Jedná se o těhotenství nebo ne?

erikub
20. srp 2020

Zdravím všechny, prosila bych o radu 😕 jedná se o těhotenství na tomhle testu či ne? Dělala jsem si ho včera ráno, co tak vím, tak k doktorce je brzo jít a na testu to není moc vidět ale další test bych si nejspíš udělala ještě zítra, a pokud bude stejná čárka či výraznější nebo dokonce žádná, tak to značí že to dělám moc brzy? Ještě máma nejsem tudíž by to bylo moje první děťátko a snažili jsme se delší dobu tak by mě zklamalo kdyby z toho nic nebylo😕

jaja01k
20. srp 2020

@erikub Pokud se na testu ukáže druhá čárka, znamená to, že jsi těhotná.

evikk1
20. srp 2020

@erikub Gratuluji 🍀🍀🍀

meronym
20. srp 2020

@jaja01k Tato veta by se mela ukazovat uz pri otevreni stranek MK 🙈.

loylii
20. srp 2020

@erikub nic nevidim

krtcice
20. srp 2020

Takhle jsem to měla u druhého i třetího dítka. Postupně to sílilo. Gratuluji a držím palce 🍀

stastnamatka07
21. srp 2020

@erikub Vidím 2 čárky 🙂

nat
21. srp 2020

@erikub že by v balení chyběl návod????

stastnamatka07
21. srp 2020

@nat Vy musíte pořád rýpat do každýho ?

nat
21. srp 2020

@stastnamatka07 nemusim,ale inteligentní člověk si přečte u všeho vždy návod a pokud něčemu nerozumi,píse dotaz ...A takových to dotazu je tu dnes a denně několik ...Vážně jak děti.

erikub
autor
21. srp 2020

@nat možná to bude tím že čekám své první dítě, sice chtěně ale nečekaně, a ne pokaždé je test správný a značka dobrá, rýpat si do mě nemusíte 🙂 to že si děláte dobře nad tím že si myslíte že víte všechno neboli jste “inteligentní člověk” tak byste si nerýpla a jako “inteligentní člověk” NORMÁLNĚ odpověděla popřípadě pogratulovala jako ženy před vámi 🙂 jinak všem děkuji, vyšel mi dnes znovu pozitivně tudíž je to jasné 😊

pupisek262014
21. srp 2020

@erikub je tam krásnej duch

nat
21. srp 2020

@erikub víte ono je těžké někomu radit kdo si neumí přečíst návod a je totu 100 x denně a přitom je to snadné jen si přečíst návod a je to a ty co opravdu potřebují poradit nemají šanci protože takové dotazy jako ten váš je absolutně zastíní i nic m jiném to není a příště poradím ještě jednu věc když nevíte dojdete si na krev a je to .....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru