• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to těhu nebo není? :-)

29. prosince 2013 
Dnes den MS a tohle na testu. V červenci jsem podstoupila revizi, a po ní jsem měla rozházený cyklus....Podle starého bych měla dnes mít termín MS, ale třeba minulý měsíc přišla MS o 4 dny dříve.
vůbec netuším kdy jsem mohla mít ovulaci.A hlavně jsem to ani nezjišťovala kdy jí mám :slight_smile:

A není třeba moc slabá na den MS?
16. říj 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Tak to se ukáže časem :sweat_smile:
16. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, podle mě ne.. :( čárka by měla být trochu víc vpravo
16. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zabzulka tak pokud jde o umístění čárky tak ta má být tam jak je, jestli najdu staré testy tak Ti ukážu. On každý test to má trošku jinak :slight_smile: a že jsem jich při prvním nepodařeném pokusu vyzkoušela :D
16. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 ahoj,ja bych rekla ze je to tehu,zkus si testik jeste udelat pozdeji :slight_smile: budu drzet pesticky,dej pak vedet :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paracka děkuji. určitě dám :slight_smile: Snad to tentokrát dopadne :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 teď se na fotku koukám ještě jednou a máš pravdu..omlouvám se :unamused: :slight_smile: měla jsem za to, že čárka je už u toho papírového lemu, ale ten je kousek dál..asi je to znamení, že si mám dát kafe..
v tom případě to vypadá dobře :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zabzulka joooo kafe je dobrá věc :slight_smile: bez té já rano nemůžu fungovat :slight_smile: takže šup a ať Ti chutná :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je tam čárka, já ji vidím
16. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je tam čárka, gratuluji, já měla taky takovou :slight_smile: :slight_smile: Gratuluji
16. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacinda děkuji :slight_smile: pravda je že naživo jde vidět mnohem lépe :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za jak dlouho ti tam naskočila?
16. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivatko0406 asi za 3 minuty - než jsem uvařila kafe :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 tak to budeš mamka :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
arwen2010 Ja ji tam take vidim :grinning: moc gratuluji, at sili :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ivatko0406 nooo jooo Anička by pořád chtěla sestřičku :slight_smile: tak třeba se to konečně podaří :slight_smile: ale o proti posledně kdy jsem už na začátku věděla že je asi něco blbě jsem teď nějaká šťástná, klidná..tak snad :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 určitě to bude dobré a Anička dostane sestřičku...nebo bráchu :slight_smile:
16. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,je tam!Gratuluji!
16. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivatko0406 ona chce jen sestřičku! Tak uvidíme jak se tatínek snažil :D
16. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite tam je kde ma byt :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 i s bráchou je legrace :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivatko0406 no kdo ví co bude :slight_smile: jediné co mě uklidňuje, je že to naštěstí nevypadá na sestřičku a bratříčka :grinning: :grinning:
16. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Podle mě jsi těhotná. Tohle už je víc, než duch. Jinak se koukni i na sebe, máš "nateklá" a citlivá prsa? Zvětšené dvorce? Zvětšené břicho? Ne každý má to štěstí, že to na sobě pozná, ale některé z nás mají ty znaky opravdu výrazné :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amabilis u prvního jsem neměla žádné těhu příznaky....kromě toho že mi všchno smrdělo a nemohla jsem nic sníst. A narodila se Ančí. U druhého mě šíleně bolela prsa a v 9tt jsem musela na revizi. :frowning2:a teď jsem prostě věděla, že jsem těhotná, šla si udělat test a je tam tohle. I manžel se mě ptal jestli nejsem náhodou těhotná. Je fakt, že břicho mám nafouknuté jak ve třetím měsíci minimálně :grinning:
16. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Protože s každým dalším těhotenstvím se znaky zvyšují. Hlavně díky tomu, že jsi po revizi docela nedávno, tak to tělo reaguje velmi rychle :slight_smile: U prvního dítěte nevonosti nastoupily až někdy v desátém týdnu, ale to mi smrdělo fakt všechno, pak jsem jednou potratila, u dalšího dítěte byl nástup nevolností dřív, blila jsem jak amina, ale kupodivu mi nevadily některé z věcí, co mi vadily u prvního dítěte. Pak jsem dvakrát potratila (pokaždé ve třetím měsíci :frowning2: ), a to byl nástup nevolností opět rychlejší, no a teď se nejspíš zadařilo po šesté a nevolnosti už mám asi čtyři dny a to teprve teď v pátek by měla dorazit menstruace. obávám se, že už nedorazí, shodli jsme se dokonce s manželem. Jsem nemocná, takže nechodím ven a když jsem ho prosila, aby mi koupil test, tak se mi smál, že test nepotřebuju, že jsem jasná :sweat_smile: No snad už to konečně vyjde a tobě taky držím palce!
16. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@amabilis manžel mi to taky říkal. No já mám žaludek taky jak na vodě, ale přišlo mi to divné. Jsem si říkala, že bych asi něco špatného snědla. A taky mě palí často žáha / ta mě snad nikdy nepálila/ takže nejsem blázen, jo? :grinning:
A kdy je dobré jít k doktorce? U prvního jsem ani nevěděla, kdy mám mít MS tak jsem šla vlastně asi týden po pozitivním testu. U druhého jsem byla na nervy tak jsem šla v podstatě skoro hned a teď jsem si říkala, že bych si přístí týden zavolala a objednala se podle toho kdy budou mít volno. Třeba nějak na konec příštího týdne. Není to brzy? :slight_smile:
16. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Já si tentokrát asi ani nebudu dělat test, když mi ho nikdo nechce koupit :slight_smile: Ale už jsem si spočítala podle ovulace datum porodu. Já musím počkat, až se uzdravím, ale předtím budu muset asi konzultovat s gynekologem, beru fůru různých prášků a ještě musím v 8-9 týdnu na kontrolu na imunologii. To budou zas štrapáce. Tak snad to tentokrát k něčemu povede, já už další kolotoč nechci :slight_smile:

No záleží na tom, jak tvoje doktorka pvěřuje těhotenství. Pokud ultrazvukem, tak je lepší jít tak, aby už něco bylo vidět. Tak bych to asi nehrotila.
16. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podívej na mé album, měla jsem skoro to samé.. a ted budu mít doma už roční holčičku! :dizzy_face:
16. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@amabilis No určitě to už bude tentokrát ok. Držím Ti moc palce. :slight_smile: Jen hezky lež a odpočívej ať jsi brzy fit ať se můžeš radovat z těhulkování :slight_smile:

Já podle ovulace nevím / nějak jsem to tentokrát vůbec nehlídala/ ale podle poslední MS bych měla mít TP 27.6. :slight_smile:
16. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek