Je to mimoděložní těhotenství?

snezenka123
18. srp 2014

Ahoj prosím vás moc a moc o radu...
15.8 jsem měla krev 50 hcg,dnes,čili 18.8 227 hcg,ale jelikož je to podle termínu ms jsem to měla dostat už 27.7,4.8 krev negativní,6.8 píchnut agolutin, a 15.8 hcg v krvi potvrzeno...

Dr.chtěl ten kontrolní odběr dnes,aby věděl,zda a jak hcg stoupá,říkal,že stoupá ok,ale že potřebuje mít jistotu na utz (a opět krev)příští středu,že je to mimi v děloze a vyvíjí se ...
prosím o vaše zkušenosti a moooc děkuji,bojím se. ☹

alneka
Autor odpověď smazal
Zobraz
elana
19. srp 2014

@snezenka123 neviděla bych v tom žádný problém, tak jsi prostě otěhotněla později, to se stává 😅 Hcg stoupá přímo ukázkově, na uzv je ještě brzo...tak nevím co chceš slyšet a čeho se vlastně bojíš, stát se může kdykoli cokoli, ale v tuhle chvíli to celkem nenasvědčuje ničemu nekalýmu.

sarkad2856
19. srp 2014

@snezenka123 Určitě bych byla klidná.Kamarádka měla měla pomalé stoupání HCG a potom měla jen 685 a má zdravou holčički 😉 hlavu vzhuru , uvidíš že bude vše ok 😉

snezenka123
autor
20. srp 2014

@sarkad2856 díky moc za podporu 😵

sarkad2856
20. srp 2014

@snezenka123 nz 😉 chtěla sem dát naději kamarádka prožívala skoro to samé

snezenka123
autor
22. srp 2014

@sarkad2856 dnešní utz a je to ok 😵 😵 😵
byla vidět sice jen taková černá podlouhlá tečka,ale je tam!!a v děloze 🙂 podle toho flíčku to dr.odhad tak na 4-5 tt,a že tak za 14 dní už by mohlo být srdíčko 😉
jsme moc štastní 😵

sarkad2856
24. srp 2014

@snezenka123 Ahoj, tak to je skvělá zpráva, super gratuluju 🙂
Jsem říkala že bude vše ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru