Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jsem asi těhotná. Co to znamená?

kovacova27
27. říj 2019

Dobri den jabysom chcela sa opytat ze co zmenaju tieto palicki jedna slapa drha silna

teplaka1
27. říj 2019

@kovacova27 to vypadá na druhou čárku .. Myslím ze to bude těhotenství 😉

aselluska
27. říj 2019

Vždyť je to v návodu.

amazonkajanik
28. říj 2019

@kovacova27 přesně,je to v návodu.a tohle vypadá opravdu na začátek těhotenství

lucijeennaa
29. říj 2019

Přijde mi mnohem lehčí si přečíst návod, než zakládat novou diskuzi a silně doufám, že je to jen špatný vtip. 🙈

patmouse
29. říj 2019

🙈🙄

kovacova27
autor
30. říj 2019

@amazonkajanik lebo ja som robila prvikrat test. Prepacte. Lebo deti nemam chcelabysom

patmouse
30. říj 2019

@kovacova27 Tak ja myslim,ze je fuk,po kolikate test delate,navod plati pro kazde pouziti stejne.
Jedna carka = nejste tehotna. Dve carky (inzenzita druhe zalezi na vysi hcg,takze muze zpocatku byt vyrazne slabsi) = jedna se o tehotenstvi. Zda se bude dobre vyvijet a udrzi se,to uz vam zadny test neukaze...
Nemyslim to ve zlem,ale je fakt,ze podobnych diskuzi je tu neustale plno,az clovek zacina pochybovat,zda ten dotaz je opravdu myslen vazne...

kovacova27
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
31. říj 2019

@kovacova27
jak pisou ostatni od toho je navod a navic je tady na tohle tema uz milion diskuzi,proc mas potrebu zakladat novou misto pridani se do uz existujici diskuze?

kovacova27
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kovacova27
autor
5. lis 2019

Prosim porade mi ja troska krvacam nwm preco. Bola som udokroki ze to Je Normane ja nwm bojim sa

mimi1004
5. lis 2019

@kovacova27 A co máme radit my, když jsi u dr. byla a ta ti řekla, že to je normální... 🙄

teplaka1
5. lis 2019

@kovacova27 prosím Tě,kolik Ti je?My tady nejsme doktoři abychom věděli co to je,jak pise
@mimi1004 Tak jestli uz si byla u dr.a řekla ze je to normální,tak se nestresuj..

Sem začni psát odpověď...

Odešli