Jsem těhotná?

paji96
1. říj 2020

Ahoj Maminky,snažilky.. Doufám že mě tady neukosnete jako na E-miminu..
14.9 jsem měla s přítelem Nechr. Sex.. 🙄 (ovulace probehla ten den ),23.9 jsem malilinko začala špinit a trvalo to cca 1 den a půl.. 28.9 už ms nepřišla, myslíte že šlo o uhnizdovani? Menstruace bych tomu nenazvala, meškaním netrpim, jen mi kolikrát po porodu přišlo o pár dní driv.. testy jsou po 4dnech meškani stále neg. .. pálí me bradavky ,picha v podbřišku, jsem nafoukla a celkem dost unavena ,často chodím močit a bílý vytok bez zapachu.. měl někdo stejnou či podobnou zkušenost a byl těhotny? Děkuji za cenné rady

monilee
1. říj 2020

@paji96 Znie to dosť pravdepodobne, že ste tehotná 🙂 Skúste tento test, mala som ho pozitívny, keď ešte všetky ostatné boli negatívne https://www.rossmann.cz/nase-produkty/hygienick...

agneska7
1. říj 2020

Těžko říct no jako podle ,,tabulek,,, by jsi už měla mít pozitivní test .... Já mívala ducha až 3 dny po vynechání ..... Prostě buď si těhotná a na testu se to teprve ukáže a nebo tím jak se bojíš sis to prostě stresem ,,oddálila ,, nebo máš prostě nějaky hormonální výkyv

paji96
autor
1. říj 2020

@monilee já zkoušela i pipety,mamatest a stále neg.
U prvni holky ,se mi duch ukazal po 6dnech zpoždění.. uvidíme..dekuji

paji96
autor
1. říj 2020

@agneska7 nebojím se,první dítě už mám 😄 jen mě to zarazil9,protože vím,kdy mám ovu, a na zpoždění netrpim, spíš když jsem měla zpoždění naposled byla z toho dcera

agneska7
1. říj 2020

@paji96 ale tělo není stroj to že ti celý život chodila ms na minutu přesně neznamená že se nemůže opozdit prostě jen tak 😉

katule1990
1. říj 2020

@paji96 Pokud byla ovulace opravdu 14. 9., tak by test měl být už pozitivní v případě těhotenství (17. den po ovulaci). Je možné, že toho 28. 9. to byla menstruace, jen neobvykle slabá. Mohlo by napovědět měření bazální teploty. Mohla se taky ovulace opozdit a třeba z toho ještě těhotesnství bude, těžko říct.

jjasmina
1. říj 2020

Já třeba měla jen ružový flíček na intimce. Jinak 4 den zpoždění by test měl prokázat, já osobně jsem vždy kupovala Mamatest, byl na něj největší spoleh¨a později digi. Pokud jsem si nebyla jistá je ještě možnost si zajít na krev jako samoplátce 🙂 Jinak mě test ukázal už tři dny před ms tam byl silnější duch.

paji96
autor
1. říj 2020

@katule1990 23.9 byla slaba na intimku.. To byla jen hnedoruzova krev .. pak už 28. Nic jen bílý vytok ..

katule1990
1. říj 2020

@paji96 Mohlo by to být teoreticky uhnizďování, ale více než týden po tom by podle mě muselo na testu něco být.

terkezz
2. říj 2020

Ahoj Holky, snažíme se o miminko půl roku a stále nic až teď poslední 3 dny takový narůžovělý výtok ale jen při utření a ms měla dorazit dnes a nic, pobolívalo mě dost břicho tak jsem myslela, že už a ono nic. Ms mam pravidelnou jak hodinky. Najednou žádnej výtok ani bolesti. Jak kdybych to neměla ani dostat :D myslíte, že bych mohla být těhu? Nevím jestli na test není ještě moc brzo. A nechci být zase zklamaná :/ jinak jsem 13dpo

agneska7
2. říj 2020

@terkezz zítra zkus test nejlépe mamatest a budeš chytřejší 😉

terkezz
2. říj 2020

@agneska7 dobrá děkuji🙂

terkezz
3. říj 2020

@agneska7 test negativní a ms nikde😏

terkezz
3. říj 2020

Tak bohužel jako každý měsíc zase nic..

mourovatakocka
3. říj 2020

@terkezz Však ono to přijde 🍀

terkezz
4. říj 2020

@mourovatakocka přijde a doufám, že bez komplikací.. Ale přece jenom každý měsíc se těšit, že tam ta druhá čárka bude a není je horší a horší

luciesz89
9. říj 2020

Ahoj,můžu se taky poradit?včera test odpo - nejspíš s duchem,ráno test druhý a nic.pustoprazdno:D ale! S dcerou před 7mi lety téměř totožná situace i stav co mám poslední dny(cca5,6) nevolnosti,únava,bolení v podbřišku.tak teď babo raď🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru