Jsem těhotná? Místo MS výtok, 2. čárka na testu zmizela

sweet23
14. bře 2014

Děvčata, beru sice antikonepci Minerva, ale tělo tuto antikoncepci asi nebralo, protože jsem krvácela ještě dvakrát mimo cyklus. Vypustila jsem ji a dva dny prášek nebrala a začala jsem znovu krvácet respektivně 28.2. a to trvalo čtyři dny krvácení. Dle mého menstruačního cyklu měla moje menstruace přijít někdy teď, ale místo toho mám silný bílý výtok, který nezapáchá. Dělala jsem si i těhotenský test a při čekání na výsledek se tam objevila silná a slabá čárka, ale pak zmizela, což je divné.... mám pocit, že jsem těhotná, ale asi už blázním. Měl jste to někdo tak podobně, nebo fakt si to přeji a blázním z toho??

alanys
14. bře 2014

Nejjistejsi by bylo kdybyste si zasla k OG.Kazdy ma zacatek tehu jiny.A takto na dalku tezko rict.Drzim palce.

lucifereeek
14. bře 2014

to že se ti tam tvořila čárka a pak zmizela je normální, proto si máš výsledek odečíst až za 3min. - taky jsem to tak měla na testu 🙂 byla tam a pak zmizela, když chceš mít jistotu, zajdi na krev, nebo jedině ještě vyčkat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru