Jsem těhotná?

monbonaa
4. říj 2023

Ahoj, protože se už pár dní necítím dobře, bolí mě prsa tak jsem si udělal test a nemůžu tomu nějak uvěřit 🙈😮 Měsíčky jsem dostala dřív a bylo to jen pár dní proto jsem to neřešila až teď kvůli tomu že se cítím divně. Může být test takto večer pozitivní? Nemůže to být falešný? 🤷‍♀️ Jsem překvapena... Jsem tedy těhotná? ☘️🙏

luciesofiealex
4. říj 2023

Krásný test❤️

xnikax1
4. říj 2023

@monbonaa To je pozitivní

lencaa11
4. říj 2023

@monbonaa je to pozitivní 💜 krasny už je tam krásná čárka žádný 👻 ještě bych otestovala zítra ráno

reeeza
4. říj 2023

Duch = pozitivní test.

Tak teď sledovat tak ob den, ob dva dny, jestli čárka sílí 🥰

monbonaa
autor
4. říj 2023

Fakt? Já jsem v šoku 😀🤗🥰 a můžu zkusit třeba digitální clearblue? A kdy mám zavolat na gyndu?

marselina
4. říj 2023

@monbonaa digitalni urcite muzes, nic tim nepokazis.
na gyndu si zavolej, termin ti daji cca za 2-3tydny. ted mudr stejne nic jeste neuvidi

lencaa11
4. říj 2023

@monbonaa ještě bych zítra udělala test a pak udělala digitální a podle toho zavolala k dr

monbonaa
autor
4. říj 2023

Mám dneska celý den na střídačku takový jakoby tlaky a pobolivani v podbřišku je to ok? 🙏

misha31
5. říj 2023

Ja bych se jeste z jednoho pozitivniho testu neradovala - dulezite je, zda poroste hcg. Pises, ze jsi mela menzes, muze to byt i biochemko a zbytkove hcg. Takze dalsi den bych zkusila test stejne znacky, zda sili - pripadne rovnou zajit na hcg jako samoplatce a za 2 dny znovu. Drzim pesti 🍀

helen_h
5. říj 2023

@monbonaa Nechci Vás vyloženě vyděsit, každopádně pozor, jestli nedávno proběhla nějaká menses (krvácení) a teď je test pozitivní, určitě by bylo třeba nechat se zkontrolovat na gyn dříve (i kdyby test sílil). Bohužel tu byl nejeden případ, kdy se ženy radovaly, že i přes slabší menses jsou těhotné a bohužel se pak jednalo o mimoděložní těhotenství, které je tím typické (že nějaké krvácení proběhne, protože zárodek není v děloze).

monbonaa
autor
5. říj 2023

@helen_h aha tak udělat ještě jeden test a pokud bude pozitivní tak hned volat na gyndu?

reeeza
5. říj 2023

Já jsem volala na gyndu až po týdnu od ducha, kdy už byla dálnice 🤷‍♀️

helen_h
5. říj 2023

@monbonaa Ano, pokud bude následující dny test stále pozitivní a měla jste nedávno krvácení (nemyslím minulý cyklus), určitě si zavolat. Také se mohlo jednat o biochemické těhotenství, které odešlo, v tom případě by byl test brzy negativní.

marketa1218
5. říj 2023

@monbonaa U mě to byl vždycky průšvih, pozitivní test po menstruaci. Šlo o biochemické, jenom ta hladina hcg klesala pomalu. Ale uvidíš 🍀

lilian2111
5. říj 2023

U mě tohle taky vždy byl problém, možná bych skočila v rozmezí několika dnů na odběr krve na hcg ať víte hodnoty. Spis bych to viděla na odcházející těhotenství….

amiamia
6. říj 2023

Ahoj. Prosím, už si připadám že vidím možná víc, než bych měla. Připadá vám to jako duch? Jsem 2 dny po vynechání MS (jenže mám dost rozlítaný cyklus, leckdy i 38 dní, takže to nic úplně neznamená). Myslíte, že je nějaká šance? 🙂 Testy jsou včera a dnes.

lencaa11
6. říj 2023

@amiamia na všech vidím držím palce testovat dál ☘️☘️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru