Je to duch nebo se mi to zdá?

baarus21
4. srp 2019

Ahoj holky, myslite, ze je to duch nebo se mi to jen zda? 😊 diky

betka29
4. srp 2019

jj, je tam 🙂

jade85
4. srp 2019

Taky vidím. Držím palce 🙂

baarus21
autor
4. srp 2019

Dekuju jste zlate 😊 snad to tak fakt bude 🌸

julinecka24
4. srp 2019

Ahoj holky jsem 5dpo a strašně mě bolí levá část boku, štěstí mě hlava nevíte co to může znamenat dekuji

julinecka24
4. srp 2019

@baarus21 ahoj kolik si dpo ale ještě testik udělej zítra ať víš že sílí

baarus21
autor
4. srp 2019

@julinecka24 ahoj 😊 no to je prave to, ze vubec netusim kdy jsem mela ovu. Nehlidam to. MS mam taky dost nepravidelny, takze jsem to zkusila jen tak, protoze me uz asi tyden hodne boli v podbrisku, unava, ucpany nos, curam snad milionkrat za den 😊 takze tak, jinak bych to asi neresila

julinecka24
4. srp 2019

@baarus21 ahoj já jsem buď 5dpo nebo 6 dpo ale byla jsem u doktora v den ovulace a on nevěděl jestli skončila nebo začala mě bolí v levém boku když vstanu lehnu si a bolí mě málo hlava tak nevím víš co to může znamenat

baarus21
autor
4. srp 2019

@julinecka24 to bohuzel netusim 😉 zkus jeste pockat par dni a udelej testik 😊 ale ted je jeste dost brzo

ivybee
5. srp 2019

@baarus21 muzu se zeptat, co je to za test? Já měla LIVSANE a jsou u nich ty proužky vidět už když se vytáhnou z obalu. Taky jsem si takhle myslela, ze mam ducha. Ale tenhle je možná přeci jen ruzovejsi 🙂

julinecka24
5. srp 2019

@ivybee to je italsky test pri malym jsem ho mela a vysel mi uplne skvele a mas foto????

baarus21
autor
5. srp 2019

@ivybee je to taky Livsane 😊 tak uvidime, zkusim jeste treba ve stredu udelat a bud tam bude nebo ne 😊

julinecka24
5. srp 2019

@baarus21 a ty si dnes delala tt ????

ivybee
5. srp 2019

@julinecka24 Při mém prvním těhotenství mi taky vyšel skvěle (narozdíl od těhotenství), teď zkousime znovu a minulý cyklus jsem dělala a zdálo se mi, ze vidím ducha. Viděla ho i kamarádka, tak jsem si chtela za 2 dny udělat test znovu a když jsem ho vytáhla z obalu, už jsem tam viděla ty risky. Fotku bohuzel nemam 🤷‍♀️ Ale jak říkám, u autorky to vypadá přeci jen ruzovejsi 😊👍

baarus21
autor
5. srp 2019

@julinecka24 delala, ale prislo mi to stejne jako den predtim. Takze jeste chvili budu muset vydrzet 😊👍

baarus21
autor
5. srp 2019

@ivybee je mozne, ze je to taky jen ryska. Ja jsem ten test pred pouzitim nijak nezkoumala, tak priste se na to vic zamerim 😊 diky 🌸

ivybee
5. srp 2019

@baarus21 Držím všechny palce 😊👍

baarus21
autor
5. srp 2019

@ivybee moc dekuji 🌻 a ty co? Uz jsi nasla //??

ivybee
5. srp 2019

@baarus21 Ne ne, dnes jsem 25.dc. Většinou mam cykly tak kolem 30 dnů, někdy 33 a někdy 29. Ted jsem na Clostilbegytu a Duphastonu, měla jsem dva folikuly (jeden větší a druhy menší). 14.dc jsem píchla Ovitrelle. Začalo krvácení a bolesti, pravděpodobně ovulace, které trvalo asi 5 dnů, potom 3 dny cisto a pak zase úplně stejné krvácení, které je dnes 4.den. Moje doktorka má dovolenou. Ale ptala jsem se známe gynekolozky a ta mi řekla, ze to muže být ten druhy folikul a tím pádem druhá ovulace. 🤷‍♀️ Jsem z toho jelen, ale muzu jen čekat 🙄 A teď když vidím samé testy, mam chuť si taky jeden udělat 😅

ivybee
5. srp 2019

Nedalo mi to a šla jsem pro nej.. Nevím, jestli to uvidíte, ale jsou tam vidět ty risky. Jen to nejde moc vyfotit, protože je to pod tím plastem a z každý strany se to leskne 🙆‍♀️ Když na to tak koukám, na fotce autorky je určitě trosku ruzovejsi 🙂👉

baarus21
autor
5. srp 2019

@ivybee no je to hrozna veda 😂 kazdopadne preju at se brzo zadari 😊 jinak ten nepouzity test mi prijde stejny jako ten muj 😂 tak asi fakt ryska 🙄😂

ivybee
5. srp 2019

@baarus21 Třeba ne, uvidíš za pár dnů. Dej vědět, jak to dopadlo. Držím palce!
Je to hrůza! 😂 Každej mi pořád říká: "Nesmíš na to tak myslet" 😂 Já celou dobu nevěděla, co dělat a ono stačí na to nemyslet 😀

ivybee
5. srp 2019

@baarus21 Nedalo mi to 🤦‍♀️

codal
5. srp 2019

@ivybee tady je duch znát ❤️

ivybee
5. srp 2019

@codal Sama jsem zvědavá, ale nemyslím, ze něco bude.. Navíc jsem slyšela, ze po Ovitrellu bývaj falešní duchové 🤷‍♀️ Tak myslim, ze autorka má určitě větší šanci 🙂

baarus21
autor
5. srp 2019

@ivybee nezoufej, neco tam videt je 😊 ja si dneska koupila testy lady max a vypada to, ze tam neco bude 😂 ale kdo viiii. Je to foceno do limitu 👍🌸

julinecka24
5. srp 2019

@baarus21 tak a já stále čekám doufám že mi to taky vyjde jako vám zítra jdu na gyndu budu
7 - 8 dpo tak uvidime

baarus21
autor
5. srp 2019

@julinecka24 moc drzim pesti 😊 ja s tim stejne jeste pockam 😂 nejak tomu asi neverim nebo co 😂

ivybee
5. srp 2019

@baarus21
@julinecka24
Držím vám všechny palce! 🙆‍♀️ Ne, ze bych vám nejistotu přála, ale je fajn nebýt sama 🙄 Dejte vědět, jak se to u vás vyvíjí.🍀

julinecka24
5. srp 2019

@ivybee zítra jdu na gyndu jsem buď 7-8 dpo pochybují že by doktor něco videl

bananekll
5. srp 2019

Ahoj chtěla bych se zeptat vidíte tam ducha ja ano už to je druhy test co jen tohle ukázal mam zpoždění ms 7 dní děkuji moc za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru