Jsem těhotná?

machmalka
28. bře 2016

Ahoj chrela bych se poradit snažíme se s přítelem o miminko poslední menstruaci jsem měla 16-20.2 tedy dnes už je to 41 dni a pořád nic testy mám negativni. Bricho mám nafoukle jako ve 3 mesici a je mi pořád tak divné..vše nakopava ale nezvarcim . Nemáte někdo takové zkušenosti ? Mám si zajít k Dr. ? DEKUJU za opovedi 🙂

monikagurthova
28. bře 2016

@machmalka Ahoj, k dr. urcite zajdi, pokud jsi nedostala MS a mas negativní test muže byt někde problém. Jak dlouho mas zpoždění?

machmalka
autor
28. bře 2016

Vysadila jsem antikoncepci v lednu a jinak jsem to měla tak 27 dni max ...mám z toho strach co to může být ...

monikagurthova
28. bře 2016

@machmalka hm tak to uz je hodne dlouho, to uz by jsi // měla mít. Tak to utikej hned k doktorovi. Může to byt po vysazeni HA přeci jen jsi vysadila nedávno, muže to byt cysta....ale jistotu ti da jen doktor. Držím pěsti

magdalenan
28. bře 2016

@machmalka Pokud byl první den MS 16.2. tak bys aktuálně byla v 6tt (5+6), to už se dá i zachytit srdeční akce při vaginálním utz. A co se týče hcg, tak už by teď začalo rapidně stoupat a i ten nejtupější test by měl graviditu potvrdit. Tak bych zkusila zítra pro jistotu znovu a určitě se objednej k lékaři, protože pokud máš pravidelný cyklus a nejsi těhotná, ani nemáš MS, může to být nějaký problém, který by třeba i mohl být překážkou otěhotnět. Tak určitě není na škodu, když tě vyšetří 🙂

Držím palce ať se brzy zadaří 🙂

magdalenan
28. bře 2016

Aha, teď čtu že jsi v lednu vysadila HA. To tě taky mohlo rozhodit. Každopádně lékaře bych navštívila i tak 🙂

mandlicka25
28. bře 2016

Buď v klidu, po vysazení antikoncepce je to normální. K doktorovi bych zatím nechodila. Trvá to u každého různě dlouho než se cyklus srovná. Sama s tím mám zkušenost. Brala jsem abtikoncepci 7 let a nadělalo mi to spoustu paseky a cyklus se sám neobnovil ani po 8 měsících, tak to s doktorem řešíme hormony. Ale půl rok je v normě a je to naprosto normální :*, neboj se.

prinzesz
28. bře 2016

nepises kolko mas rokov, lebo ja ked som v 25tke vysadila HAK tak som od nasledujuceho mesiaca nabehla krasne na cyklus a nebol problem... ale ked som potom opat vysadila v 29tke uz to trvalo dlhsie.. nastastie vsetko slapalo pekne, len cyklus som mala raz dlhsi raz kratsi a napr. ovu hlien som zaznamenala asi az o 4 mesiacoch.. avsak ms chodila pravidelne, takze som to zhodnotila tak, ze aj ovu bola..

machmalka
autor
28. bře 2016

Je mi 22 let. Doufám ue to nebude nic špatného a vše bude Ok.Děkuju za rady 🙂

prinzesz
29. bře 2016

@machmalka a pred branim HAK si mala cyklus v poriadku?

pekkaa
30. bře 2016

To bude z toho vysazeni HAK. Me to potom trvalo 2 roky nez se dalo telo do normalu :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru