Jsem těhotná?

fun9
17. lis 2016

ahoj holky, zdravim vas vsechny. Vcera a dnes jsem si delala test. Myslite ze jsem v tom? A jestli ano leteli by jste do spanelska?😳Mame koupene letenky 😬

cizinkaa
17. lis 2016

Tehotna ano. Spanelsko zalezi kdy. ☺️☺️

fun9
autor
17. lis 2016

Ted v nedeli🙂

hop_ita
17. lis 2016

Letelaa bych klidně. Ja par dnu po zjisteni těhotenství odjizdela do Rakouska-skialpy, zimni lezeni... a jak jsem byla rada. Po návratu mi zacaly nevolnosti, ktere se me drzely az do sedmyho mesice ☹

cizinkaa
17. lis 2016

@fun9 taky bych jela 😉

fun9
autor
17. lis 2016

@cizinkaa mela bych byt v 5 tydnu a cetla jsem, ze ted je nejrizikovejsi obdobi a v letadle muze vadit ten tlak. 😬 To je situace😐

cizinkaa
17. lis 2016

@fun9 vezmi si, kolik maminek o tom jeste ani v patym tydnu nevi nebo kolik mamin si to "priveze" z dovoleny. ☺️☺️ Vubec bych to opravdu neresila. Jestli ma byt vsechno v poradku, tak mu let letadlem vubec neublizi. ☺️

tammm
17. lis 2016

Letěla bych a s radostí 🙂

hop_ita
17. lis 2016

@fun9 nejrizikovejsi... no mozna, kazdopadne vyvoj tehotenstvi ted stejne pramalo ovlivnis. Samozrejme nezname okolnosti poceti, ale pokud to jde, bud co nejvic v pohode a nemysli na zadna co by kdyby, ted je to na prirode. Nic lepsiho pro tu malou pidalku ted udelat nemuzes 🙂

pulguita
17. lis 2016

@fun9 Pro tvůj klid zkus zavolat tvému lékaři, ale myslím že pokud se cítíš dobře, tak by se nemělo nic stát. Jinak se tady ochladilo...po ránu tak 7-8 stupňů a odpoledne tak 16. Dnes svítí sluníčko, ale plavky bych nechala doma, myslím že na koupání už je zima🙂 Pěknou dovolenou! 🙂

bajuliss
17. lis 2016

No, ja teda letadlem v tehu neletela... Ale s pojistenim jezdim s pritelem porad po cele evrope (je kamionak) . Jsem ve 26tt a vse v pohode 🙂 ja planuji jezdit aspon tak jeste mesic 😀

msimankova
17. lis 2016

@fun9 ja letela 'az' ve 12 tydnu 🙂. Jedina komplikace bylo neustale hledani zachodu na malou, jinak nic 🙂 Uzij si vylet!

fallingstars
17. lis 2016

Letěla jsem v osmém týdnu a v pohodě. Doktor mi řekl, ať v letdle hodně piju a občas se projdu 😉

fun9
autor
17. lis 2016

Holky tak jsme to konzultovali s pritelem a nakonec radsi nepojedu. Ani to nema byt dovca spis okouknuti nejakych nemovitosti. Pritel pojede sam s kamaradem (budou mit teda panskou jizdu) a prileti driv.🙂 Ma byt stejne hur nez v CR tak snad o nic neprijdu a budu mit klid na dusi;) poletime radsi dyl az prcek bude vetsi teda jestli to dobre dopadne prece jenom jsem v zacatku.

cizinkaa
17. lis 2016

@fun9 nikdy neni dost opatrnosti a nikdy to nemuze byt spatne rozhodnuti. Sama jsem pred mesicem radeji neletela do Asie. ☺️ Drzim palce, at vse vychazi, jak ma! ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru