Jsem těhotná?

andie90
12. srp 2015

Krásné dobré ráno děvčátka 🙂)
Jsem 20 dpo, 5.8. Mela prijit menstruace, ale nedorazila..
8.8. Jsem zacla slabounce spinit, 8., 9., a 10. Stejne slabounke hnede spineni, vcera 11. Trochu silnejsi.
Testy zatím byly všechny negativní, až včera večer.... Jsem se asi zblaznila nebo nevim, každopádně vidím slabounkeho dušíka :D
Vidíte tam i vy něco nebo ne?
Díky díky díky

andie90
autor
22. srp 2015

Ahoj holky.. Tak mimoděložní se nepotvrdilo (uff ), ale tehu nakonec také nejsem.... biochemicke tehu... prdolka se už po prvním metru běhu rozhodl, že dá raději šanci jiným a lepším buňkám, takže sel o dum dal..
Čili nadále zůstávám mezi snazilkama a brzy snad tomu malému dezerterovi splním přání 🙂)

diego22
22. srp 2015

🙂 určitě splní

kurimka
25. srp 2015

@andie90 tak super ze jsi vporadku a kdyz se povedlo alespon takhle tak trebas se telo nastartovalo a bude brzo dve carky i obrazek 🙂

dzogobela
29. srp 2015

Ahoj děvčata. Ať nezakládám vlastní diskuzi, vložím dotaz sem 🙂 asi podobný, jako má většina snažilek 😀
už asi týden mě pobolívá v podbřišku, bolí mě záda a jsem jakoby nafouklá. Zároveň mám výtok... dělala jsem si test, je negativní.
MS měla dorazit pravděpodobně 24. 8. Píšu pravděpodobně, protože v květnu jsem přestala brát antikoncepci a poprvé se mi MS nedostavila (nakonec cyklus asi 68 dní, zabrala až injekce od doktorky), takže teď je to vlastně poprvé, co bych měla po vysazení MS dostat (ač je to už 3 měsíce 🙂 )
Nikdy jsem před MS nemívala žádné bolesti, ani jiné příznaky... je mi jasné, že by se to mohlo užíváním antikoncepce změnit 🙂
Takže k dotazu, je možné, že 6 dnů po vynechání, by byl test ještě negativní i kdybych byla těhotná? A je možné, že všechny ty příznaky jsou jen z menstruace nebo prostě "jen tak"?
Jak to teď píšu, tak si řikám, že to smažu 😀 je to dost debilní dotaz 😀 ale tak asi potřebuju nějakou naději ještě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru