Jsem slepá, nebo tam vážně ta čárka je?

majdulena
17. lis 2016

Nerada bych si něco nalhávala. Dnes bych mela dostat menstruaci a pri tom valeni v posteli jsem si rekla, ze bych si mohla zkusit udelat test.
Zkousime mimino teprve mesic, takze bych se vazne divila, ze by se to tak rychle povedla (ikdyz by mi to nevadilo).
Trochu tam vidím tu jednu carku, takze asi budu muset vyckat jestli ms dostanu a nebo zitra udelam dalsi testik a kdyz to vyjde stejne tak vyuziju dovolene a zajdu k doktorovi aby to rozseknul.
Holky - nervy pracujou
Co vidí vase oko?

wendulka01
17. lis 2016

Já ji tam vidím taky 😉

racerunner
17. lis 2016

já myslím, že ani není co rozsekávat 🙂, je tam krásná čárka a těhotná v tuto chvíli jsi, teď jen, aby se udržel, mimináček , moc držím palce! 🙂

tetr
17. lis 2016

Jo, je tam slabounká čárka, kolikáty den od ovulace máš?

majdulena
autor
17. lis 2016

Probůh já čekala že to potrvá tak rok, ale toto?
Zitra jdu na gyndu a snad to tak je. Jeste, ze jdu za chvilku s kamaradkou na nakupy, protoze se snad odreaguju a nebudu na to tak myslet 😀

majdulena
autor
17. lis 2016

@tetr Ovulaci jsem mela na zacatku mesice.

majdulena
autor
17. lis 2016

Mno a to jsme si dnes s kamoskou chteli domu koupit vinko a udelat damskou jizdu

lv
17. lis 2016

@majdulena 🙂 🙂 🙂 🙂 jako já, vysadila ha, že to začneme na ostro, nedostala to, nalité víno na stolea v mezičase test. Zírala jsem na to a nevěděla "ježíš, co teď?" A teď mi to běhá po kuchyni už 9letý 🙂

its_my_life
17. lis 2016

@majdulena Taky jsem u prvního čekala, že to potrvá dýl, zvlášť když vidím v okolí případy, jak to lidem nejde... No, a na první dobrou to vyšlo, teď mi tu běhá 18m cácorka :D A asi to vypadá, že i napodruhé to vyšlo napoprvé, tomu už se mi vůbec nechtělo věřit :D
Každopádně čárku tam taky vidím, přeji, ať sílí a ať je vše v pořádku ;)

sipkovarose
17. lis 2016

Gratuluji 😉

majdulena
autor
17. lis 2016

Myslíte, že bych měla využít dovči, kterou mám zítra a zajít na gyndu? Asi na to stejně ještě bude brzy, že?

fallingstars
17. lis 2016

@majdulena Já jsem měla první "hlášení" od prcka stejné 😉
S doktorem bych počkala, nic tam teď neuvidí. Já si tam volala, když jsem měla i týden po očekávané MS pozitivní test (to už byly dálnice) a beztak mě podle poslední menstruace objednali až na 9. týden 😉 Víno si teda ale nedávej 😄😉 Držím palce, ať vše jde, jak má 😉

majdulena
autor
17. lis 2016

@fallingstars sakra a já na to vínko mám chuť :oDD a z krve by mi to nepoznal?

majdulena
autor
17. lis 2016

@fallingstars mno bezva a manžel zrovna donesl víno, že si dáme. Jak se z toho šikovně vykecat :oDDD

fallingstars
17. lis 2016

To věřím 😄
To asi jo, z HcG, na to se ale musí stejně pak jít víc dní po sobě, aby se vidělo, jak stoupá...snad to říkám správně, zkušenost s tím nemám, já počurala pár testů a pak čekala na tu kontrolu...

fallingstars
17. lis 2016

@majdulena Tak to taky neporadím, já to mýmu vykecala hned 😄
Tak třeba, že Tě bolí žaludek?

its_my_life
17. lis 2016

@majdulena : Já bych si trochu dala a pak třeba řekla, že mi nějak nechutná, ať ho dopije... Jestli nějakou výmluvu vymyslíš, dej mi pak, prosím, vědět, asi se mi během následujících 2 týdnů také budou nějaké hodit :D

majdulena
autor
17. lis 2016

@its_my_life ja si taky myslim ze mi pul sklenky neuskodi. A jestli ho necham vypit zbytek litr a půl flasky - tak to mu budu drzet palce :oDDD A to mam jit pristi tyden s kamoskama na vinko :oD

its_my_life
17. lis 2016

@majdulena Hele, přesně takhle jsem to měla u prvního, už jsem tedy byla asi 3m, ale taky jsme měli naplánované víno s kámoškama :D Řekla jsem, že mám antibiotika...
U většiny z nich to prošlo, jen pak jedna ze srandy prohlásila 'Prdlačku, určitě jsi těhotná!' ... No, a já v tu chvíli neměla sílu zapírat, protože jsem se bála, že bych to zakřikla :D Takže tajemství v trapu :D
Teď mě něco podobného asi čeká na vánočním posezení :D

aneta33
17. lis 2016

Na gyndě stejně toho moc neuvidí, já tam šla na první prohlídku až v 8tt a byla už vidět srdeční činnost 🙂
Víno bych si nedávala a muži bych to řekla, proč to tajit 🙂

majdulena
autor
17. lis 2016

@aneta33 ja si přeci jen pro jistotu nedala :o) jsem si jen cucla a nepřišla jsem mu na chuť - a asi i dobře.
Říkat mu to zatím nechci, protože nemám tu jistotu.

terikus
17. lis 2016

Je tam 👏👏👏

lentilkah
17. lis 2016

@its_my_life Ja se na atb vymlouvam uz mesic a zacina to byt hoodne podezrele 😊

lentilkah
17. lis 2016

Zakladatelce gratuluju 😉

lv
17. lis 2016

@majdulena hcg z krve - jdeš jednou, a z té hladiny ti řeknou, kolikátý tt jsi, zhruba

terezapetrova
17. lis 2016

@majdulena gratuluju ale na gyndu byt Tebou ještě nechodim, zavolej a oni reknou na kdy Te objednat.. když prijdes moc brzy budes se nervovat, ze tam toho ještě moc neuvidi, takhle bylo zklamanych uz moc holek, ze chtely videt vic ale byly u dr moc brzy ver tomu... a opatrujte se nastavajici mamimko 🙂

lichtakova
17. lis 2016

@majdulena pozitivni 😉

racerunner
17. lis 2016

Hcg ukazuje i tohle, na to netreba odber krve, staci kdyz bude ta carka silit napr. ob dva dny. A objednat se na ultrazvuk. K lekari kdyby byly potize- krvaceni, bolesti. Jinak je to celkem zbytecne. Ale caska je tam a moc hezka!

gabca129
17. lis 2016

Dobry den preju 🙂 chtela by sem ze zeptat mela sem totis 2dny mestruaci a pak sem se zacala spinit a pobiva me potbrichem . muzu byt tehotna???? :/

yerry
18. lis 2016

@majdulena vidim ji 🙂

majdulena
autor
18. lis 2016

Dnesni test me uz ujistil. Za tyden mam jit k doktorce. 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru