Pockam, třeba se jen někde zapomněla🙂

renca1978
28. bře 2016

@leontyna23 tak hlavne at vubec nechodi😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru