Je zde možné těhotenství?

mysinaa
7. led 2017

Ahoj holky,
Je vás tu plno zkušených maminek a tak si jdu pro rady. Mám podezření na těhu,ale nejsem si vůbec jistá.
První podezření jsem začala mít na začátku prosince,ale MS nakonec přišla - každopádně trvala jen dva dny,což není absolutně zvykem ( za pět let co beru HA vždy trvala pět dní,nikdy žádné zpoždění) Měla jsem to dostat minulý týden a nic,tak jsem si předevčírem udělala test a byl tam nepatrný duch (viz foto jestli ho vůbec uvidíte🙂
Další testy včera a dnes negativní,ale příznaky pokračují (MS nepřichází,bolesti v podbřišku,nevolnost,zvýšená teplota,zvláštní chutě)
Myslíte že by to mohlo být těhu? Máte zkušenost?:/
Na gynekologii jdu v pondělí.
Díky všem!

m0nika1
7. led 2017

Ahoj 🙂 na tom testu Teda nic moc nevidím 😕 Ale pokud bereš HA, tak je dost nepravděpodobné, že jsi tehu. Do pondělí zbývají dva dny, tak to je chvilka, to vydržíš 🙂

mysinaa
autor
7. led 2017

@m0nika1 Antikoncepci jsem vysadila na popud přítele,když jsme začali mít podezření🙂 no uvidíme no🙂

m0nika1
7. led 2017

Takže si ji vysadila kdy přesně? 🙂

crown
7. led 2017

@mysinaa Ahoj,na testu vidím spíše náznak rysky,což tento test rád dělá.Pokud si jej dělala předevčírem a na dnešním není nic,tak se obávám,že to těhu nebude,ale uvidíš v pondělí😉

mysinaa
autor
7. led 2017

@m0nika 2.12 🙂

m0nika1
7. led 2017

A pak jsi dostala MS tím pádem, začal nový cyklus. Jsou dvě možnosti, buď můžeš být těhotná, ale asi bych se spíš přiklonila k možnosti, že ti HA rozhodila cyklus stejně jako mně. Já jsem vysadila v září a momentálně bez vyvolavacky nemám MS. Tělo se musí srovnat. Pokud by jsi otěhotněla, už by to nejspíš na testu bylo zřetelné.

m0nika1
7. led 2017

Měříš si bt?

mysinaa
autor
7. led 2017

@crown s tou ryskou máš asi pravdu :/ každopádně mi nesedí ty prizbsky. MS se mi nikdy za pět let neopozdila a navíc jsem se už s mamatestem testovala cca třikrát a nikdy se mi to nestalo.

mysinaa
autor
7. led 2017

@m0nika1 nene,neměřím.

mysinaa
autor
7. led 2017

@m0nika1 každopádně byla MS na začátku prosince jen dva dny,což se mi taky nikdy nestalo. A spíš takové špinění. Takže už vůbec nevím

m0nika1
7. led 2017

Ano neopozdila, ale po vysazení HA je to úplně normální. Vy byste chtěli miminko? Nebo zkus ještě jiný test, od jiného výrobce.

crown
7. led 2017

Já jsem po vysazení ha,měla taky všelijaké příznaky.Ono někdy trvá než se dá tělo dokupy,když do té doby vaječníky odpočívali. Mě pobolívalo pořád v podbřišku a tak...,ale bylo to právě tím vysazením ha,jak to začínalo dole všechno zase pracovat. Ale já taky brala ha opravdu dlouho...

m0nika1
7. led 2017

Kdyby jsi byla těhotná už od toho prosince, tak by test už byl silně pozitivní

luj89
7. led 2017

Spis to vidim na hormonalni nerovnovahu. Na testu duch neni. Nedelala bych si plane nadeje.

mysinaa
autor
7. led 2017

@m0nika1 chtěli bychom no🙂 tak díky holky,uvidíme no. To máš asi pravdu. Mě právě rozhodila kamarádka,která neměla pozitivní test do třetího měsíce.

m0nika1
7. led 2017

@mysinaa test, který není pozitivní do 3. měsíce, je veliká náhoda. To se nestává moc často. Teď to bude nějaký čas trvat, než se tělo vzpamatuje. Já čekám už od září.

mysinaa
autor
7. led 2017

@m0nika1 uvidíme🙂 snad nebudu jedna z těch,co jim HA takhle udělala neplechu. Teď i spoustu žen v okolí vysadili HA a úplně v pořádku.včetně mojí sestry.🙂 Uvidíme

mysinaa
autor
7. led 2017

@mysinaa *vysadily

m0nika1
7. led 2017

Snad to bude brzy dobre 🙂 držím palce

littlefool
8. led 2017

Ahojky děvčata mám nejspíš stejný problém jako mysinaa. V listopadu jsem vysadila Ha. 1.MS přišla normálně. V prosinci přišla s dvou denním zpožděním ale teď už mám zpoždění 4 dny. Těhu příznaky na sobě nepozoruji-občas mi bývá špatně, ale to je tak vše. Dělala jsem si test, ale byl negativní. Příští týden mám v plánu zajít k Dr. Děkuji za rady i odpovědi. 😉

helinka88
8. led 2017

@littlefool ahoooj, taky jsem vysadila prášky v listopade a ms přišla, v prosinci už ne.. Dělala jsem si test před Vánoci a negativní a v pátek ráno byl pozitivní. Podle hcg mam hodnoty 99,3, což je začátek.. Na UTZ dr nic neviděla, tak si me pozvala za týden na kontrolu.. Priznaky jsem taky neměla.. K dr. Mě dohnaly bolesti v podbrisku.. Vcera vecer jsem poprve blinkala 😂 tak vydrž a zkus test ještě za pár dní 😉

helinka88
8. led 2017
luj89
8. led 2017

@littlefool Ahoj, mas nejspis malinko rozhazeny cyklus po vysazeni. Ja mela cykly 15 - 56 dni.

mysinaa
autor
8. led 2017

@helinka88 konečně slibná odpověď!děkuji!:D

mysinaa
autor
8. led 2017

@littlefool tak dej vědět!🙂

dzogobela
8. led 2017

@mysinaa ms se Ti nikdy neopozdila, ale s HA se vetsinou nespozduje a je presna jak hodinky, protozento neni tak.uplne MS ze. Po vysazeni ale cekej uplne jiny cyklus... Nebo byva to tak caste. Ja mela po vysazeni prvni cyklus 68 dni, druhy 45, ms vzdy prisla az po vyvolavacce. Pak byl vyklus 41 dni a pak jsem byla tehotna 😀 ale pila jsem vsechno mozne na srovnani cyklu.. Muzes byt tehotna, ale spis si myslim, ze.mas rozhazeny cyklus z HA.

mysinaa
autor
8. led 2017

@dzogobela Toho se právě taky bojím,.asi bych se k tomu přikláněla,ale přijdou mi zvláštní ty příznaky..:/ Takže vůbec nevím.

mysinaa
autor
8. led 2017

@luj89 no vypadá to tak,jen ty příznaky mi nesedí. Uvidíme zítra,snad to bude dobré🙂

luj89
8. led 2017

@mysinaa priznaky tehotenstvi jsou dost zradne v tom, ze se objevuji i z jinych duvodu, napr. Prave ta hormonalni nerovnovaha po vysazeni. Navic ja treba nevolnosti mela az tak od 7 tt a chute jeste pozdeji - do te doby spis nechutenstvi. Gyndu pro klid v duse navstiv, ale jak uz jsem psala, nedelala bych si plane nadeje. Koukni do diskusi na tema cyklus po vysazeni, tam je mnoho rad jak tomu trosku pomoct 🙂

mysinaa
autor
8. led 2017

@luj89 díky moc!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru