Jsem nebo nejsem těhotná? Na testu tečka

zurage
18. srp 2015

Ahoj Dámy,
chci se zeptat je to 6 dní co jsem měla dostat očekávanou menstruaci, dnes jsem si koupila test první čárka jasná a druhá nejprve nic čekala jsem a objevila se uprostřed slabá tečka naznačovaná čára.. může to být že jsem nebo ne .. jestli to je brzo tak ukazuje jen tohle nebo ne? děkuji za odpovědi

ty_na
18. srp 2015

Udělej test znovu za dva dny, pokud se nedostaví MS 😉

zurage
autor
18. srp 2015

dobře děkuji 🙂

ty_na
18. srp 2015

@zurage Já měla pozitivní test za osm dní od očekávané MS, dvě čáry jak biče 😀
Tak ať to vyjde! 🙂

schmudlina
18. srp 2015

@zurage měla jsem den po zmeškané ms hodně slabou čárku na prvním testu, skoro průhlednou, ale zesílila. A hlavně - to, že se objeví kontrolní čárka, neznamená, že se do 5ti min. nevybarví i ta druhá. Mým čárkám to taky trochu trvalo, tak testuj, drží palce 😉

sarajurka
20. srp 2015
Uživatel sarajurka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarajurka.

Já teď take zkouším a úplně se mi nedobarvila druhá čárka :( a čekala jsem docela dost dlouho a stejně se nedobarvila, ale třeba budeš mít větší štěstí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru