• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to těhu nebo není? :-)

29. prosince 2013 
Mně kalkulačka spočítala termíny dva, jeden 23.6. a druhý 25.6. :slight_smile: Ale ono je to stejně jedno, oni si ti prckové dělají, co chctějí. Malá si klidně vylezla už tři týdny před termínem a to bylo docela dobré - vyhle jsem se otázkám Tak co, už? :grinning: Takže jestli to vydrží, tak každému řeknu, že rodím začátkem července, aby mě pak nebombardovali :slight_smile:
16. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@amabilis jojo malá taky chtěla být s námi o 3 týdny dříve :slight_smile: já se rozhodla, že chci rodit 1.6. přestože jsem měla termín až 20. 6. a nakonec jsem vážně 1.6. rodila :grinning: Víš, že to není špatný nápad trošku zastřít okolí termín porodu? :grinning:
16. říj 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
je hezky vidět:slight_smile:
17. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je to jasne pozitivní a i souhlasí sila barvy na období ms. :slight_smile:
17. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj ja ji vidim ...:slight_smile:
v této diskuzi jsem nová můžu se přidat?:slight_smile:
s přítelem se teť snažíme tak snad to též vyjde..,teť je to měsic snažení, beru kyselinu listovou a piji kontryhel...,
a už 3tí den mě pobolívá v podbříšku,do menzes mám cca týden...,buď zase hraje psychyka nebo nevím...,hehe,
určitě do zásoby dneska jdu pro TT. a počkám si týden, jen sem si všimla že na břišku se mě objevila ale bíla čara od pupíka nahoru...,pročetla jsem snad všechny dizkuze, a že může to být příznak...,no neplašim s tou čárou nic nevím, tak bych se chtěla zeptat zda nějaká z vás třeba na začatku těhu se vám objevila pigmentová čára?a zda byla světla a časem to tmavlo? nebo hned jak se objeví musí být tmavá? to fakt nevím:(
17. říj 2013 ve 13:18  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcellllka Prohlídla jsem si bčřicho a kromě špeku a zvětšeného břicha tam nic moc k vidění není :grinning: Já měla pigmentovou čáru u prvního dítěte. Ale fakt tmavou a přes celý břicho od spoda nahoru a trvalo to několik měsíců, než po porodu zmizela. Jestli jí něco předcházelo, si nepamatuju, ale mám pocit, že se postupně objevovala rovnou ta tmavá a sílila a tmavla a tmavla :slight_smile:

@arwen2010 Tak co, zkoušela jsi znova testovat?
17. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no i kdybych v tom nebyla nevadí,raději nebudu předem stresovat a pak zbytečně zklamani, testy si kupuju dneska a schovám si je a budu se držet a vydržet je testnout az přistí měsíc....,počítám s tím ze hned začateční snažení to nemusí vyjit já si počkám ...nic inýho ani nezbyvá...:(ono už dřív jsem doufala ze z kapičky lásky a nikdy nic....,ale tet už se snažíme a jen doufám...,a snad si přivádím všechny těhotenske přiznaky co existujou:D
17. říj 2013 v 15:15  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vidim ducha. :wink: a myslím si, že ti bude pomalu a jistě sílit. Zopákni si testík tak za 2 dny. :slight_smile:
17. říj 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bych se chtela zeptat z ceho nebo co to je ta bila cara co se mi objevilo na brisku?:/ ono to skoro vypada jak kdybych se opalovala a dala si pres bricho provazek...,hehe, divny zda to nejaka mela napiste hehe, uplne zoufala co to muze byt...:/
17. říj 2013 v 18:47  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji tam vidím a rozhodně to není žádný duch :wink:))))
17. říj 2013 ve 20:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@amabilis Já už netestuju nebo mi z toho zase šibne :slight_smile: Takže to nějak dopadne :slight_smile:
18. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mohla bych se k vám taky přidat??? dnes ráno jsem si dělala mamatest a po pár minutách nebylo nic vidět tak už jsem ho chtěla vyhodit, ale pak jsem viděla že se tam něco rýsuje a teď po půl hodině tam je celkem viditelný dušík...tak co myslíte?? vůbec nevím co si o tom myslet...ms už mi týden mešká a prsa mě dost bolí :unamused:
19. říj 2013 v 08:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo tak po chvíli druhá čárka zase zmizela....asi byl špatný test :frowning2:
19. říj 2013 v 09:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaca01 a co ukusit jiný test? :wink:
19. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 zkusím zkusím ale až v pondělí až si koupím tak uvidíme :wink:
19. říj 2013 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaca01 pak dej vědět :wink: Držím palce. :slight_smile:
19. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 já jí teda vidím:slight_smile: Potichu gratuluju!!!:slight_smile:) Budeš zkoušet ještě testit?
20. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janice_opice já zkusila po dvou dnech teda si dvou a půl :slight_smile: tak snad už to stačí. Mám strach že by mi z toho testování pak hráblo jak tomu bylo v červnu a nakonec to nevyšlo :frowning2:
20. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
já to znám, ale to je už krása tak moc gratuluju!!!! takže ještě krev a je to!! taky jsem ted takto v začátcích a modlím se,aby to dobře dopadlo - mám za sebou 7. neúspěšných pokusů IVF a tento je poslední tak snad to doáhneme.!!Drž se! :wink: :wink:
20. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janice_opice budu držet palce! Musí to konečně vyjít, ne?! Dej pak vědět jak se Vám daří :slight_smile:
20. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 no doufám v to, jen se strašně bojím, uvidíme snad uvidíme brzo i srdíčko a zvládneme to dál!! Díky a taky dej vědět...
20. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice A jak kolik jsi teď týden? Ani nevíš jak já se bojím! Takže Tě naprosto chápu. :wink:
20. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska podle ms bych měla být 4+5,ale zatím jsem byla jen na krvi na utz mám jít 30.10
20. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice já jsem 4+2 podle MS a k doktorce se chi taky objednat kolem toho 30. 10. to bych měla být 5+5 tak snad už tam něco uvidí :slight_smile: Déle to čekat asi nevydžím :grinning:
20. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@arwen2010 tak to jsme nastejno:slight_smile:)))) já si teda mysím, že i u IVF se to počítá stejně s poslední ms, :slight_smile:
20. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice no taky bych řekla ale jistá si nejsem :slight_smile: Noo když jsme tak nějak stejně tak to můžeme depkařit, panikařit a radovat se společně :slight_smile: Doufám, že to poslední budem nejvíc :grinning:
20. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@arwen2010 :slight_smile:) doufám, že té radsoti budu kopecc:slight_smile:
20. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice no o tom není třeba ani pochybovat :grinning:
20. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 tak pak písni jak jsi dopadla u Mudr.:slight_smile: já jsem si vyžádala pro jistotu ještě jden krvní odběr,abych viděla, že hcg stoupá tak jak mám, páč minule to bylo biochemicé:// tak snad ted tam bojuje nbo bojujou:slight_smile:
20. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice jéééé dvě by byli super! :slight_smile: Dám Ti pak vědět a Ty mi taky :slight_smile: Tak se drž a ať rostete, sílíte a tak :wink:
20. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek