Jeden test pozitivní další negativní

lucinkamarecek
14. zář 2018

Krásný den milé maminky,

Je možné, aby mi jeden test vyšel pozitivně a další negativně.

Je to možné rozdílnou citlivostí nebo spíš máte zkušenost, že pozitivní byl chybný?

Mám jít v pondělí na krev a nevím zda to není zbytečné a nemám počkat na meškání na. Mám pět dní před ní.

Díky moc

oliverka28
14. zář 2018

Ja bych počkala do ms mas ještě daleko. Testuj az v den kdy ma prijit😉

agneska7
14. zář 2018

Pockej na ms , a ty testy jsou kazdy jine znacky ?

anita003
14. zář 2018

Naprostá zbytečnost plašit s odběry krve 5 dní před MS... I když ta třeba něco je, pořád to může s MS odejít a o to víc budeš zklamaná...

lnk84
14. zář 2018

@lucinkamarecek Ono asi celkově nemá cenu dělat test před očekávanou menstruací - velké množství těhotenství v prvním měsíci zanikne.. Údajně zanikne 80 procent těhotenství a z toho většina do třetího týdne..

lucinkamarecek
autor
14. zář 2018
agneska7
14. zář 2018

@lucinkamarecek tak to je spatne . to se neni cemu divit . vzdy testuj jen jednou znackou

agneska7
14. zář 2018

Kazdy ma jine mnozstvi barviva,citlivost

lucinkamarecek
autor
15. zář 2018

Milé maminky teď se mě přihodilo , že jsme jednorázové jako kdyby spinila ale bylo to jiné než mestruace mám ji mít až za 7dni a teď po celodenní bolesti v bedrech a podbřišku jsem jednorázové zaspinila tmavou krvi až dohněda . Co myslíte že by to mohlo být?

atevii
15. zář 2018

@lucinkamarecek Já několik dní před menstruací špinila, když se uhnizďovalo vajíčko. Poprvé se uhnizďovalo, ale nedopadlo to. Menses jsem dostala. Měsíc na to stejné špinění, uhnízdilo se, vše dobře dopadlo a už jsem to nedostala .
K tomu testu - první těhotenství mi vyšly na testu dvě čárky, druhý den jedna a druhá slabá, třetí den jen jedna. Doktorka mě začala děsit mimoděložním těhotenstvím - vše ale bylo naprosto v pohodě. Chce to chvíli počkat.

lucinkamarecek
autor
18. zář 2018

@atevii děkuji maminky za rady bohužel z krve negativní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru